reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sergi 3mam kciuki !;**
Just witaj :-)

P080511_22.11.jpg Moja dwa śpiochy :-)
A tu Rooksana idzie na podryw haha :-D:-D P090511_08.58.jpg
 
reklama
Cześć dziewczynki!

Jestem w szoku nadal, bo nie wyobrażam sobie, że nikt tej kobiecie nie chciał pomóc, nawet ten facet, który zgłosił całą sprawę zrobił dla niej wiele... Myślę, że coś tam jest nie tak... Słuchajcie nawet mi w MOPSie przyznano niewielkie, ale jakieś pieniądze, wiem, że o pomoc można się zwrócić do Caritasu, który działa przy prawie każdym kościele i nikt z gołą ręką nie wyjdzie stamtąd, są różne organizacje, które samotnym mamom pomagają, albo kobietom w trudnej sytuacji rodzinnej, więc jak dla mnie to tak Pani "brzydko"pachnie, tylko szkoda mi Maluszka...
 
Kochane uciakam do szkoły na jedną lekcje :-)
3majcie &&&&&&&& za kartkowke :-)

BAJ !***
 
Dzisiaj wybieram się do firmy na przyspieszoną rozmowę z szefem... Ze względu na te plamienia postanowiłam nie czekać, tylko już powiedzieć mu o ciąży, bo nie wyobrażam sobie powrotu na nocną zmianę i pracy po 12 godzin
shocked.gif
no.gif
Ale stresuję się niesamowicie... Chyba wszystkie paznokcie pozjadam jeszcze zanim wyjdę z domu...
dry.gif
sorry2.gif
sad9cd.gif

witam i ja :)
sergeevna nie wiem jak jest u Was, ale tu w Irlandii niestety ciąża to nie przeciwwskazanie do pracy w nocy :szok: moja zanjoma pracowała w nocy prawie do konca ciazy bo na 2 tyg przed porodem musiała wziąc maternity to wzieła, ale ona nie miała zadnych problemów z ciążą... Trzymam kciukasy za Ciebie by rozmowa wypadła pomyslnie i by szef poszedł Ci na rękę :) no i uważaj na siebie i Maleństwo :*


pozdrawiam wszystkie serdecznie :* i ciepło o Was myśle :*
 
just : ja mysle, ze gdyby ta pani szukala naparwde pomocy to by ja znalazla... tego sie znaczy obaiwam... ze ona nie dokonca jej szuka, albo szuka a przekazuje na cos innego...
ja wiem ze panuje znieczulica spoleczna, ale nie pracuje: jakby od rana do wieczora chodzila po ludziach to nie wierze ze nie znalazloby sie 5 ktorzy dali by grosz albo cos dla dziecka! dlatego jej krok wydaje mi sie drastyczny! nie prosi o pomoc, tylko od razu chce je oddac!
ze juz wlasnie nie wspomne o kosciolach, caritasach i innych... nawet na targ by poszla na zamkniecie, czy do supermaketu i dlai by jej restze warzyw/owocow, czy proukty z data waznosci 'do dzis" nadpekniete paczki dla dzieci ktrych sprzedac nie mozna a ktore w supermarketach sa CODZIENNIE tyle ludzie kardnie drobne sztuki, czy "sie czestuje"

wlasnie sama tego nie kumam jak to sie stalo ze NIKT nie pomogl DZIECKU... malemu i bez winy...
i wlasnie choc swiat dalekjo jest od idealu wierzyc mi sie nie chce ze dostaje ZERO zuplne ZERO, ze nikt nawet suchej kromki chleba jej nie dal !!!!!!
moze jakas zla jestem czy nie wiem
ale tu widze na codzien jak piekarnie, markety daja resztki nawet mldoym chlopakom bezdomnym, ktorzy naparwde maja profil : narkoman, pijaczek a co dopiero by nie dali kobiecie z niemowakiem na reku?????????????????????????????????
i jakos mi sie wierzyc nie chce ze tu ludzie z wiekszym sercem niz w polsce... wiec to chyba nie tu jets problem...

uciekam sie pobawic z synkiem
bede z doskoku!
 
witam i ja :)
sergeevna nie wiem jak jest u Was, ale tu w Irlandii niestety ciąża to nie przeciwwskazanie do pracy w nocy :szok: moja zanjoma pracowała w nocy prawie do konca ciazy bo na 2 tyg przed porodem musiała wziąc maternity to wzieła, ale ona nie miała zadnych problemów z ciążą... Trzymam kciukasy za Ciebie by rozmowa wypadła pomyslnie i by szef poszedł Ci na rękę :) no i uważaj na siebie i Maleństwo :*

pozdrawiam wszystkie serdecznie :* i ciepło o Was myśle :*

Tak, niby w UK też jest takie prawo, że nie ma przeciwwskazań do pracy na nocki, ale... Z tego co się orientuję, mój szef wobec innych ciężarnych (tych co były w ciąży szybciej ode mnie) był bardziej niż zapobiegliwy... ;-) Więc mam nadzieję, że mnie nie potraktuje inaczej... Druga sprawa, to te plamienia... a trzecia - ja pracuję na nocki po 12 godzin, a to akurat już jest zabronione. Musiałabym albo zaczynać pracę o 24:00 żeby ją kończyć równo z resztą zmiany, albo zaczynać jak wszyscy, ale kończyć o 4 nad ranem... :dry: więc powinien zrozumieć sytuację, tym bardziej, że chcę pracować pełny wymiar godzin w tygodniu, a w tym wypadku by ich wyszło 24 zamiast 40 ;-)

Dziękuję za troskę i wsparcie, bardzo mi się przyda... :zawstydzona/y:

Buziaki :*
 
Pysiu witaj :-)
cieszę się, że już lepiej. Wiesz co do książki to ja tez ją polecam, warto przeczytać i zarazić się dawką humoru :-D jest SUPER!!!

Maran witaj, ja również pozdrawiam :-)
 
reklama
Cześć Wiolciu!
Tak, plamienia na szczęście ustały, teraz muszę zrobić wszystko, żeby się już nie powtórzyły...

Dziękuję, że o mnie myślałaś... :zawstydzona/y:
A co słychać u Ciebie? Iwcia już całkiem od cyca odstawiona? :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry