reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiolka ściany pomalowane, podłoga wypucowana( dzieło taty ;D) wykładzina kupiona i już na miejscu, szafa i kanapa zamówione, jutro przywiozą :tak: muszę jeszcze tylko swoje rzeczy popakować do końca, ale mam strasznego lenia :-D jeszcze wczoraj koleżanka z pracy obdarowała mnie taką matą edukacyjną dla Malucha i leżaczkiem i trzema torbami ciuszków, nie wiem jak my się zmieścimy z moimi i Maluszkowymi ciuszkami w szafie :-D

Cześć Agapo :-) oferta polega na tym, że za mniejszą kasę możesz zakupić voucher do wykorzystania na dany produkt, wiesz taki "good deal" oni mają większą sprzedaż, więc mogą trochę obniżyć cenę, a klient jest zadowolony, bo płaci mniej :tak: nie wiem czy połapiesz się w moim toku myślowym, ale chciałam tak w skrócie ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiolu na 12.15 i już trzęsę gatkami hehe ... znowu przed chwilą mnie tak złapało, że nie mam wyjścia!!

boogie jak miło Cię widzieć :-):-) zwariuję przez zęba, poza tym czuję się doskonale ;-)
 
witaj agapa
just no to super ze wszystko zmierza juz ku koncowi...a duza ta szafa? z doswiadczenia wiem ze dziecka rzeczy zajmuja wiecej miejsca niz nasze....
my z poczatku kupilismy komode na Iwosiowe ubrania , ale szybko okazalo sie ze jest za mala
fajnie ze masz takie wsparcie w znajomych, tu ktos cos da , tam cos da a ty nie musisz tyle kasy wydawac.
ja lubie jak dostaje cos dla Iwy
kocurku to od 12.15 ja bedze trzesla gaciami w twojej intencji:-)
 
KOCUR!!!!!! Do doktora marsz!!!!! Zęby to nie zabawki, sama wiesz dorosła kobieto!!!! Portki na pasek i do dentysty, jak mus to mus :tak:

Wilka szafa trzy drzwiowa, mam też mnóstwo kartonów kolorowych z Ikei, więc myślę, że poradzimy jakoś, do tego jest jeszcze nadstawka na tą szafę, taki jakby pawlacz, też trzy drzwiowy, więc chyba damy radę :-)
 
just my sie miescimy w takiej 2 metrowej z ubraniami tzn Iwosiowe tylko te aktualne. a w pustym pokoju stoi z 20 kartonow ubranek zamalych i za duzych... te zamale pokoilei bedzie moja siostra brala dla swojej niuni...
o zaraz wam ja pokaze
 
wiem wiem boogie dentysta pomoże mi (mam nadzieję) na kolejne parę tygodni, ale dobre i to.. jest problem kości pod zębem i to ona mnie tak boli..

wiola hehehe :-D
 
kocurku ale ze co?:-)tych malych nie wyrzuce bo staram sie o druga dzidzie a te duze... jak ktos daje to nie wypada nie wziasc:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiolu święta racja :) ja już zapomniałam ile sama tego zgromadziłam swego czasu... ale wszystko oddałam dalej..
A na fotkach to Ty ?? :))))))))))) z córą siostry i własną???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry