reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja już po rodzinnej kolacji... chyba sobie obejrzę coś z bratem żeby się nie nudzić hehe :D
 
reklama
Sol bardzo mi przykro że ujrzałaś tylko jedną kreskę ale to nic straconego bo przecież jak @ przyszła to szybciej będziesz mogła zacząć staranka także mocno 3mam kciuki :tak::-)

No niestety nie tak szybko-jeszcze w opakowania evry na mnie czekają w szafce. Mąż też się trochę zawiódł chociaż bardziej mu ulżyło.

My już po wigilijnych kolacjach. Karola śpi, mąż siedzi przy lapku a ja sobie przeglądam zabawki play-doh dla Karolci-kupiliśmy jej samą ciastolinę i teraz tak głupio. Ale nadrobię :tak:
 
Dzień dobry ;-)

A ja sobie siedzę teraz w java i kombinuję nad moją inżynierką. Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce. Przydało by się coś na myślenie bo tego mi brakuje. Nie mogę się skoncentrować na niczym dzisiaj. W nocy mnie dopadła biegunka i wymioty po Świąteczne i mam dość. Niby się fizycznie dobrze czuję tylko mózg mi się obudzić nie chce. Może sobie chwile podrzemię zanim do tego siądę. Mąż zabrał małą do teściów więc mam pusty dom. Ta pogoda mnie dobije. Na dodatek boli mnie od wczoraj kręgosłup i już się nie mogę doczekać 15 stycznia żeby pogadać z lekarzem bo mnie zamęczy. Wczoraj znalazłam taki fajny prostotrzymacz z pasem lędźwiowym - super rzecz ale wolę się skonsultować z lekarzem zanim go kupię. Bo chyba będę musiała sobie najpierw prześwietlić kręgosłup piersiowy bo dół już mam i mam tam dyskopatię. Ehh uroki po ciążowe :sorry: Przepraszam musiałam się wygadać :sorry:
 
sol nie przepraszaj tylko pisz ile chcesz,przecież po to tu jesteśmy aby słuchać,radzić i dzielić się przeżyciami :happy:
Współczuję bólu kręgosłupa i faktycznie co do zakupu prostotrzymacza lepiej skonsultować się z lekarzem,niech doradzi.

A Ja już 6 dni temu powinnam dostać @,wysłałam dziś męża po test i jutro z rana zatestuję aby wiedzieć czy to ciąża czy wina odstawienia tabletek.Test robię aby mieć pewność i się nie zamęczać myślami także jutro powiem jak wyszedł,stawiam raczej na winę tabletek ale ciąży także nie wykluczas bo nasze ostatnie zabezpieczenia nie były zbyt mocne :zawstydzona/y:
 
agnieszka - życzę satysfakcjonującego wyniku :tak:

A co prostotrzymacza to mam zalecony bo mam tendencję do okrągłych pleców - a chodzi mi o to że ten jest dodatkowo z pasem lędźwiowym i całość super odciąża kręgosłup i go koryguje. Nosiłam takie cudo w pracy przez 2 godziny i powiem szczerze że czułam się super :tak: Tylko że to bydle kosztuje normalnie w sklepie ortopedycznym ok 450 zł. A na wniosek z funduszu się nie łapię na to wiekowo :eek: A super rzecz :tak: I teraz znalazłam taki na allegro "erhem 60" - taki na sobie miałam - za 119 zł. Jednak sklepy ze sprzętem ortopedycznym mają niezły narzut :sorry:
 
agnieszka - życzę satysfakcjonującego wyniku :tak:
u mnie na zegarku jest już prawie 10 Ja jeszcze testu nie robiłam...troszkę mam cykora...


Sol jeśli ten prostotrzymacz jest polecony,dobry i na allegro taki tani to kupuj,okazja nieziemska bo różnica w cenie jest wielka.

A co u reszty dziewczyn?
Tak cichutko tu ostatnio :eek:
 
Ooo Aga ! widzę poszalałaś :-) to daj znać jaki wynik ;-)

Ja po świętach zadowolona :happy: nie przejadłam się i była super atmosfera:tak:

I powiem Wam szczerze, że poszalałam z moim facetem i teraz czekam czy przyjdzie @:zawstydzona/y: i chyba bym chciała żeby jednak nie przychodziła:sorry:
 
czesc przyjmiecie i mnie do swego grona? :) my takze rozpoczynamy starania za pare miesiecy mamy juz 16 miesięcznego synkaco prawda chcieliśmy a by różnica wieku była dwu letnia ale moj synek jest tak żywym i wymagającym uwagi dzieckiem ze zdecydowaliśmy poczekac jeszcze rok :] zanim pojawi sie kolejny mały "potworek":)wiec zaczynamy starania w czerwcu 2010 mam nadzieje ze z powodzeniem :) pozdrawiam
serdecznie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ooo Aga ! widzę poszalałaś :-) to daj znać jaki wynik ;-)
ojjj poszalałam,poszalałam ale tylko troszeczkę :-p
test wyszedł negatywnie,jedna kreska ale @ nadal brak,jak na razie czekam a jeśli się nie pojawi to za jakieś 3 dni powtórzę test,jeżeli ponownie wyjdzie negatywny pójdę do lekarza.


lovely widzę że Ty nie jesteś gorsza ode mnie hehe szaleństwa były również i u Ciebie ;-):-D 3 mam mocno kciukasy aby wstrętna @ nie przylazła.Koniecznie informuj nas na bieżąco co i jak...:-)

czesc przyjmiecie i mnie do swego grona? :) my takze rozpoczynamy starania za pare miesiecy mamy juz 16 miesięcznego synkaco prawda chcieliśmy a by różnica wieku była dwu letnia ale moj synek jest tak żywym i wymagającym uwagi dzieckiem ze zdecydowaliśmy poczekac jeszcze rok :] zanim pojawi sie kolejny mały "potworek":)wiec zaczynamy starania w czerwcu 2010 mam nadzieje ze z powodzeniem :) pozdrawiam
serdecznie

Beatko bardzo nam miło ze zechciałaś dołączyć do naszego grona sztaraczek na rok 2011:)3mamy mocno kciuki za owocne starania także zapraszamy do pisania :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry