reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
asionek widzę, że doktor Ci masaż szyjki zafundował...aaajj !! Może faktycznie po tym ruszy... Ale cieszyć się trzeba, że maluch zdrowy i ładnie urósł - to teraz jak będzie przybierał nie więcej niż 100g tygodniowo, to waga będzie idealna :))))) Ja myślę, że te skurcze, co masz, w końcu zmęczą szyjkę, nie ma bata !!
 
reklama
dzieki Kocurek :)
pocieszylas mnie :)
tez kurcze sobie pomyslalam , ze gin spcjalnie tak gmeral zeby cos ruszylo ...
mam nadzieje , ze maly nie bedzie przybieral teraz za duzo , bo nie wiem jak go wycisne hehe
 
asionek : toc on cie nie badal tylko ci masaz szyjki zrobil!!!!!!!!!!!! zeby sie ruszylo i skrocilo :) hahahahahahahaa
moj jak zobaczyl 5mg cukru to tez mi zafundoiwal taki masaz szyjki ze myslalam ze sie z bolu poplacze i wpoedzial ze jak nie wroce w ciafu 72h to wywolujemy, wrocilam w ciagu 60h z akcja P :)
super ze maly ma sie dobrze :) i ladnie wazy :)

asionek : pewnie ze spacjalnie LOL :)))))))))))))))
 
hmmm nic ni mowil , ze jakis masaz robi , mial mnie tylko zbadac jak zawsze ... no nic jak zrobil to moze i lepiej przynajmniej jest szansa , ze cos tam sie ruszy :)
ale bol okropny :/ az sie zaczelam bac porodu hehe
 
asionek masz ten komfort, że znieczulenie możesz mieć na pewno podane, w razie gdybyś nie dała rady :-)
Ja Ci tego zazdroszczę :-p Ja mogę co najwyżej liczyć na to, że anestezjolog będzie akurat dostępny i akurat litościwy hehe...


Pysiu - kocur czeka na zdjęcie synka :))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
Asionku to rób wszystko, co lekarz mówił - przytulanki najlepsze dla Ciebie teraz, tarmoszenie sutków hehe też! No i chodzenie po schodach, kucanie - nie leż w ciągu dnia tylko się męcz....I się nie martw! Będzie dobrze! I masuj dużo brzuch!!!!!!\

Mój brzuch dziś boli i twardy jak kamlot - liczę na to, że to wzdęcie i do jutra przejdzie!
 
Kocurek i tym sie pocieszam , ze jak cos mam znieczulenie zapewnione do oporu :)
chociaz ja dalej obstawiam , ze chce jak najdluzej bez , a moze calkiem bez ?? :)


Asionku to rób wszystko, co lekarz mówił - przytulanki najlepsze dla Ciebie teraz, tarmoszenie sutków hehe też! No i chodzenie po schodach, kucanie - nie leż w ciągu dnia tylko się męcz....I się nie martw! Będzie dobrze! I masuj dużo brzuch!!!!!!\

Mój brzuch dziś boli i twardy jak kamlot - liczę na to, że to wzdęcie i do jutra przejdzie!

brzucha to ja masuje caly czas :)
musze mojego zmolestowac , bo czuje sie jak dziewica hehe
moj sie jakos nie garnie dla niego sex to tylko my , a on uwaza , ze teraz jest nas 3 i jakos dziwnie tak ... wsumie ja libido tez mam prawie zero :/
trzeba bedzie trenowac i tyle :)

moj to non stop kamien i jak wiadac nie ma to nic do rzeczy hehe
 
Asionku na serio taki kamień? Od kiedy tak masz???


Zaczynam lekko świrować - HALO ZIEMIA HALO ZIEMIA!
 
Ostatnia edycja:
mi jakos ok 30tc sie zaczely takie mocne twardnienia i do teraz mam , ale czesciej duzoooo i mocniej
wszystko jest ok :) pytalam nie raz gina i poloznej , macica trenuje co jest na plus
gorzej jak przed 30tc dzieje sie tak , ze za czesto
mowia , ze do 10 razy jest ok na dobe
ale po 33tc to juz inna bajka i moze byc czesciej

takze ciesz sie , ze macica nie jest leniwa , bo to podobno tez nie za dobrze
 
reklama
Asionku pocieszyłaś mnie :-D DZIĘKUJĘ!!!!! U Ciebie szyjka też na pewno ruszy! Do terminu jeszcze troszkę - rozpieszczają nas to porodami w 37 tygodniu - ale przecież można też urodzić w 40 lub nawet później - i też jest dobrze!

Ja chyba zaraz uciekam spać.........Zmęczenie mnie goni - dzidzia widelcem dziabie....Jutro muszę mieć dużo sił :-)

Jestem ciekawa czy Pysia już w domku....Bo Made to raczej jeszcze nie???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry