reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
he kobietki

Asionku- mnie w obu przypadkach ciąż pewna pani gin tak zbadała że na drugi dzień zawsze rodziłam;), ból był niesamowity, bólem porodowym się nie przejmuj-ja bałam się w obu przypadkach ale kiedy akcja się zaczęła nie obchodziło mnie już nic, da się wytrzymać- mnie położne ganiały w szpitalu pod ciepły prysznic-trochę zmniejsza ból i przyśpiesza akcję-poza tym ból porodowy się szybko zapomina;), aha a w trakcie ostatniego porodu wymyśliłam nową pozycję na skurcze-położne się ze mnie śmiały aż- kiedy szedł skurcz stojąc przed łóżkiem nachylałam się nad nim, opierałam o nie łokciami-tak żeby pupa była lekko wypięta i kręciłam biodrami do przodu i do tyłu- mi bardzo to pomagało... zobaczysz sama że będzie to jedyny ból wart tego bo potem będziesz mamusią takiego np. cuda:
Zobacz załącznik 392864

ja to mam wyczucie-pojawiam się a reszta znika;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
paulina : sliczne cudo masz :)
a asionka lekarz zmolestowal wiec tez pewnie pociagnie kilka dni lub tydzien hehehehehehhee :)
 
Jos-to teraz pozostaje nam czekać kto pierwszy się wysypie: Kocurek czy Asionek;)
a ty też całkiem niedługo będziesz mieć swoje cudeńko-ja nadal obstawiam chłopca;), Boziu jak ten czas szybko leci...dopiero robiłaś nam żart na prima aprilis a tu za niecałe 11 tyg marsz na porodówkę;)
 
Maja dokladnie jakas presja sie robi zeby rodzic wczesniej .. ja tam moge rodzic w terminie , ale nie chce wywolywania :/ a tutaj jak nie urodzisz do terminu to czekaja 2 dni max i do szpitala ...

Paulina dzieki !! fajnie poczytac takie slowa otuchy :)
nie straszcie mnie tylko , ze jak gin tak zbadal to ja zaraz urodze hehe
chyba Jos tez tak miala ...
sliczny bobas :) ja juz wsumie sie doczekac nie moge swojego dziubka :)

gdzie jest Kocurek ?????????????????
 
asionek : mialam mialam :))))
paulina : dzieki z apocieszenie ze to juz niedlugo :) i pamietasz ze to byl zart na 1.04 :) hehehehehhehehehee

asionek : kocurek sie moczy w chlodnej wodzie pewnie :))))))))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
Asionek- synka rodziłam w 42 tyg ale to już po skierowaniu do szpitala-mieli wywoływać mi w sobotę a samo zaczęło się z piątku na sobotę, a córcię w 39 tyg., znów mieli coś kombinować w sobotę a z piątku na sobotę akcja sama ruszyła-nie ma reguły kiedy dzieciątko się urodzi-natura sama wie najlepiej-chociaż u mnie było dziwnie bo w obu sytuacjach miałam zielone wody płodowe-lekarze przy porodzie dopiero zauważyli-czyli matka natura jest mądra jednak bo sama mi pomogła;)

a co do badania- to też nie reguła, a poza tym jesteś już pięknie w terminie, więc wszystko będzie oki;)
 
Jos-ja mam taki postulat-aby ciąża trwała jednak 7mies. bo potem to już zaczyna się dłużyć...poza tym jeszcze w 7mies. człowiek się jakoś czuje, a potem to już wszystko dokucza

a co do pamiętania-to z moją pamięcią po ciąży bywa jeszcze różnie-a to mi tak jakoś utkwiło w główce, dziwne bo o mój nr pin do karty bankowej pytam się męża-specjalnie mam taki sam jak jego-żeby chociaż jedno z nas pamiętało;)
 
Jos ja tez pamietam :) ale ten czas zachrzania !! szok nie ? :)

Paulina no dokladnie naura sama wiec najlepiej kiedy :)
chociaz czasami lepiej nie za pozno ...
i racja do 7 no nawet do 8 bylo ok , a teraz to juz coraz ciezej i ciezej
 
:)))))))))))))))

no leci szybko czas leci... ale ja to bardziej po poldku widze niz sowjej wlasnej ciazy ;)
ewentualnie po coazach innych, ale mojej nie hihi :)


mam nadzieje ze mi kocurro wybaczy zart o chlodnej wodzie, ale jestem w wysmienitym humorze i glupawke mam ze szok :)
slucham muzyki i mam jeden wielki CZIL ALT jak po winku ;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry