reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Na razie zmykam - czeka mnie parę spraw do załatwienia, będę wieczorem :)))

Buziaki i Miłego Dnia :-):-):-)

boogie i mlodamamusia jakby co, to proszę informować kocurka sesemeskiem :-D:-D - boogie PW :-)
 
reklama
hej :)

na poczatek wszystkiego naj z okazaji dnia mamy :))))


ja plazuje z mama :) u nas takie upaly , ze masakra i tylko w morzu siedzimy , wiec maly juz ma zaliczona kapiel hehe
coraz mocniej kopie , brzusio rosnie :)

apetytu wogole nie mam z tego goraca wiec zaczelam lykac witaminki mama mi przywiozla , bo boje sie , ze nie dostarcze wszystkiego co trzeba teraz jak i czasu i checi na gotowanie nie ma

milego dnia :) bede zagladac , ale nadrabiania to bede miala ful hehe

mam nadzieje , ze u kazdej z was wszystko dobrze jest !!!
 
asionek : hej korzystaj z pobytu mamy :))))))))))))))))))))))))))) przyjemnosci zycze!!!! i milych kapieli :)
ja na kapiel czekam do przyszlego czwartku, jedziemy na poludnie do tesciow
do kiedy mama zostaje???? pa!
 
Asionku fajnie, że macie taką piękną pogodę i tak jak piszę Jos korzystaj z pobytu mamy :tak: pozdrawiamy :-)

Jos Żuczku :happy2: mam nadzieję, że Ty też sobie wypoczniesz podczas pobytu u teściów, psychicznie i fizycznie się odprężysz, ja bym z miłą chęcią gdzieś teraz wyjechała, na taki krótki wypad, ale co poradzę, czekam na termin "P" :-D moje dziecko mogłoby już chcieć się pokazać swojej mamusi :-D
 
just : no mogloby mogloby ... juz czas najwyzszy! na kiedy tobie gin dal dokladny termin? jestes juz po terminie czy nie? cos kojarze ze byl 27 maj, ale nie jestem pewna????
 
Cześć wszystkim!

Ale sobie dziś pospałam! :-D Dziś wrzucam na luz z pakowaniem, bo jeszcze nam zostało parę dni do przeprowadzki, a ja jestem już zmęczona...

Ewula - gratki!!! Śliczna fotka! :-)

Jos - hej! Jak tam dzionek mija? Jak samopoczucie?

Boogie i Młodamamusia nadal na posterunku? ;-)

Asionek - miłego plażowania! :tak:

Rurka, Kocurek - miłego dnia!

A dla wszystkich Mam:​

images
 
Ostatnia edycja:
Cześć wszystkim...

Jak Wam mija dzień kobiety?:-)

Ewula śliczne maleństwo.. :-) Niech rośnie zdrowo

A Just i Młodamamusia zawzięły się i nie urodzą, co...? :-):-)
 
Jos termin jest na 27 :tak:

Mary jak na załączonym obrazku widać, nasi Panowie nie śpieszą się z wyjściem na świat :-D
 
reklama
Boogie - to może jeszcze urodzisz w terminie! :-):-):-)

Ajas - witaj! Chyba jeszcze nie miałyśmy przyjemności się przywitać.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry