reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jos właśnie o to chodzi, że zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy, ja się sama o tym przekonałam i całą pewnością mogę to stwierdzić, zresztą moją pierwszą myślą było zgłoszenie się do MOPSu, a stamtąd kierują dalej, przecież, to nic trudnego, dają ci adres i możesz znaleźć jakieś organizacje, ale trzeba ruszyć swoimi literkami, nikomu nic nie przyszło tak łatwo, wydaje mi się, że teraz będzie niczym manna z nieba leciało, wybacz za określenie.. Bo najłatwiej jest się poddać, nigdzie nie prosić, nie pukać, tylko stwierdzić, że Maluszek zasikał własnie swoją ostatnią pieluszkę, czy ona myśli o konsekwencjach swoich czynów, czy ona myśli, że Maluszek może być przez to chory i będzie miała więcej kłopotu??? To jest moja rówieśniczka, może z patologicznej rodziny, myślę, że napewno, więc ich rodzina musi być znana w Ośrodku Pomocy, co innego jeśli się w trudnej sytuacji znajduję ktoś nagle...
Cała sprawa bardzo brzydko mi pachnie, tylko tego Maluszka tak mi żal :wściekła/y:

Sergee śliczny domek dla Waszej Perełki :happy2:

Wiolka gratki za odcycolenie Iwci :cool2:

Pysia taka książka to czysta przyjemność :-D
 
reklama
serge to super ze ustapily i prosze cie dbaj o siebie i perelke...
u nas ok, @ sie skonczyla ale jakos weny do staranek brak, powoli zaczynam myslec ze i tak nic z tego nie wyjdze wiec po co sie starac?.Iwonka jest calkiem juz bez cyca,ale jeszcze ja ciagnie i chociaz potrzymac cyca chce.
 
serg : fajne foto:)

just : no niestety... nieciekawie ta sprawa wyglada... mysle ze jak sie media tym zainteresuja, publika wieksza to sie wyjasni...
nie chce sie czepiac i krakac... ale ta kobieta naparwde mi smierdzi
pisze ze dziecko lezy zasikane w ostatniej pieluszce... a dlaczego lezy w niej jak skazaniec i do cholery mu jej nie sicagnie????
w moich czasach nie bylo pampersow a dzieciaki mokre zasikane nie lezaly... tylko sie ruszalo dupe i je przebieralo w sucha pieluche tetrowa, majtasy, pralo i suszylo te mokre ...
nie wiem no... mam naparwde nadzieje ze sie myle... moze po prostu kobieta ma depresje albo nie ma pomyslu gdzie isc po pomoc...
bo ja nie kumam po rpostu i NIE UWIERZE w opcje, z enikt malemu dziecku nie pomogl...
 
dzien dobry :) a wiec jestem w ciazy :)
w piatek pierwszy test 13dpo dzien po spodziewanej @ pozytywny lekka kreska dzis 16 dpo i mocniejsza kreska, tak wiec jak lekarz potwierdzi ze wsio oki zamelduje sie na styczniowkach 2012 :)
 
Dzień dobry :)))

Ja tylko z doskoku, chciałam się przywitać i życzyć cudnego dnia :-)

Kocurek - kokieta z Ciebie i tyle :-p gdzie Ty masz brzuch wielki ???? Ty lepiej powiedz, że chciałaś tak naprawdę te seksi majteczki pokazać :-D)))))

just - fajnie, że już jesteś ;-)))) Pogłaskaj ode mnie brzuszek
 
serge to super ze ustapily i prosze cie dbaj o siebie i perelke...
u nas ok, @ sie skonczyla ale jakos weny do staranek brak, powoli zaczynam myslec ze i tak nic z tego nie wyjdze wiec po co sie starac?.Iwonka jest calkiem juz bez cyca,ale jeszcze ja ciagnie i chociaz potrzymac cyca chce.
Kochana, rozumiem, że weny brak... Ale zobacz, macie Iwcię, na pewno uda się zajść w ciążę drugi raz! :tak: Może odpocznij chwilę, ale nie poddawaj się zupełnie! :no:

dzien dobry :) a wiec jestem w ciazy :)
w piatek pierwszy test 13dpo dzien po spodziewanej @ pozytywny lekka kreska dzis 16 dpo i mocniejsza kreska, tak wiec jak lekarz potwierdzi ze wsio oki zamelduje sie na styczniowkach 2012 :)

GRATULACJE!!!!!!! :laugh2:

Just, Jos dziękuję :zawstydzona/y:
 
sergii ty mi teraz powiedz bo troszke sie zamartwiam te klucia i ciagniecia w podburzszu i po bokach jakby jajniki albo pachwiny to normalne ?
 
GUMISIU GRATKI!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Made Witaj kochana, wybierasz się może na karmienie tych obsrywaczy?:sorry2::-D też się ciesz, że jestem już z Wami, brzuszek pogłaskany :tak:

Jos i tu właśnie cały problem, ciekawa jestem jak Maluszek do tej pory zdrowotnie to wytrzymywał, nie karmiła go piersią, bo jak jest taka wychudzona, to pokarmu na pewno nie miała :no: więc ten Maluszek od samego początku zaczyna ze straconej pozycji... Biedactwo, żal mi go, serducho mi pokroiła :zawstydzona/y:
 
reklama
gumisia :-):-):-) GRATULACJE ! ! ! ! !

sergi brzuszek pierwsza klasa!!! :-D

made niee no jak bym wiedziała, że majty zdobędą taką popularność to bym koronkowe randkowe założyła :-D:-p

mlodamamusia fajne to łóżeczko, ale jednak turystyczne podwieszane nie jest tak wygodne dla maluszka jak materacyk... bo rozumiem, że to byłoby Rafałka docelowe spanko?? :)))

Idę po Kaffee de Lur :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry