reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
renna to wspaniale :-) A wiesz, że ja też na początku też miałam podobnie - mnie brało okrutnie na kwaskowe mandaryny :-D

ewula gdzie fotki?????????
 
boogie nie ma za co - JESTEŚ NAJPRZEBOJOWSZA BEZ DWÓCH ZDAŃ :-D:-D:-D- ja w ogóle uważam, że Ciebie nie trzeba dalej lansować - skupmy się na kocurku :-p:-p:-p

EWULA grrrrrr :-D
 
Ostatnia edycja:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Z OKAZJI
DNIA MAMY


Wielu radości, pogody ducha, optymizmu,
cudownych Fasolek pod serduszkiem,
szczęśliwej ciąży i porodu
a także pociechy z Maluszków!


images




Pojechaliśmy wczoraj z G. do sklepu na małe zakupy i do domu wróciliśmy... z detektorem tętna dziecka :biggrin2: Cały wieczór próbowaliśmy znaleźć Maluszka w brzuszku, ale chyba jeszcze jest zbyt malutkie, bo słyszałam tylko własne bicie serduszka... :zawstydzona/y: No nic, będziemy jeszcze szukać na pewno :tak:


No i wreszcie doczekałam się :tak: Wczoraj przyszło zaproszenie ze szpitala na usg z badaniem przezierności :tak: 2 czerwca to będzie "ten dzień" :zawstydzona/y: Jak dobrze, że to tylko tydzień! I już cieszę się jak wariat, bo po raz pierwszy przyszły Tatuś zobaczy na monitorze Nasze Maleństwo! :laugh2:

Zmykam do Mamusi, będę popołudniem :tak: Miłego dnia, Kochane! :tak:
 
hahahahahaha
Koccurrku w takim razie, ja się będę tylko przysłuchiwać tym radom naszej koleżanki Made :-D skupimy się na lansowaniu Kociątka :-D

Młoda kciuki zaciśnięte są &&&&&

Ewula cześć :-) właśnie gdzie są Twoje fotki, dobrze, że Koccurek pamięta ;-)

Sergee witaj! :-) dawno Cię u nas nie było, dobrze, że jesteś :tak: i super, że z Twoją Fasolką wszystko dobrze :happy2:
 
reklama
Dzień dobry, cześć, czołem i lansem :-D

Przed 11 wychodzę do koleżanki na kawkę i ploteczki, na dodatek zdradzam swoje osiedle :zawstydzona/y: ale nie mam wyjścia, to też w sprawach że tak powiem lansu... powiem wam w tajemnicy ale ciiiii... nie mam sie w co ubrać :wściekła/y:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry