reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mary wybieram się właśnie na spacer, może trochę się zmęczę i coś się zacznie dziać ;-) powodzenia w przeprowadzkach i uważaj na siebie, oszczędzaj kręgosłup!!!! :-) coś o tym wiem :tak:

Ajas cześć!

Dobra dziewczyny idę sobie pospacerować, bo tyłek mnie boli od siedzenia w domu, może pójdę sobie na lody :-D życzę Wam miłego popołudnia, do zoo później, HEJ! :happy2:
 
reklama
ooo just : to dobrze pamietalam :) no to remikowi zostal 1 dzien i niech wylazi bo juz dosyc tego czekania!!!!! ciuszki i lozeczko ci sie zakurza!!!! :)
 
Jestem z powrotem! Znalazłam sobie fajne ćwiczenia dla ciężarnych! :-):-)

Pregnancy Excercises

20 minut dziennie, a energii od razu więcej! Taki mam plan na resztę ciąży! :happy2::happy2::happy2:

Boogie - miłego spacerkowania! Ja dziś nawet bym i poszła, ale pada deszcz i mi się od razu odechciewa... :baffled: Ale po przeprowadzce będę na pewno więcej chodzić na spacerki, by poznać okolicę! :-)

Jeju, kiedy to lato do mnie zawita...
 
mary : ja nawet nie patrze na ten link, jetsem tak zmeczona ze o zadnych cwiczeniach nawet nie chce myslec ;)
 
Cześć Mary :-)

Co do ćwiczeń w ogóle, to ja próbuję się zmobilizować do robienia brzuszków... Ale różnie mi to wychodzi... Chyba leniwiec jestem :-):-)
 
Powróciłam:) można się lansować :D

Jos 1 nam pokażesz fasolinke??

Mary, Ajas, Asionek
witajcie :)
 
Jestem w dwupaku ;-)

Ale cos mnie boli brzuch;/

Ewula śliczny skarbuś!;***
Kocurku na pewno powiadomie Cię esemeskiem ;-) jak tylko Rafik opuści moje skromne progi ;-);-)

Życzenia mamie złożyłam a zaraz zabieram ją na zakupy :-D ;-)
 
reklama
oliwka : :-( przykro mi ...

rurka : pokaze pokaze tylko ktos bedzie musial sie zaoferowac do zmniejszenia zdjecia bo ja nie umiem :zawstydzona/y: hihihi
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry