reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
paulina - 6 op (10 kolorów każde) do czerwca dla 28 dzieci :tak::laugh2: Nie no wiesz, ogólnie babka jest spoko, ale idzie po najniższej linii oporu :no:


Spadam z mężem oglądać filmik :tak:
 
reklama
Sol-moje dziecie starsze sztuk jeden więcej zużyje tej plasteliny niż cała grupa;)

aaa Jos-udziela mi się od ciebie-właśnie przyszalałam na H&M online-teściowa kazała wybrać prezenty, więc już to zrobiłam;) a że na brytyjskim taniej niż w polskim;)
 
LoL pierwsza :D


paulina
, ja mojej plasteliny nie daję, ma za to ciastolinę i takie kuleczki plastyczne :tak: Ale ma tego tyle że głowa mała :-p Zresztą nie czarujmy się - w zeszłym roku składka na wyprawkę była 40 zł i zabrakło materiałów, teraz ta szurnięta matka stwierdziła że wystarczy 20 zł i tak się złożyliśmy. Powiedz mi jak za 20zł ma starczyć materiałów dziecku na cały rok? Ja tyle na 2-3 miesiące wydaję a czasami na miesiąc :sorry2: Ehh...
Ty się pochwal co za strona H&M bo mnie zaciekawiłaś ;-):tak:



Jezu miałam straszny sen :no: Poszłam do mojego gina bo mnie jajnik coś od kilku dni pobolewa a ten mi mówi że gratuluje ale czemu wcześniej nie przyszłam? Ja szok o co biega, a ten mi pokazuje dzidzię - 6 miesiąc :no: i zagaduje że założy mi kartę z datą wstecz żebym problemów z becikowym nie miała :szok::no:
Miałam iść we wtorek do gina - chyba sobie odpuszczę po takich koszmarach :rofl2:
 
Sol-ja bym na twoim miejscu nie szła do lekarza;)
a co do tej stronki H&M to niestety zamawiam na brytyjskiej, bo tam mieszkają teściowie-potem teściowa jak otrzymuje paczkę to przywozi-tak samo czasami zamawiam rzeczy z nexta-tam na miejscu jest tańsza przesyłka niż do polski
a jeśli chcesz spojrzeć to proszę:H&M offers fashion and quality at the best price | H&M GB
mężowi zamówiłam fajny cardigan z wyprzedaży, mi jeansową sukienkę, młodemu polar na wiosnę na zamku i t-shirt z długim rękawem i potworkiem;), a małej spodnie dresowe z weluru (uwielbiam), szary sweterek z kotkiem i polar na wiosnę;)

a ciastolinę też posiadamy, a o co chodzi z tymi kuleczkami plastycznymi?

witam resztę i pozdrawiam
dziś sobota więc ja nadaje z krzaków;)
 
Ostatnia edycja:
hmm - muszę luknąć :D

A ja głupia znowu czytam wyborczą:

Premier zapowiedział serię reform: m.in. likwidację ulgi dla rodzin z jednym dzieckiem, o dochodzie powyżej 85 tys. zł rocznie. Jednocześnie Tusk mówił, że zamierza podwyższyć o 50 proc. ulgę prorodzinną na każde trzecie i kolejne dziecko.

Znaczy tragedii nie ma :tak:

No i zalicytowałam Karoli kurtkę :-/ M mnie zamorduje :p
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja.
jestem zalamana , bo juz nawet nie zla . znowu samochod nam sie zepsol. nie doszcze ze czlowiek ma stare padlo bo na nic lepszego cie niestac to jeszcze sie psuje. 2 miesiace temu 1,200zl w niego wlozylismy i teraz znowu. a najgorsze ze bez samochodu jestesmy.

dzis duzo planow kulinarnych zobaczymi ile z tego zrobie:-)

milego dnia kochane
 
reklama
to i ja na chwile wpadam :)

od jutra bedzie mnie malo , a od poniedzialku moze wogole ... jutro znajomi jeszcze wpadaja wiec caly dizen zajety , a w pon. juz wyruszamy :)
mama neta ma w domu , ale nie wiem czy czas znajde na kompa :)

Sol niezla ta wychowawczyni :wściekła/y:
pochwal sie wloskami jak juz zrobisz :)

Wiola kurcze wspolczuje problemow z autem :(
jakie plany kulinarne ?? :)

cos mialam jeszcze i zapomnialam hehe
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry