reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja siedzę sobie w domku. Już mam posprzątane na Święta. Za oknem śniegu jak kot napłakał a ja siedzę i się meczę nad referatem na zajęcia w weekend.
 
reklama
Witajcie dziewczyny.Nie sądziłam że tyle dziewczyn myśli już tyle na przód o dziecku:-) Ja myślę aby zacząc starania w kwietniu wiec juz styczeń 2011 byłby metą,no ale wiadomo plany planami a zawsze może się coś zmienić. I wiecie faktycznie sie sprawdza (przymajmniej w moim przypadku) że im dłuzej myśli sie o drugim dziecku tym gorzej. Boje sie w kwietniu stwierdze ze jeszcze jednak poczekam i bedzie se to tak przeciągac. Pierwsze dziecko wywraca swiat do góry nogami, to co w takim razie dzieje sie przy drugim :szok:no ale póki co żyję myślami i próbuje sie nastawić psychicznie, zeby nie zwątpić jak nadejdzie czas ;-)
 
witam was dziewczyny:)
Widzę że cały czas powiększa się nasze grono-fajnie:)

Napiszę tak ogólnie bo jakoś czasu z rana na pisanie mi brak :tak: z niczym nie mogę się wyrobić no ale do urlopu zostało mi tylko 3 dni a w sobotę wybieram się na spotkanie przedświąteczne z ludzmi którymi pracuje,wspaniali ludzie,także zapowiada się fajnie.Aaaaa i w sobotę na 10.30 mam próbę laseru do zabiegu także 3majcie kciuki abym nie miała uczulenia bo inaczej będzie nie ciekawie...
kama koniecznie daj znać jak po usg ?

no i jak przygotowania do świąt dziewczyny?co przygotowujecie do jedzenia na stół wigilijny?


pozdrawiam!
 
Witam
juz prawie 13 a ja nie mam weny co na obiad zrobic hmmmm
mialam poodkurzac i tez mi sie nie chce
a za oknem tak pieknie-bialo i lekko sniezek pruszy
lubie taki widok, w koncu to jest zima to niech bedzie bialo...

agnieszka.kk- a co to za laser? bedziesz sie depilowac?nie wiem czemu proba laseru kojarzy mi sie z depilacja laserowa

kama83-jak usg?

Ja w tym roku na wigilie ide bez potraw i az mi glupio, ale mamy-babcie mnie rozumieja - mala raczkuje i jest jej wszedzie pelno, a ja sama nia sie zajmuje i nie dam rady przy kuchni wystac
 
Hej dziewczyny :)
kasiawie - witaj wśród nas :D
Ja przed świętami mam masakrę w szkole - codziennie jakieś kolokwium :( wiec siedzę i się uczę :(
byle do wtorku przeżyć!!
 
Inke ja właśnie jestem z Radomska tak więc nie mam daleko do Łodzi. Chętnie bym wzięła od Ciebie namiary na tą klinikę w Łodzi i na jakiegoś sensownego lekarza. Mam porobionych sporo badań (niektóre już należy powtórzyć) ale co lekarz zlecone kolejne badania a jak wychodzą ok to rozkłada ręce i nie wie co dalej twierdząc, że tak musi być i już a dla mnie to nie jest wytłumaczenie. Tak więc będę wdzięczna za namiary.

Kochana, wszystkie namiary na kliniki i na lekarzy masz na prv. Buziak i dzwon juz jutro :tak: by umowic sie na wizyte.
 
agnieszka.kk- a co to za laser? bedziesz sie depilowac?nie wiem czemu proba laseru kojarzy mi sie z depilacja laserowa

inke nie nie będę się depilować :-D tylko usuwać pajączki z nóg bo popękały mi naczynka krwionośne i brzydko to wygląda,na szczęście jest to małe także cieszy mnie to bardzo a że jestem młoda to trzeba o siebie zadbać także zdecydowałam się na laser,co prawda bardzo droga to inwestycja ale najbardziej skuteczna także jak to będzie zobaczymy jak na razie w sobotę mam próbę laseru i jak wszystko będzie ok to wtedy czekają mnie wizyty w gabinecie kosmetycznym :tak::cool2:

miłego dnia dziewczyny,lecę ogarnąć domek i zbieram się do pracy,jeszcze tylko 2 dni i 2 tygodnie wolnego juuupiiiii :rofl2::happy::rofl2:
pozdrawiam was!
 
Witam was:tak:
Wybaczcie nieobecnosci ale przygotowania do swiat ida pelna para u mnie:-p:sorry:.Szczerze piszac to juz mam dosyc i teraz pragne tylko sie wylegiwac na kanapie:-pU nas jakos leci Dominik z Leonem szaleja, ale jeszcze tylko jutro i nie beda sie widziec 2 tygodnie.Wczoraj zaskoczyl nas snieg w Londynie:szok: Najbardziej byl szczesliwy Dominik bo chodzil caly dzien i spiewal "I love snow" :-D Ja niestety bylam zmuszona kupic mu buty ocieplane i porzadna zimowa czapke:zawstydzona/y::sorry:Dzisiaj niby troche sypalo ale zimno jak nie wiem:szok:Rano bylam na usg i moge wam napisac ze wszystko wrocilo do normy i jest w porzadku.Teraz tylko czekac na @:sorry:Mezus bedzie najbardziej zalamany bo brak sexu do tego czasu:sorry:Ciekawa jestem jak wytrzymamy :rofl2::cool: Lekarz powiedzial ze moge sie strarac o drugie dziecko zaraz po @ ale boje sie:-(Dopiero jak bede w Polsce do odzwiedze mojego ginekologa i sprawdze czy wszystko ok bo im tu nie wierze za bardzo:sorry:Trzymajcie sie kochane.Jak tylko bede miala czas to was odwiedze:-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny, ale tu cisza...
Chyba wszystkie porzadki robia lub w kuchni siedza i mysla co przygotowac na swieta, chociaz cicho mam nadzieje ze polowa prezenty pakuje heheheh lovely ty niestety penie sie uczysz...

agnieszka.kk - no to bedziesz laska, bez pajaczkow, ja mam jednego takiego pod kolanem, ale sie nic z tym nie dzieje od paru lat no i moja buzia niestety cera naczynkowa i teraz najgorszy okres-zima dla niej.
A ja o tej depilacji, bo sama myslalam o tym, mialam robic zeszlej jesieni, ale latem zafasolkowalam, a teraz jestem mama karmiaca, wiec zostaje wiosna zrobic, no bo licze ze na jesien 2011 bede znow fasoleczke miala pod serduchem... Tylko czy do wiosny mojemu malenstwu cyc sie znudzi? Powiedzialam sobie, ze karmic bede do puki bede miala mleczko, ale od znajomych wiem, ze w wiekszosci ich malenstwa z dnia na dzien rezygnowaly z cucuszenia.
Kama83-to zycze szybkiej @ i oby lekarz w pl potwierdzil zdanie tego gina
kroczek_k-dzwonilas, dostalas sie na wizyte do tego lekarza, kiedy ja masz?
 
reklama
Ufff w końcu weekend :D ale niestety nie odpocznę... właśnie skończyłam pisać esej, a w weekend góra rzeczy do nauczenia się na poniedziałek :( niestety nawet przed świętami nam nie odpuszczą :(
No i jeszcze tyle sprzątania przede mną i gotowania z mamuśką że hoho...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry