reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witajcie dziewczyny. Nie było mnie kilka dni. Niestety moja babcia umarła i musiałam to przezyć po swojemu. Jestesmy juz u siebie. Trochę pozaziębiani. Zajełam się światecznymi dekoracjami i menu, za duzo nie myslę. Leżę duzo bo jak poszaleję to znów wracają skurcze.
Pozdrawiam wszystkie, niestety nie nadrobię bo za duzo. Chociaż BB ostatnio wyludnione przedświątecznie.
Fluidki dla chetnych~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

przykro mi bardzo :(((((
lez i odpoczywaj duzo masz racje

mlodamamusiu a wiec ...niunia spi , zasnela bez cycy i jestem super szczesliwa a ja spadam do ogrodu , popracowac troche .
:-)
buzi dla brzusia

milej pracy w ogrodku :))

mlodamamusia no więc - który to tydzień...... będzie ze 16-ty chyba (wg usg jest troche dalej) :)))) maleństwo się wierci i myślę, że je już wyczuwam :)))

jdę suszyć włosy

tez mi sie wydaje , ze juz czuje co nie co :)
nie jest to mocne kopniecie , ale takie jakby rozciaganie jakby sie dzidzia rozprostowywala
albo takie musniecia motylka jakby :)
dzisiaj wyczulam , ze sie obudzilo i mialam racje :)))
 
Dziekuję dziewczyny.
Nie mam jakos weny do pisania, mam nadzieje, ze następnym razem wpadnę w lepszym nastoju. Trzymajcie &&&&&&&&&&&& za moje jutrzejsze USG wymiarowe
 
Jestem kochane

ale dziś pięknie słoneczko świeci:-D

asionek cieszę się ze wszystko dobrze

oliwka&&&&&&&&&&&&za bete

kocurek młoda pysia pok just wisienka wiola witam seredcznie w Wielki Wtorek:-D

mama wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
i zrobilo sie pusto na naszym watku...
juz nie mam sily kopac , grabic ani nic takiego... padam na pyszczadlo a w sumie moze godzine tam bylam.
 
Wiola marudko kochana :) jakie tam pusto. wszystkie sie czyms zajely. ja lece prasowac i sie pakowac np. i nie wiem kiedy sie pojawie. w piatek wieczorem najpewniej.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry