reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
jestem....ufffff, jak słoń ociężała :zawstydzona/y: nałaziłam się tyle, że głowa boli, teraz tylko kopytka do góry i leżakowanie :szok:
 
hahahaha :no: dziśiaj upolowałam coś innego, byłam w lumpeksie i złowiłam parę fajnych ciuszków :cool2: podomek akurat nie było, ale zaklepałam już przy kolejnej dostawie :-D
 
Dla siebie 3 koszulki i sweterek :cool2: a dla Remika kurteczkę, już taką na 80 cm, bluzę i spodenki :tak:
 
reklama
a wszystko z kwotę 26 zł :-D:szok:


:-( coś dzisiaj się Remik strasznie mało rusza w brzuchu, nie kręci się tak jak zawsze :no: martwię się, chyba pojadę na Izbę Przyjęć na KTG, bo to jakieś dziwne jest :confused: jadłam i słodkie, gdzie normalnie mam okopane żebra, a dziś nie...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry