reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jakos wczesniej bardziej mi zalezalo na chłopaku a im blizej tym jets mi to obojętne,najwazniejsze zeby Julka miała rodzeństwo,niech ma kogos,ja nie mialam rodzenstwa dlatego tym bardziej mi na tym zalezy,bo samemu nie jest dobrze :-(

to dobranoc,słodkich snów i oby jutro pogoda dopisała na hustawki :-)
ja te zlicze na słonko bo chce jechac z Julką na rower :-)
 
reklama
ja mam kumpelkę,która urodziła 4-5 tyg przed terminem.jak na wcześniaka to duży dzieciaczek były: 2500 i 52 cm:tak:

Ja urodziłam w 38 tyg. Karol ważył 2 500 i mierzył 50 cm, nie ma reguły.

mama, zmiany w suwaczkach. Piękne !!! Ja też chcę parkę.

A dziś mnie nie było z wami, bo wykorzystałam wolny dzień na maxa. Długo rano leżakowałam z Karolkiem, sprzątanie, pranie za praniem i tak zeszło. Wybraliśmy się z chłopakami na zakupy, fryzjer i teraz padam !!!!

Miłego weekendu kobitki. Jutro pewnie też będę wieczorkiem, bo już widzę jak mi Karollo w dzień pozwoli:no:

papapapapa
 
kasiawie -
Z winogron - ponieważ fermentuje szybko i może działać jak alkohol - uszkadzać system nerwowy i narządy u dziecka. Po za tym dziecko w brzuszku potem może Cię nieźle skopać co może mieć różne nieciekawe konsekwencje.

Herbata z malin lub lipy może powodować przedwczesne skurcze - szczególnie syropy i wyciągi z korzenia malin. W terminie porodu jest polecany wyciąg z korzenia malin żeby przyspieszyć poród.

Jest wiele takich ziołowych zakazów odnośnie ciąży. W najbliższym czasie jak tylko opłacę serwer to wrzucę wszystko na moją stronę. Będą tam wszystkie leki i zioła opisane - działanie i czy wolno w ciąży. Przyda się takie kompendium. A na farmacji sporo miałam o zakazach w ciąży :-p
 
hejka z rana-zagladam i wcale mnie nie dziwi,ze pusto:eek:dziewczyny musimy sie brac do pracy z robieniem dzieci bo nam watek zasnie:-Dna innych watkach dziewczyny dzis testowaly i pozytywne testy wychodza to latam i zbieram ciazowe fluidki:tak:ja zaraz wyruszem z rodzina do mojego ulubionego sklepu ogrodniczego po 6 duzych donic,2 mniejsze,ziemie....potem do innego centrum po hustawke,potem wkopiemy bez,ja przesadze kwiaty,Tom zlozy hustawke-pewni esie rozpad bo ostatnio wcia w weekend pogoda do bani. Balbinka- narobilas mi ochoty na mliny moze dostane choc 3,4 golazki gdzies:tak::laugh2:pozdrawiam sobotnio...
 
Witam się porannie:-):-)
U mnie świeci cudne słoneczko, na termometrze temperaturka rosnie:tak::tak::tak: Ach cudny dzień się zapowiada:-D
Pati się ubiera i też wybywamy z domku:happy: Na wiosnę i na jesień są organizowane przez szkoły tzw. lopedy ludzie oddają niepotrzebne im rzeczy a szkoła to sprzedaje i ma pieniążki na różne cele. Można kupić dosłownie wszystko - od mebli przez ciuchy i zabawki po sprzęt sportowy i elektryczny:tak: Na jesien nakupowałysmy z Pati 2 półki puzzli w sumie za raptem 50zł:cool2:
Więc teraz też jedziemy może upolujemy coś fajnego za grosze;-);-):tak::tak:
Milej soboty dziewczyny:-D:-D:-D
 
Ja urodziłam w 38 tyg. Karol ważył 2 500 i mierzył 50 cm, nie ma reguły.

mama, zmiany w suwaczkach. Piękne !!! Ja też chcę parkę.

A dziś mnie nie było z wami, bo wykorzystałam wolny dzień na maxa. Długo rano leżakowałam z Karolkiem, sprzątanie, pranie za praniem i tak zeszło. Wybraliśmy się z chłopakami na zakupy, fryzjer i teraz padam !!!!

Miłego weekendu kobitki. Jutro pewnie też będę wieczorkiem, bo już widzę jak mi Karollo w dzień pozwoli:no:

papapapapa
super ze dzionek się udał :):):)

Sol no co Ci bede gadać masz farta tyłek uratowany kopa nie będzie :):)

mama05 nie bój się my nie pozwolimy żeby watek zasłabł :):) ja za dwa tygodnie będe testowac i zobaczymy co to będzie ja dziś chyba miałam owólke (tak jak w kalendarzu mi wyszło ) bo mnie lewy jajnik bolał no ale nie jestem pewna czy to to
Wiolka wszystkich pozdrawia wczoraj doszły do niej paczki i rozpakowywała cały dzień i była wieczorem padnięta i bardzo teskni i pozdrawia :):):)

Witam się porannie:-):-)
U mnie świeci cudne słoneczko, na termometrze temperaturka rosnie:tak::tak::tak: Ach cudny dzień się zapowiada:-D
Pati się ubiera i też wybywamy z domku:happy: Na wiosnę i na jesień są organizowane przez szkoły tzw. lopedy ludzie oddają niepotrzebne im rzeczy a szkoła to sprzedaje i ma pieniążki na różne cele. Można kupić dosłownie wszystko - od mebli przez ciuchy i zabawki po sprzęt sportowy i elektryczny:tak: Na jesien nakupowałysmy z Pati 2 półki puzzli w sumie za raptem 50zł:cool2:
Więc teraz też jedziemy może upolujemy coś fajnego za grosze;-);-):tak::tak:
Milej soboty dziewczyny:-D:-D:-D
fajna taka akcja :):):) no i tak jak mówisz można coś upolować :):):) powodzonka na polowaniu :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja wlasnie otworzylam oczy. U mnie za oknem szaro i buro ... pewnie bedzie deszcz :(((
Dobrze, ze dzis razem mrrr... :))))

Musze zrobic pranie i posprzatac
 
Pysia u mnie od rana padało ale teraz sie troche przejasniło ale i tak zywej duszy na chodnikach na razie nie widac :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry