reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pewnie to wirusowka i dlatego antybiotyku nie przepisal:sorry::tak:

Agnieszka zdrowka dla synka:tak::tak::tak:
Dzięki Joasiu,przyda się zdrowie.

Około półtorej miesiąca temu Alan chorował dokładnie na to samo"zapalenie dróg oddechowych" i dostał antybiotyk w syropie,minęły dobre 2 dni i dziecko było jak nowo narodzone,zero kaszlu,kataru i czuł się świetnie lecz teraz antybiotyku nie dostał,nadal gorączkuje,dziś już dwa razy podawałam paracetamol najpierw jak miał 40 stopni a potem jak miał 38,5 teraz gorączka ustąpiła i Alan śpi,żywię głęboką nadzieję że do Świąt Alan wyzdrowieje.

Lecę prać dywan...
Miłego popołudnia!
 
reklama
mordoklejka - witamy :D oby udało się spełnić Twoje plany o 2dzidzi :)

U mnie też juz świątecznie :) większość wysprzątana, choinka ubrana, w kuchni się stale cos robi więc będzie fajnie :D

agnieszka.kk - ojj akurat na święta sie mały rozchorował :( zdrówka mu życzę!!

Ja spadam coś mamie w kuchni pomóc :)
 
A ja dawno tu nie byłam. Znaczy się kilka dni. Już prawie wszystko załatwione przed świętami. Jeszcze tylko jutro zakupy ostatnie i mogę świętować. Tylko śniegu ma podobno zabraknąć:-(
 
Witam was kochane:)
Ja od dzisiaj mam 2 tygodnie wolnego-urlop:)cieszę się bardzo bo na spokojnie przygotuje się do Świąt i więcej czasu mogę spędzać z synkiem.Od wczoraj od godziny 23 gorączki brak także jestem dobrej myśli i że okres gorączkowy już za nami i teraz będzie już tylko lepiej:)
Właśnie buszuję w kuchni i gotuję bigos a wieczorem biorę się za sałatkę i rybę po grecku mniammm same pyszności,już nie mogę się doczekać Świąt i tego pełnego stołu :rofl2:
 
Witajcie!

u mnie przygotowania do swiąt baaardzo zaawansowane! zwłąszcza dlatego ze bede miała na swięta cała rodzine-drugi raz urzadzamy "stadne" swięta i mam nadzieje ze bedzie ok. w tym roku mam 14 dorosłych, 3 dzieci, 2 ciezarne :-D juz czuje ze bedzie super! dania wigilijne poobdzielne, dzis pieke keksik i makowiec, bigosik pachnie juz od kilku dni:-D
jutreo maz wezmie wolne to powinno byc lepiej-tzn zajmie sie małym a ja powinnam zdazyc z reszta przygotowan


tymczasem smigam do swiatełek-własbie wieszam w kuchni na szafkach
 
Ja dziś już wszystko posprzątałam, jutro ostatnie kurze i podłogi tylko :) w kuchni na szczęście dużo nie muszę pomagać, bo mama gotuje, a z resztą wigilie spędzamy tylko w 4osoby więc dużo gotować nie trzeba :)

Aaaaa i wielkimi krokami zbliża się rok 2010!!!! potem to już z górki i wszystkie będziemy brzuchatkami :D
 
Aaaaa i wielkimi krokami zbliża się rok 2010!!!! potem to już z górki i wszystkie będziemy brzuchatkami :D

hehe oo ciekawa jestem co nam przyniesie ten nowy 2010 rok :confused::-D
ja czekam aż zacznie się nowy rok bo już na początku stycznia będziemy bukować bilety do Polski czyli ustalimy ostateczną datę naszego urlopu a co będzie dalej tego nikt nie wiem :happy::cool2:

Fajnie że co nie które z was będą miały mega rodzinną,dużą wigilię.My te Święta spędzamy w trójkę a może za rok spędzimy w większym gronie rodzinnym(dziadki,babcie,wujowie,ciotki itd.) w Pl
A teraz mykam ubierać Alanka bo jedziemy z nim prywatnie do lekarza aby obadał sprawę dlaczego gorączkuję nam po 40 stopni i to już 4 dzień będzie.

miłego popołudnia!
 
Dziewczyny życzę wam ZDROWYCH,POGODNYCH,RODZINNYCH ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA I BOGATEGO MIKOŁAJA,NIECH W TĘ WIGILIJNĄ NOC SPEŁNIĄ SIĘ WSZYSTKIE WASZE NAJSKRYTSZE MARZENIA
 
Ostatnia edycja:
reklama
I ja życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Świąt:-)
Miłości, radości, zdrowia, powodzenia, a przede wszystkim tego, aby następne święta spędzić jako ciężaróweczki:tak::tak::tak:


swieta_184.gif
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry