reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
coś pożera nasze forum :eek: normalnie kurczy się :eek:

Dobra kobietki, ja zmykam, bo psiaki jeszcze nic nie jadly dzisiaj, maż zaraz wraca a obiad w lesie :-/
Buźka!!!

p.s. pewnie będę miała ogromne zaległości, bo jutro mamy gości a w niedzielę pedzimy na wystawe psów, i pewnie dopiero w poniedziałek wpadne sie przywitać :-/
 
reklama
hej dziewczynki w końcu dotarłam :) juz myślałam że nie dam rady z tym towarem :) skończyłam już i czuje że mi kiszki marsza grają :):)

a ja tak sobie pomyślałam że chyba nie uda mi sie za pierwszym razem niewmiem czemu tak mi jakoś przyszło do głowy że n nic z tego i że wolała bym żeby @ przyszła niz sie z testu dowiedzieć b to jakoś tak bardziej rozczarowuje i sie nie nakręcam lepiej za to mój mąż chyba coraz bardziej bo jak mu powiedziałam że przyszedł wczoraj materac do łużeczka jeden w promocji i 2 termosy to kazał mi po sztuce odłożyć :):):) taki krejzol :):) prawie jak ja

witam nowe staraczki
lece was nadrobić :):)
 
MARYLKA- Ty wlecialas a ja zmykam(a swoja droga to troche Ci zeszlo:tak:)Domi wstal i jedziemy po Zuze i do Poznania po ten odkurzacz-masakra co ja mam na podlodze-caly dzien nieodkurzane:no::no:jak ja tak nie lubie:crazy:no ale wieczorkiem odkurze.pewnie wlece jak dzieci zasna czyli po 20.30. do zo;-)Zapmarta -caly dzien sie nie odezwalas:sorry:czekamy...
 
Jestem, wizyta ok. Wszystko dobrze, właściwie już po @ można działać. Tylko rodzić w zimie nie chcę, więc czekam mama na Ciebie i Nikę i zaczynamy w czerwcu, HEJA...

kaskę wywalczyłam. Całe 150,00 brutto a 6-my proszenia... szkoda gadać. Ale na pieluchy będzie.

Spadam na angielski.

gratulacje :):):)

Dostałam pracę!!![/SIZE=6]
lecę ponadrabiać :sorry:


gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-) cześć wszystkim witam się z rana .. lecę na bete ,,, zobaczymy czy to wariacje czy fasolka ...:tak:

trzymam kciuki zeby była dzidzia :):):):):)

Sol - nie pamiętam co miałam Ci napisac :) prosze o wybaczenie

mama05: super masz sygnaturę nowa :):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Miałaś mnie nie bić o ten tekst na mojej stronie :-D odnośnie twojego sklepiku :-D

A w sprawie znikających stron nikt nic nie wie - czekam na odpowiedź od Janslu - męża naszej wspaniałej administratorki - bo nikt nie prowadził prac porządkowych na forum a strony zniknęły. Jest też jeszcze jedna możliwość ale ze spekulacjami poczekam na odpowiedź.

A my po obiadku - Karola wsunęła pełen głęboki talerz kokardek z sosem truskawkowym a potem poprawiła całym kubkiem musu :-D


Już wiem co się stało ze stronami - Eschenbach łączyła posty które mnożyłyście jeden po drugim zamiast edytować ten już napisany. Wyszło tego ok 9 stron. Dziewczyny - żebym musiała przypominać regulamin forum? Nie ładnie :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
SERGEEVNA- hejka,co u Ciebie slodziaku?????????????fajnie ,ze wlecialas:tak::tak:MARYLKA- dziekuje,staralam sie,zeby cos zmienic i chyba sie udalo:))
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczornie:-)
MAMA - fajna sygnaturka:tak: i jak odkurzacz kupiony?

SERGEEVNA - witaj:-) dawno cię nie było;-) co u Ciebie?
 
reklama
NIKA- hej;-)tak odkurzacz kupiony i wzielismy tez elektroluksa bezworkowego tylko model lepszy:tak:jutro go przetestuje bo juz dzis mi sie nie chce bo po odkurzaczu jeszcze pojechalismy do innego sklepu po spozywke Zuza juz spi,Domi konczy kapanie i tez zaraz do spania . a jutro jedziemy im kupic te hustawki-niech maja:rofl2::rofl2:jak Tobie przelecial piatek??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry