reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie. Ja też planuje drugie dziecko urodzić w 2011 roku. Starania zaczynamy pod koniec listopada tak żeby dzidzia urodziła się końcem sierpnia. Mam już córeczkę Nadunię. Pozdrawiam
Witam Cie NADIAW- pisz kiedy masz ochote-my tu mamy rozne plany i wiekszosc przyspieszyla starania wiec moze i Ty przyspieszysz:tak::laugh2: SOL- piekny suwaczek o gumeczkach:tak::rofl2::rofl2:zobaczymy co wymysla z tym logowaniem:eek:NIKA- ciesze sie z Toba ,ze za chwile bedziesz u nas a w ktorym miescie??? no fakt cisza dzis pol dnia-ledwo slonko wyszlo i laski nam wybyly...
 
reklama
NIKA-myslalam,ze moze gdzis blizej Poznania :):):)))) domyslam sie jak musisz sie cieszyc!!!jak tam u Ciebie tez bylo dzis tak cieplutko??ja sie tak ciesze z tego bzu,ze hoho-jutro pomysle gdzie go wkopac bo musimy kupic worek ziemi ogrodowej i w taka wkopac wtedy latwiej sie ukorzeni.ja chodze kolo moich roslin prawie jak kolo dzieci-prawie... :))
 
MAMA jak na niego polowałaś to na pewno teraz się cieszysz:-) U mnie niestety dziś padał deszcz :eek: i jak widzę jakie w Pl temperatury i pogoda to mnie trafia szlak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Na przyszly tydzien zapowiadają ładną pogodę ale to tylko zapowiedzi ale jak będzie:sorry:
No i niestety Bielsko nie jest blisko Poznania:-( a szkoda
 
NIKA- ja dzis caly dzien mialam balkon otwarty a jak siedzialam n ogrodzie z kawa i w momentach jak nie bylo wiatru to normalnie na twarzy palilo:tak::-Dmam nadzieje,ze weekend bedzie sloneczny bo chcemy bejcowac ta hustawke dla dzieci-choc Balbinka cos pisala,ze zapowidaja deszcze:eek::crazy: a ja mialam jeszcze prace ogrodowe w planie na weekend,zobaczymy... no szkoda,ze mamy do siebie daleko...ale zawsze to blizej niz tam gdzie teraz jestes:laugh2:
 
hej babeczki


Karollo śpi, Filemon mruczy na kolanach, jutro wolne. Supeeeeeeeeeeerr !!!!

Sol, ja skleroza jestem. Jeszcze ktoś miał od czerwca zacząć, ale nie pamiętam
Nika, super z tym przyjazdem do Polski. Parę dni ale jakie miłe:-)
Lorelain, wielkie gratulacje. Poczekasz na umowę i sama zdecydujesz. jesteśmy z Tobą.
 
ZAPMARTA- hejka wieczorem:-Djestes Ty i ja i Nika moze jeszcze ktos dolaczy,choc ja powoli padam...tak mysle,ze te nasze kciuki to faktycznie dzialaja cuda-Ty dostalas kaske,Lorelain prace,Bibinka jest w ciazy,Marylka ma super utargi Balbinka-ma super wyniki wiec moze i mi uda sie zajsc w ciaze bo naprawde czasem watpie choc oczywiscie bede probowac ile sil:tak:bo jak to mowie- NIE SPOCZNIEMY NIM POCZNIEMY:laugh2::rofl2:
 
Witaj ZAPMARTA:-) Zazdroszczę ci tego kota na kolanach:tak: Bardzo lubię koty i brakuje mi takiego mruczka ;-)
 
Laseczki moje ide spac,Zapmarta licze,ze jak jutro masz wolne to bedziesz z nami wiecej:tak::-D dobranoc ,slodkich snow JUTRO RANO ZPRASZAM Z KAWKĄ:tak::tak:papa
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry