reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
marylka pewnie masz rację z tymi kotami:-D:-D:-D,tylko żeby mi potem kociąt pod drzwi nie przyniosły:szok::szok::szok:
mama05 to dobry pomysł,żeby do balbinki przyjechać w jakiś ciepły,letni dzionek:tak::-).balbinka co Ty na to????????
 
reklama
Zaraz 13.00 napisalam do ZAPMARTY, ze trzymamy kciuki za zielone swiatelko i napisala,ze jak tylko dojedzie do pracy po wizycie to napisze nam co i jak:tak::-Dna ppewno bedzie dobrze,ale wizyta kontrolna jest wskazana;-)MARYLKA a jak tam Twoj dentysta???? ja mam 19 kwietnia.musze zrobic rtg bo mi leczyla kanalowo i jak zdjecie bedzie ok to zaklada pląbe.BIBINKA- no zobaczymy co nam odpisze Balbinka ,ciekawe tylko jak daleko mamy do siebie??? :))
 
Ostatnia edycja:
mama05 ale mi narobiłaś smaka tym kalafiorkiem:tak:.a jak mnie przejdą mdłości,to mam ochotę na: kawałeczki kurczaka podsmażone,do tego sos śmietanowy i wrzucić kawałki ugotowanego brokuła i to wszystko z makaronem:tak::-)
ale u nas piękne słoneczko wyszło,chyba zostanę z Alą na placu zabaw po przedszkolu,będzie wniebowzięta;)))

zmykam i idę się trochę połozyć:tak:.potem do przedszkola po Alę:-)
miłego popołudnia,buziaki;*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
BALBINKA- a Ty musisz miec piekny ten ogrod-i truskawki i malinki....:laugh2:nie kus bo Ci sie zwalimy na majowke albo w lipcu zeby koktailem truskawkowy opic nasze fasolki:laugh2::laugh2:

mama05 to dobry pomysł,żeby do balbinki przyjechać w jakiś ciepły,letni dzionek:tak::-).balbinka co Ty na to????????

Dziewczyny,drzwi sa dla Was otwarte :-D Proponuję wizyte u mnie jak juz basen będzie rozłożony i woda sie nagrzeje :-D Maliny u nas są przepyszne - w zeszlym roku nie mogłam ich przerobić - soki, dżemy, zamroziłam trochę też. A truskawki mi kurde bele zarastaja trawa i pokrzywami, ciągle tak dokładnie je plewimy i co roku to samo, a sa takie pyszne! zastanawiam się czy tego nie przekopać, solidnie wydlubac trawę i polozyć jakies tworzywo żeby chwastami nie zarastalo i odnowa psadzic truskawki, hmmmmm

Ja chyba juz w tym tygodniu zaczne obsiewac warzywka w ogródeczkach :-)

Sprawdziłam tez pułapki - kret dalej buszuje, nowych kopców nie zrobił, ale zasypal pułapki, także jest. Znowu sie na niego zacziłam, zobaczymy jutro, hehe ;-)
No nic, zmykam nakarmić psiaki, zrobię jakiś obiadek i jeszcze do ogrodu wyskoczę :-D
Dzisiaj jest upał! Normalnie lato no nas zawitało!
 
a mi sie komp zawiesil wiec go resetowalam...potem chcialm sie zalogowac i zrobilam jak zawsze to mi pokazalo "bledna haslo lub login ,ze wykozystalam 5 szans i jestem zablokowana na 15 min i mialam podac maila" po cos juz nie pamietam- MASAKRA JAKAS.....w ogole dlugo mi sie otwiera odpowiedz i czesto i posty wcina:(((( mam nadzieje ze to sie poprawi bo mnie juz to wnerwia!!!BALBINKA- pomyslimy z ta wizyt u Ciebie:)))))))))))))))) mi juz kalafior dochodzi wiec zaraz bede wcinac,Domi zasypia a po 16 pojedziemy po Zuze i tez beda dzunglowac na placu-uwielbiaja to dlatego w sobote kupujemy im ta drewniana podwojna hustawke-jak juz bedzie to zrobie fotke i wstawie:)) MRYLKA- dostalas towar??poprosimy fotki:))
 
Ostatnia edycja:
:-) witam się z południa , tak sobie siedzę i sama nie wiem co myśleć , @ nie ma , testy robiłam 3 dni po terminie @ i negatywne .. dopiero wczoraj trochę kręgosłup mnie bolał ale to może dlatego że pomogłam mężulkowi , złożyć szfkię na buty którą przytaszczył jak wracał z zakupów stwierdził że podobno potrzebna ,,:-D, uśmiałam się .. no i jest szafka ,:-D:-D. a dziś piersi nie to że mnie bolą , ale czuję że pobolewają ... czyżby mój cykl się popaprał , sama nie wiem , :szok:. co do tej bety to nie wiem czy nie zrobię jutro , bynajmniej taki miałam plan .
 
wiecie co ,normalnie pychotka-ziemniaki tluczone ze smietan,kalafior polany bulka tarta na masle i 2 jajka sadzone posypane koperkiem;-):tak:sme kalorie,ale taaaaaaaaakie dobre!! teraz zrobilam kawe i ide na ogrod... bb77- pewnie zrob bete to najpewniejsze...
 
Ostatnia edycja:
ZAAAAAPMARTAAAAAAAA- jak tam u ginek??wszystko dobrze???my tu czekmy:))

Jestem, wizyta ok. Wszystko dobrze, właściwie już po @ można działać. Tylko rodzić w zimie nie chcę, więc czekam mama na Ciebie i Nikę i zaczynamy w czerwcu, HEJA...

kaskę wywalczyłam. Całe 150,00 brutto a 6-my proszenia... szkoda gadać. Ale na pieluchy będzie.

Spadam na angielski.
 
reklama
ZAPMARTA- no to super!!!!!czyli w czerwcu stajemy w blokach startowych :))));)))) no i świetnie ,ze jest kska- to prawie 3 paczki pieluch(kupione w promocji:)))

Wlecilm na chwile ,ale widze ,ze pusto:eek:ide budzic Dominika i jedziemy po Zuze,wlece wieczorkiem albo juz jutro.papapa!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry