reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
gumisia gratulacje
serge nie przestajey sie przytulac ale to juz raczej z nastawieniem tylko na przyjemnosc...a jak zajde to super a jak nie....:-(
just jak tam? wszystko juz gotowe na przywitanie Remigiusza?
 
reklama
wiolka : bedzie dobrze :) moze wlasnie tak - na luzie - sie uda :)))))))))))))))

mlodammausia : tez zapomnialam! fajne lozeczko :) i tak jak kocur sie zastanawialma tylko czy na codzien do spania, czy okazyjnie ???

kocurek : hej kusicielko :))))
 
:-D:-D:-D Koccurrku :-D Ty zawsze mi humor poprawisz :-D to czekamy, czekamy z zaparty tchem na kolejne "negliż foto" ale już w randkowych :-D:-D:-D
Załapię się na Kaffe de Lur???;-)

Wiolka już gotowe :cool2: jeszcze pościeli w łóżeczku nie kładłam, żeby się nie zakurzyła :zawstydzona/y: chcę, żeby wszystko było czyściutkie :sorry2:

Made co z tymi obsrywaczami???? :-D wybierasz się, bo szukam towarzystwa :-D
 
just : ale ci zazdroszcze tego syzkowania wyprawki, torby do spzitala i kacika :)))))))))))))) ehhh :)
 
sergii ty mi teraz powiedz bo troszke sie zamartwiam te klucia i ciagniecia w podburzszu i po bokach jakby jajniki albo pachwiny to normalne ?
Gumisia, myślę, że tak :tak: Ja też tak miałam na samym początku w okolicach @ i do 2 tygodni później... Ustało to już, teraz takie odczucia mam tylko, kiedy się przepracuję - to sygnał, że trzeba się położyć i odpocząć chwilę ;-) Ale na początku ciąży to normalne :tak:
 
just - :-D)))) no właśnie, idę nakarmić te posrańce :))))))) pogoda wymarzona...

Kocurek - przestań już, przestań ! :-D)))) Też mi wymyśliła....koronkowe - randkowe :-p phi....:))))))))))))))

Uciekam na słońce, do później :))))
 
Jos :-D przecież czas szybciutko leci, będziesz niedługo sama szykowała kącik :tak: ja nie wiem kiedy te 4 miesiące minęły, jak się teraz zastanowię, to aż się w głowę drapię i nie ogarniam :-D
 
niom to mnie pocieszylas sergii wiec jestem spokojna, tak tez myslalam, a akurat za dwa tyg do gina to mi powie co i jak,
made ja tez bym chciala do sloneczka a tu magisterke trzeba pisac:(
a gdzie rureczka? i reszta? eh tak malo tu bywam ze nie wiem co w ogole sie u was dzieje
boogie wiadomo juz co sie u ciebie w brzuszku kryje ?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry