reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Pysiu popłucz gardło ciepłą wodą z solą, tylko nie połykaj tego ;-) powinno pomóc, mi pomaga, ewentualnie herbata z miodem i cytryną, albo herbata z sokiem malinowym

Młoda groźne zjawiska to chyba daleko szukać nie trzeba, opisz np tsunami, albo trzęsienie ziemi...
 
reklama
Młoda poszukaj trochę w necie kopiuj wklej ;-) chodzi przecież o to, żeby to zaliczyć, a nie wysłać na konkurs literacki :tak:

Pysiu do usług :-) a męczy Cię bardzo?
 
asionek ze wszelkiego zwierza koty urzekają mnie najbardziej .... :)
Miałam i miewam podobne kłucia,ale nie za bardzo się tym przejmuję... myślę, że są typowe - w końcu zachodzi w tych rejonach sporo zmian ;)))

dzieki tez sobie to tak tlumacze , ale jakis stres jest :/
co do kotow to uwielbiam je !! sama lew jestem moze dlatego ?? mazyl by mi sie jakis tygrysek w domu lub lwiatko :))
chcialabym do Tajlandi pojechac , tam maja luzem lwiatka , tygruski i moza je glaskac i sie z nimi pobawic , czad musi byc na maksa !!

Kocurku,głowa bardzo boli i uszy...najmniejszy szmer a mnie przeszywa ból,wyobraź Sobie z 2 dzieci...
Do tego leki zaczynają działać i ropa mi spływa powoli i się krztuszę no i leki silne,mdli mnie:(
Wszystko bleeee.Ledwo siedzę.

kurcze biedaku kuruj sie i oby szybko przeszlo !! :))

hej dziewczyny. Mam nadzieję, ze wybaczycie mi lenia. Nic mi sie nie chce. Podczytuję was co prawda ale nie chce mi sie pisać.
Wczoraj bylismy na pierwszych zajęciach na szkole rodzenia.Jest w porządku, zajęcia ciekawe, połozna sensowna.
Buziaki ~~~~~~~~~~~~~~dla chetnych

fajnie , ze SR okazala sie ok
tez sie boje porodu jak do mnie dociera , ze ja naprawde w ciazy jestem i to mnie czeka ... no , ale wyjscia nie mamy jjuz :))

wisienka : hej :) u ciebie juz 30 tydzien... WOW :))))))))))))))))))))))))))))))

oliwka : wspolczuje bardzo... wiem co przechodizsz, mialam to samo w grudniu... :(

asionek : e tam, z chlopakami raczej sie nie myla, bo jak widac ze cos wisi miedzy nozkami, to to wiszace raczej sie pozniej nie wchlania ;)))))))))))
takze mysle ze potwierdzenie na nastepnej wizycie to mysle formalnosc :)
ciesze sie bardzo - wiem ze chcialas synka!!!! to teraz czekam na zdradzenie tajemnocy z imieniem :)

no pewnie zostanie synek , ale wiadomo moze byc roznie :)


Nie dość, że Ł. jutro wyjeżdża, to mój kot Stefan dzisiaj uciekł:-( i tym sposobem zostanę zupełnie sama :-:)-:)-(

kurcze oby kotek wrocil
z ciekawostek moge ci powiedziec , ze moj kot kiedys uciekl i wrocil po ponad roku :szok:
jak wrocilam ze szkoly wdrapalam sie na 4 pietro to omal nie zemdlalam jak go zobaczylam :)
ogolnie koty lubia sobie pouciekac , moze poszedl na panienki ??
trzymam kciuki zeby szybko wrocil !!!

Jestem po wizycie.... teraz dopiero byłam w stanie wejść...
cie. Wszystko ok, był znów ze mną mąż :) usg trwało chwilkę ale ja mówię nie ma to tamto i mąż musi być :) Oczywiście zasypałam gina stosem pytań na początku aż się uśmiechnął :)
Serduszko ładnie biło, gin nawet pokazywał jak dzidzia ma rączki ułożone i na chwilę włączył 4d. Uroczy widok
Prawdopodobnie będzie chłopczyk, jak to gin stwierdzil, że widzi chyba 'antenkę' (moje przeczucia też mówią, że będzie syn) :) marzy mi się chłopczyk :)))) Na następnej wizycie dowiem się więcej, a to już będzie połowa :) i gin mówił, że warto żeby mąż wtedy był, bo będzie duuuuużo badania i oglądania :) a to weźmie urlop, jakby co :)
A teraz bez komentarza.... zaczął brzuch boleć i zwymiotowałam... jejku boję sie, żeby to nie była jelitówka :( a bo mi się zachciało jechać do rodziców w weekend a tam panuje grypa żołądkowa....kurde jak mnie dopadnie (tfu tfu) to sobie nie daruję tego wypadu weekendowego :(((((
W dodatku, żeby tego było mało chyba coś mnie bierze... czuję, że jak połykam ślinę to boli czyli pewnie migdał powiększony... a bo mi się lodów zachciało... wrrrrr

ciesze ise , ze wszystko ok !!
no i widze kolejny chlopiec na forum :)) niezle hehe
oby chorobsko poszlo szybko !

Cześć dziewczynki, jestem na chwilkę... Szukałam swojego ZEN, ale nie znalazłam :dry:

strasznie dziwny dzisiaj dzień

moze relaksujaca kapiel , muzyczka i lozeczko pomoga ?? jutro bedzie lepszy dzien :))

jest tu ktoś:-)

kurczee musze zrobic referat z geografi :-( na temat Groźnych zjawisk Meteorologicznych...
Kurcze brzyydka szkoła:-(

Ktoraś chętna do pomocy?;-):-)

nie no temat masz super :) napewno napiszesz bez problemu :)
ogolnie geografia to byl jeden z nielicznych przedmiotow jakie lubilam w szkole heh
 
Just no kilka zjawisk musze opisać;-)
Dziękuje za linka;*

No część juz napisałam ;-)
a teraz pomalutku uciekam spac bo coś brzuch mnie boli :-( :-( :-(
A jutro o 5.30 trzeba wstać :-( ehhh

Karaluchy
słoneczka wy moje ;** ;-)
do jutra ( ;
 
reklama
cześć melduję ze żyję ;-)

pysia cieszę się,że na wizycie wszystko OK, tylko się cieszyć. No i gratulacje synka, ja w bodaj 13 tygodniu też miałam synka, a w 20 i 24 ze dziewczynka ;-) i bądz mądry ;-)

oooo widac jednak moze byc pomylka i u rzekomego synka :))

Just no kilka zjawisk musze opisać;-)
Dziękuje za linka;*

No część juz napisałam ;-)
a teraz pomalutku uciekam spac bo coś brzuch mnie boli :-( :-( :-(
A jutro o 5.30 trzeba wstać :-( ehhh

Karaluchy
słoneczka wy moje ;** ;-)
do jutra ( ;

wow tak rano ?? :(((


dobrej nocki :))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry