reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja tez zostałam sama amąz pracuje i do tego jeszcze siłownia po pracy wiec wraca do domu po 20:00 jeszcze mnie boli brzuch bo mam szwy i ciezko mi sie poruszac a jak czegoś potrzebuje to musze sama po to wstać
 
reklama
pyzuniu nasza kochana tak mi Ciebie szkoda i tak mi przykro najchętniej zabrała bym Cie do siebie do sklepu połozyła na jakiejs wygodnej kanapie i rozśmieszała Cie (choć może mój sklep nie jest idealnym mijescem więc zamieniam go na hawaje a co :):) ) więc wyobraź sobie że jesteśmy wszystkie na chawajach barman nam wszystko przynosi piękne słoneczko my plotkujemy - no prubuje Cie jakoś zagadać i odpędzić te mysli i wspomnienia
Wiolce tez jest bardzo przykro i ściska cie - już jest w Polsce i chwilowo nie ma neta ale ja jej sprawozdania sms-em wysyłam :):)
wiola za wszystkimi tęskni i pozdrawia wszystkie kobitki w poniedziałek powinna już miec neta małe też się do rodzinki przyzwyczaiła bo na początku strasznie płakała jak ktoś ją dotknoł a teraz jedzie do sklepu budowniczego na zakupy :):):)
 
pyzunia, witaj z powrotem. My tu wszystkie się martwiłyśmy i niestety przeczuwałyśmy, że coś nie gra. Ściskam cię mocno. Co ci mówią lekarze, co teraz ??? jak się starać, ile przerwy ???

dziękuję za miłe komentarze :) a krótkie włosy to naprawdę super sprawa i przy dziecku i jak sie wstaje rano do pracy to szybciej się wyszykować.

Maryla, ja to się zastanawiam jak ty 9 m-cy ciąży wytrzymasz ????:-D:-D:-D
mama, mam nadzieję, że odnajdziesz swoje wymarzone drzewko:-)

a ja na 13:00 do ginka. Obserwuję swoje cykle po odstawieniu tabsów i drugi raz wypada mi owulka w 15 d.c. przy 30 dniowych cyklach. Zobaczymy jak będzie w następnym m-cu.
Bibinka, jak groszek, daje o sobie znać... mdłości dalej trzymają ??? no i jak Ala, zmieniałaś jej antybiotyk?
 
zapmarta: no to jest pytanie ???? sama się zastanawiam jak ja już bym chciała znac wynik testu czy tak czy nie :):):) to jak bede wiedziała że jestem w ciąży to pewno po tygodniu będe już chciała dziecko w ramionach tulić :):):) bo ja jestem w goracej wodzie kapana :):):):):):):)
 
WITAM sie z powrotem:tak:a wiec MAM SWOJ BEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pojechalam tam gdzie ostatnio w zeszlym roku nakupilam najwiecej krzewow i iglakow i pamietam,ze chyba wspominalam babce,ze szukam i mowila,ze marzec-kwiecie moze bedzie miala-a ze mam tam 8 km to pojechalam i co- jest OSTATNI:-D:-D:-D:-DNA MNIE CZEKAL MOJ KOCHANY!!;-)Krzew dorasta do 3,5 m wysokosci wiec si,kwitay pelne rozowo-perlowe o niespotykanej,pieknej barwie:szok::szok::szok:wiechy duze,luzne,nie obwisaja,kwitnie obficie:laugh2:odmiana "krasawica Moskwy". teraz ma prawie 2 metry!!!!ale jestem szczesliwa:laugh2:MARYLKA- ukochaj od nas Wiolke i napisz Jej,ze ja do niej pisze smsy,ale cos mi na NK podala chyba nie tak z numerem skoro moje nie dochodza:eek:fajnie ze u niej wszystko gra.BALBINKA- dziekuje na fatyge w poszukiwaniu bzu:rofl2:ja za swoj zaplacilam 70 zl.BIBINKA- witam:tak:ZAPMARTA- czekamy na wiesci co tam ginek.powie:laugh2::laugh2::laugh2:ale sie zaczyna na watku...PYZUNIU- napisz jesli masz sile jak terazz wyglada u Ciebie sprawa-kiedy mozecie podjac kolejne proby??trzymaj sie choc wiem ze jest ciezko,wiem...zbliza sie 1 maj.....:-(
 
mamajak chcesz to moge Ci wysłać nr do Wiolki :)

acha i super że ten bez na Ciebie czekał :):):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:-)jestem ponownie:tak:.musiałam wyskoczyć zapłacić za mieszkanko.teraz gotuję rosołek i nie wiem jak ja wytrzymam zapach gotowanego mięsa:baffled::baffled::baffled:.właczyłam okap i okno otwarte,ehhh.
mdłości nadal mam,a wczoraj to juz wogóle flaczek byłam bez sił normalnie.
dziewczynki PIĘKNE ZDJĘCIA:tak::-),naprawdę same laski u nas:tak:
zapmarta dziękuję,z Alą już ok,od wtorku poszła do przedszkola i mam nadzieję,że dłuuuuższy czas tam pochodzi:tak:.a groszek daje znać mdłościami i bulgotaniem:-D.tak bardzo chciałabym go zobaczyć na usg....a Ty jak się dzis czujesz,lepiej?
sol jak tam samopoczucie??
mama05 ten bez to faktyczne chyba czekał na Ciebie:-)
balbinka fajnie,że mąż chce wrócić na weekend na Twoją owulkę,mam nadzieję,że się uda:tak:
marylka nie mogę się juz doczekać Twojego testowania:tak:
 
MARYLKA- no super!!!!!!!!patrze teraz na niego bo stoi za oknem balkonowym i papa mi sie cieszy:))) jak Tom wroci to wykopie duzy dolke i zrobimy wszystko jak trzeba i niech nam pieknie rosnie-pani powiedziala,ze zapach taki jak konwalie i lekko pudrowy:):):)
 
reklama
POZDRÓWCIE WIOLĘ!!!:tak:
a wiecie co ja dziś w nocy przezyłam?budzę się i słyszę jakieś wrzaski straszne,jakby dziecko się darło,ale coś mnie tknęło i spojrzałam przez wizjer drzwi i co widzę???koty się marcują,a raczej kwietniują,na klatce schodowej 2 metry przed moimi drzwiami:szok::szok::szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry