reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hej
mam takiego zmula, ze za bardzo weny nie ma :(

kocurek : ckiucki z apowstrzymywanie porodu jeszcze przez 2 dni! moze sie uda?????????? :) czasem jets tak z epo takiej ostrej akcji nachodzi cisza nawet na kilka dni czy tydzien :) zycze wiec tych powiedmzy 3-4 dni ciszy ;)

asionek : no ja niby uda robilam ale chyba widocznie tyl i przod i tylek a wyskoczylo pod gumka od majtek ...
co do karmienia to ty mowisz ze 6 m-cy to nie jest dlugo????????????????? SZOKENS :) Jak napisalas ze nieldugo bedziesz karmic, to myslalam, ze miesiac -dwa, gora trzy :)

zizi : &&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!

rurka : sliczne II :))))))))))

ide po kawe bo ledwie zyje, znow nie udalo mi sie zdrzemnac... a ze sie nalazilam rano po administracjach to teraz jestem jak zombie... normalnie nie wiem czy dociagne do soboty az maz przejmie paleczke, czy klapne na pyszczek wczesniej...
 
Jos byle do wieczora i szybko pod kołderkę!

Kocurku staram się też nie kąpać aż w takim wrzątku co zwykle, ale nie ukrywam, że mam ciepłą wodę ....A dzień bez kąpieli to dla mnie dzień stracony - nie jestem w stanie się teraz myć w wannie pod prysznicem - za dużo gimnastyki przy tym...Kurcze na tyle rzeczy należy uważać.......No nic - już niedługo! Co ma być to będzie!
 
joss to ja też po kawkę lecę !! Chociaż się nawącham, bo lura de lux znowu będzie haha.. ooojjj ciężkie jest życie bez kawy - zastępuje się ją cukrem i efekty są takie, że rozmiar XL wcale nie spada z dooopska :-D

lili A pewnie..co ma być, to niech sobie będzie, byle było DOBRZE :-):-):-)

A zizi... boogie mi dziś rano eska wysłała :)))))

Co BB dzisiaj świruje z tą reklamą Max Factora... :dry:
 
Ostatnia edycja:
lil : dziekuje :)

kocurek : ja tez ostatnio wiecej cukru jem choc powinnam uwazac... ale wyniki jako tako mnie uspokoily to sobie pozwalam a co ! :)
nawet wrocilam do twixow i snickersow + kawy slodzonej ;)

ktos wie na ktora asionek ma wizyte? jakos dopiero teraz do mnie dotarlo... co za zmmmmmmmuuuuuuulllll
nienawidze takiego stanu...

asionek : &&&&& za wizyte :)

jakies wiesci od made ???? :)
 
JUUUUPI!!!!


Pysia i MAde - mega Gratulacje !!! Wracajcie szybciutko do formy kochane:)


Ruuuurka!!! - nawet nie wiesz jak ucieszyła mnie Twoja wiadomość!!!Dbaj o siebie i swoją fasoleczke!!!!


Uwielbiam zaglądać tutaj i czytać takie newsy!!!Trzymam za Was wszystkie kciuki. Za szybkie porody i "zafasolkowanie" !!!!

Pozdrawiam serdecznie...

Mikusia
 
reklama
Jos no wiesz dla mnie to taki max juz te 6 miesiecy , ale dla inych mam to zbrodnia , bo karmia i po 2 lata , juz nie wspomne o patologii jak dla mnie co karmia i po 5 lat :/

Maja moj osttanio wazyl gdzies kolo 2000g do 2100g :)

dzieki za kciukasy :)

juz po ,no wiec maly juz taki maly nie jest ... ma gdzies kolo 2900 albo 3000g , strasznie dlugo go mierzyl gin , juz sie balam , ze cos nie tak jest :( w kazdym razie jest wsio ok
za to moja szyjka nic nie drgnela :( gin tez w szoku byl i kazal sie nie oszczedzac , skakac na pilce , jezdzic po wybojach , zazywac sexu itd. ... podlamalam sie ta szyjka troche , bo jak tak dalej pojdzie to czeka mnie wywolywanie , albo CC ...
do tego jak gin mnie badal mialam taki bol , ze myslalam , ze sie poplacze tam , az oddychac nie moglam :/
pomyslalam sobie od razu o porodzie i sie przerazilam jak ja dam rade ....
mam skierowanie na KTG 2 razy w tyg. do porodu
wymaz mi pobierze 4.10. bo mam kolejna wizyte ...
tak wiec wszystko z malym ok , za to ta szyjka mnie nie nastraja optymistycznie :/ gina tez nie ... wygmeral mnie moze cos sie ruszy i stad ten bol ??
trzeba cos zaczac dzialac zeby ja ruszyc tylko co ?
moze jakies rady hehe
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry