reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie,zapomniałam!A teraz jeszcze się liczy?Czy za późno?
Współczuję Ci zęba:(
Kurde,dzień pełen wrażeń bo jeszcze moja oferta wyszła na SweetDeal w Warszawie i Trójmieście:)
 
reklama
no no to ładnie oliwka :)))))

A zmierz, co Ci szkodzi :) ja miałam 37.3-4 godzinę-dwie po wstaniu w cyklu zaciążonym... a 36,8-9 o 6:15 co rano..
 
Poważnie.A jak na mnie to chyba duzo,bo ja normę mam poniżej 36,6.
Co to oznacza???Dobrze czy źle???

Kocur,Ty mnie nie podpuszczaj bo do miasta mam parę km:)))
Czekam do 9.20 jak opiekunka nie odbierze to dzwonię po męża,zawijam małą i jadę.
Strasznie boję się zawieść:(((
Ale bladzioch dobrze roszczy:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie no oliwka żeby wiedzieć, czy to na pewno coś znaczy to trzeba dysponowac pomiarami porannymi sprzed owu i po owu :)... Ale kurczę jest wysoka :-):-)

&&&&&&&&&&&&& !!!!
 
Dzień dobry :-)

widzę od samego rana Karola nam podnosi adrenalinę :-D ciacho i kawa dla Boogie żuczka głodnego się znajdzie???? Ja już po badaniach, muszę coś zjeść, bo padnę tacie na placu boju :-D

Koccurrku jak tam samopoczucie?

Wiolka gratuluję sukcesu!!!! Cycusiowy przyjaciel poszedł w odstawkę :tak:

Karola mnóstwo bobo myśli i kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :tak::tak::tak:
 
kocurku na ktora masz dentyste?
ja jeszcze troche i biore mala do ogrodu,wczoraj nic nie zrobilam bo z rana pojechalismy na zakupy a o 12 przyjechala kolezanka z zaproszeniem na slub a od nas odjechala okolo19 i caly dzien sie obijalam....ale nagadalam sie za wszystkie czasy
witaj just. jak remont?
 
reklama
Hej dziewczynki. Widzę że dobre wiadomości z samego ranka. Ja dziś lecę na 16.40 do gina.

Kojarzy mi się tytuł z Gordonem Ramsay'em ale u nas zwie się to Kuchenne Koszmary:)

Dobranoc.
Zaciskajcie do rana &&&&&&&&&&&&.Byle mocno! :)


Jestem!
Zrobiłam test,ten sam o czułości 10 i to samo...jest jakby cień a jak się spojrzy z boku to widać cieniutkiego bladzioszka...
Nie wiem co robić.Kurde,Ninka się bardzo pochorowała i nie mam jak na bete jechać! :((((((((
No to gratulacje i czekamy na ciebie na grudniówkach:-D

hej kocurku:-)
jak tam po nocy?
musze wam sie pochwalic ze Iwa pod dwuch nocy nie dostaje cycy w nocy i co prawda budzi sie( chociaz tylko 2 razy) ale nie placze tylko sie przytula do mnie , ja ja poglaszcze i spi dalej
Dla ciebie też gratki:-):-):-)

Nie,zapomniałam!A teraz jeszcze się liczy?Czy za późno?
Współczuję Ci zęba:(
Kurde,dzień pełen wrażeń bo jeszcze moja oferta wyszła na SweetDeal w Warszawie i Trójmieście:)
O co chodzi z tą ofertą bo ja nie w temacie. Co to za oferta?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry