reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kocurku to zdjecia z niedzieli i poniedzialku.
1 ja z Daria( corka siostry)
2ja z Iwcia i nasza szafa:-)
3 moje kochane sloneczko
4 znowu moj skarb wczoraj na bujaczce
 
reklama
Witam się wiosennie po kilku dniach nieobecności :sorry2:
Od piątku całe dnie spędzam na ogrodzie i wieczorami padam na pysio.
Czy coś się wydarzyło o czym powinnam wiedzieć? :cool2:
U mnie warzywka wysiane, poletko pod pomidorki przygotowane, truskawki zrobione, kwiaty już połowicznie też :tak: Z tym, że cudowny nos naszej Dyni na wieczornym spacerze wywąchał dalie i wszystkie wykopała :wściekła/y: ale małpa wykopała je i położyła obok i nic a nic ich nie zniszczyła, o tyle dobrze ;-)
Dzisiaj mam plan aby przygotować moje poletko na patisony, ogórki i fasolkę a jak starczy siły to jeszcze wpadnę do malin się przywitać :tak:
U mnie wiosna w pełni :-D
A mama się odezwała??? Mama!!!!!!!!!!!!!! Mam pięknego nowego storczyka :-D
Buziaki kochane, zmykam zaraz do ogrodu
 
Dzień doberek :-)
Witam sie po kilku dniowej nieobecności. Nie było internetu bo ktoś kable pokradł :-( i doooopa :-(

Co tam u was? Streści mi ktoś?
;-) nie dam rady nadrobić tyle tego jest ;-)

Tęsknił ktoś za mną ??
:-);-)

Byłam wczoraj u ginka z Małym wszystko dobrze wazy sobie 2400
:-) :-D
A ja mam anemie :-(. I mam L4 do 16.05 i leżeć.
;-)

No opowiadajcie ciotki ;**


MAMITA a ty gdzie ???? ;*
 
Ciotka Agnieszka idzie się wykąpać, na razie powie tylko tyle, że czekamy na betę oliwki :)))

wiola aaaaa urocze fotki !!!

balbinka hej ho !!!! nie no ja u siebie zasieję tylko trawnik ;))))) albo raczej mi zasieją myślę......
 
hej laseczki :)

ja sie wczoraj wieczorem przyjemnie zdrinkowalam z kolezanka :)

rureczko - przepraszam za brak pw! w ciagu dnia nadrobie!

oliwka - cichy bladzioch = ciche gratulacje! :) lec na betke :)

dzieki laski z kciuki za moje plamienie ale rabnelam sie w dniach - to byl 3dpo, stanowczo za wczesnie na implantacje. mysle, ze to raczej poowulacyjna resztka. nie przywiazuje sie juz do tej informacji ani ciut ciut :)


a ja widzialam mame na forum! :D jest mama! mama wrocila!!! watek staraczki weteranki!
 
Ostatnia edycja:
Kocurek betka zrobiona,przed 14-stą będą wyniki!
Balbinka witaj:)
Pok:)))
Młodamamusia:)))
Mama!!!!!! wracaj na staraczki!

Trzymajcie &&&:)
Ja się lekko denerwuje ale nie bardzo jak zwykle...
 
widze dzisiaj rucha nawet spory no i dzien pelen wrazen :))
u mnie tez !!


same dobre wiadomosci mam !!!
no wiec te leukocyty to widocznie taka moja uroda , dostalam antybiotyk i globulki jakies na infekcje
lekarz wzial mnie na chwile na USG no i male w koncu nie spalo !!! normalnie poranna gimnastyke robilo hehe, serduszko cudnie bilo no i uroslo bardzo juz jest bobas niezly
a najlepsze , ze przed wejsciem do gabinetu mowie dla meza , ze czuje , ze dzidzia sie obudzila i mialam racje !! czyli juz czuje ruchy troche :))
no i bedzie na watku najprawdopodobniej kolejny chlopczyk :)))))
az sie poplakalam ze wzruszenia jak to uslyszalam i zobaczylam malego siurka ;))) cala droge do domu buzia mi sie cieszyla , ze szok :))
ja bardzo chcialam synka pierwszego i sa duze szanse , ze bede miala !!!
maz troche w szoku , bo chcial coreczke , ale tez szczesliwy :)
odebralam tez wyniki z krwi pappa i ten trismoe 21 sa super :))
tak wiec same dobre wiesci :)
no i gin ladnie sie zachowal , bo cala wizyta za darmo bylo :)

nawet nie wiecie jak mi ulzylo !! :)


Kojarzy mi się tytuł z Gordonem Ramsay'em ale u nas zwie się to Kuchenne Koszmary:)

Dobranoc.
Zaciskajcie do rana &&&&&&&&&&&&.Byle mocno! :)


Jestem!
Zrobiłam test,ten sam o czułości 10 i to samo...jest jakby cień a jak się spojrzy z boku to widać cieniutkiego bladzioszka...
Nie wiem co robić.Kurde,Ninka się bardzo pochorowała i nie mam jak na bete jechać! :((((((((

kurcze Oliwka blada kreska to juz cos :)
trzymam teraz mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za bete !!!
jejku jakie emocje hehe
fajnie , ze w koncu cos sie ruszylo na watku ;)
ja tam wierze , ze to zarazliwe ehee

hej kocurku:-)
jak tam po nocy?
musze wam sie pochwalic ze Iwa pod dwuch nocy nie dostaje cycy w nocy i co prawda budzi sie( chociaz tylko 2 razy) ale nie placze tylko sie przytula do mnie , ja ja poglaszcze i spi dalej

ciesze sie bardzo , ze powoli normauje sie sprawa z cycem :)
szkoda , ze na fotki sie nie zalapalam :(


wiola to rewelacja!!! :-) Chyba ten trudny rozdział macie juz zamknięty, super!!
A ja miałam mały koszmar zębowy w nocy, nawet apap cieńko działał... nad ranem minęło i się przespałam, a teraz boli na pół gwizdka..

wspolczuje tego bolu :(( oby sie skonczyl jak najszybciej !!

Hej dziewczynki. Widzę że dobre wiadomości z samego ranka. Ja dziś lecę na 16.40 do gina.


No to gratulacje i czekamy na ciebie na grudniówkach:-D


Dla ciebie też gratki:-):-):-)


O co chodzi z tą ofertą bo ja nie w temacie. Co to za oferta?

to terzymam kciuki za wizyte !! no i koniecznie daj znac co i jak :))

Wiolka ściany pomalowane, podłoga wypucowana( dzieło taty ;D) wykładzina kupiona i już na miejscu, szafa i kanapa zamówione, jutro przywiozą :tak: muszę jeszcze tylko swoje rzeczy popakować do końca, ale mam strasznego lenia :-D jeszcze wczoraj koleżanka z pracy obdarowała mnie taką matą edukacyjną dla Malucha i leżaczkiem i trzema torbami ciuszków, nie wiem jak my się zmieścimy z moimi i Maluszkowymi ciuszkami w szafie :-D

Cześć Agapo :-) oferta polega na tym, że za mniejszą kasę możesz zakupić voucher do wykorzystania na dany produkt, wiesz taki "good deal" oni mają większą sprzedaż, więc mogą trochę obniżyć cenę, a klient jest zadowolony, bo płaci mniej :tak: nie wiem czy połapiesz się w moim toku myślowym, ale chciałam tak w skrócie ;-)

remont pelna para :)
fajnie czytac ciebie taka szczesliwa :)
no i niezle prezenty dostalas :))

Witam się wiosennie po kilku dniach nieobecności :sorry2:
Od piątku całe dnie spędzam na ogrodzie i wieczorami padam na pysio.
Czy coś się wydarzyło o czym powinnam wiedzieć? :cool2:
U mnie warzywka wysiane, poletko pod pomidorki przygotowane, truskawki zrobione, kwiaty już połowicznie też :tak: Z tym, że cudowny nos naszej Dyni na wieczornym spacerze wywąchał dalie i wszystkie wykopała :wściekła/y: ale małpa wykopała je i położyła obok i nic a nic ich nie zniszczyła, o tyle dobrze ;-)
Dzisiaj mam plan aby przygotować moje poletko na patisony, ogórki i fasolkę a jak starczy siły to jeszcze wpadnę do malin się przywitać :tak:
U mnie wiosna w pełni :-D
A mama się odezwała??? Mama!!!!!!!!!!!!!! Mam pięknego nowego storczyka :-D
Buziaki kochane, zmykam zaraz do ogrodu

niezly pracus z ciebie !!
zazdroszcze ogrodka i pozniej wlasnych owocow i warzywek :))

Dzień doberek :-)
Witam sie po kilku dniowej nieobecności. Nie było internetu bo ktoś kable pokradł :-( i doooopa :-(

Co tam u was? Streści mi ktoś?
;-) nie dam rady nadrobić tyle tego jest ;-)

Tęsknił ktoś za mną ??
:-);-)

Byłam wczoraj u ginka z Małym wszystko dobrze wazy sobie 2400
:-) :-D
A ja mam anemie :-(. I mam L4 do 16.05 i leżeć.
;-)

No opowiadajcie ciotki ;**


MAMITA a ty gdzie ???? ;*

leze odpoczywaj i uwazaj na siebie
anemia niby nie tragedia duzo kobiet w ciazy ma
moze wiecej mieska ?? :))
 
reklama
fiuuuuuuuuuu fiuuuuuuuuuu no jak zwykle, znikam na kilka dni a tu takie "niusy" :-)
Oliwka, będę kopać ogródek z zaciśniętymi kciukami :tak:
Jeny noooo teraz to nie wiem czy będę w stanie cokolwiek robić innego jak gapić się w monitor i czekać na betkowe wieści :-)
Kocurek, ja trawę też dosiewałam ;-) w tym roku chciałam olać warzywniak, ale jak sobie pomyślę, że nie będę mieć swoich warzywek to przemogłam się i obsiałam, podlałam i czekam na pierwsze rzodkiewki :tak:
Mama nooooo!!! Wracaj kochana!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry