reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U nas wkońcu słoneczko świeciło:-D i bylo tak cieplutko. A ma być jeszcze cieplej:tak::tak::tak:
Więc u nas wiosna w pełni;-)
 
reklama
NIKA- u nas tez ma byc juz wiosennie dlatego ta hustawka,pojda na ogrod i dzieci nie ma:))))a ja moge spokojnie sprzatac,gotowac czy ....pisac na BB:):):):):))))
 
MAMA dokładnie, jak macie ogród to taka huśtawka super sprawa:tak::tak:
Tu niestety nie mamy ogrodu ale w PL mamy taką huśtawkę drewnianą to Pati może pół dnie na niej sie bawić:-):-)
 
NIKA- moja krasnale tak samo-pol dnia:-)cos nam sie tu pusto robi juz chyba 3 dzien jakos tak kobietki pouciekaly...pisalam wczoraj smsa do Wiolki to napisala mi,ze jest szans ze w poniedzialek do nas zawita bo juz bedzie miala neta:-Dnapisala ze Iwonka tylko na poczatku w samolocie plakala,al jak wystartowal to przespala lot,musze do Wioli napisac bojeszcze wczoraj nie dostali swoich rzeczy przez kuriera i sie martwi biedna czy im nie zaginelo....a poza tym robia zakupy w budowlanym sklepie i sie urzadzaja:laugh2:
 
MAMA to super że już w poniedziałek WIOLKA wróci:-D:-D:-D
pozdrów ją jak będziesz do niej pisać:tak::tak::tak:
NO coś ostatnio pustawo, dziś nie miałam dużo do czytania;-) ja też spadam ale jutro rano się melduję;-)
DO JUTRA:tak::tak:
 
NIKA- papaski i karaluchy:tak::-Dja tez zaraz lece -pije nalewke mojej babci i pewnie zaraz w glowie zaszumi:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:do jutra-z poranna kawka.pozdrowie Wiole:tak:
 
Witajcie wieczorkiem :-)

Sol a dlaczego nie wolno pić soku z winogron,malin itd???

Co do migdałów to ja o tym pisałam, mi to pomagało na mdłości :tak:
mama bardzo ładna sygnatura,od razu wpada w oko :-)

a wracając do rodzenia zimą to mam pozytywną strone! :-) dziecko na lato jest juz dość duże i mozna jechać gdzies na wakacje,np nad nasze morze,jesli się nad nim nie mieszka:-D
my jeszcze tydzień do staranek:zawstydzona/y:ale pamiętam jak pomyślałam o dziecku już w pazdzierniku i tak straszni epowaznie sie zastanawialam (mowie o sobie bo mąż to zawsze chętny:-D) już byłabym w 6 miesiącu :sorry:no ale cóż sama sobie wybrałam ze poczekam:eek:

Ciekawe jak bb czy była na becie,jakos tak zawsze miło jak się można dowiedziec o czyjejś ciązy,az sie jeszcze bardziej chce swojej :-)
 
KASIAWIE- witka:tak:dziekuje,staralam sie;-)tak mi przyszlo do glowy,zeby cos mienic w suwaczkasz a u mnie od myslenia do wykonania krotka droga:rofl2:no i prosze:laugh2:mowisz,ze tydzien do staranek zostal....:-Dno,no to juz zaczyna sie dziac na watku:tak:superowo!!!!ja tez lubie sie dowiadywac o czyjejs ciazy-to takie pozytywne:laugh2:zycze Wam powodzenia i szybich efektow. tez jestem ciekawa co u bb77-myslalam ,ze dzis cos jeszcze napisze a tu cisza...ale poczekamy na wiesci:tak:a z corka w ktorym cyklu Wam sie udalo???
 
a z corka w ktorym cyklu Wam sie udalo???

Z córką to zupełnie inna historia. Po ślubie nie mówiliśmy kiedy chcemy miećd dziecko, ja mówiłam że jakby się "przydazyło" to super a jak nie to jesczze nie,poprosu nie byłam zdecydowana. Zazwyczaj zabezpieczaliścy się,czasem gdy byłam w miare pewna ze nie mam płodnych dni to było bez zabezpieczenia,no i oczywiście ta moja pewność była złudna,bo nadszedł miesiąc gdy okres spoźniał mi się kilka dni,wiec zrobiłam test i doznałam szoku :-) nie wierzyłam ale sie stało :)
I to było piękne bo tak niespodziewanie,nie było żadnego czekania,zadnego zastanawiania się,zadnego strachu,zdazyło się więc tak mialo byc :-)
teraz ciekawe czy uda mi sie okreslic kiedy bedzie owulacja,bo bedziemy próbowac na chłopaka,a dzis mam 6dc więc jeszcze troszke :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry