reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się i ja :-)

Pogoda zapowiada sie znowu śliczna :-D (mama, na sobotę i niedzielę zapowiadaja deszcze :-( ).
Dziewczyny - fotki sliczne!!!!

Sol - współczuję Ci. Tak to jest, że jak coś sie wali to na maxa, ale życie to taka sinusoida, która w końcu musi piąć sie do góry ;-)

Ja wczoraj wyżyłam sie na ogrodzie, praniu i koszulach (wyprasowalam chyba 20 koszul mojego meża, a prasowac nienawidzę wrrrrr).
Zastawiłam pułapki na krety i dzisiaj zobaczę czy się złapał czy uciekł do sąsiada, bo nowych kopców nie widzę :-/

Jak mój M przyjechał, widzial że mam podły humor. powiedziałam mu co mnie gnębi. Powiedział, że postara się się wrócić na 24-25.04 na weekend i polecieć z powrotem :-/ oby akurat wtedy ouwlka przyszła ;-)

No nic, ide jakies sniadanko zjeść i będę Was tu podglądać ;-)
 
reklama
Na razie dla przyjemności;-)Jakby się teraz się "coś" przydarzyło termin wypadłby na święta Bożego Narodzenia więc jak moge sobie wybrać to wolę miesiąc pózniej:-p Więc prawdziwe staranka zaczynamy w następnym cyklu i wtedy będzie się działo:-D:-D:-D:rofl2::rofl2:
Mąż już zaciera rece bo mu zapowiedziałam że go dopadać będę jak tylko będzie okazja:-D:-D
NIKA- no tak ja tez wolalabym rodzic na wiosne niz zime-moze bedzie taka jak w tym roku....:eek:
Nika - miłego maltretowania męża :-p

kasia - wiem ale dla mnie to głupota - ja się tylko cieszę że istnieją leki które zrobiły mnie mamą że się wreszcie udało utrzymać :tak:

mama - ja mam dwóch kolegów którzy są profesjonalnymi fotografami i chyba ich w ciąży zamęczę o zdjęcia i Photoshopa żeby ukryć paski na brzuchu :-D A zbieram zbieram - niech je szlag trafi, na dodatek gardło mi siada i ciągle mam katar :-( Już mi się wszystkiego odechciewa :-(
SOL- no masakra co sie Tobie porobilo:crazy:z kazdej strony dostajesz...a jesli chodzi o sesje to ja po 2 ciazach nie mam rozstepow i mam nadzieje,ze po tej tez nie bedzie:tak:;-)
Kurde, ja to mam szczęście. Jak już was nadrobię wieczorem to znikacie:crazy:

miałam dziś pecha. Przytrzasnęłam sobie palca drzwiczkami od sejfu i myślałam, że zejdę. Siny paznokieć i mocne stłuczenie. Pojechałam na rtg i na czyszczenie tego paznokcia. Nie powiem jak bolało...

mama, lorelain zdjęcia piękne... tylko mało!!!!!
sol, kuruj się pechowcu jeden:-):-):-)
agnieszka hop hop ????

zobaczę czy mam fotki ze ślubu i wkleję co nieco.
ZAPMARTA- ja wczoraj musialam oddac kompa.po dobroci bo wciaz przesiaduje a Tom wczoraj potrzebowal i nie bylo wyjscia.wspolczuje z palcem -widze ze solidaryzujesz sie z Sol-obie macie niewesolo:no:ale jak to mowia do wesela sie zagoi:laugh2:a zdjecia super-na slubie tak romantycznie wygladalas a teraz tez mam krotka fryzure i super speawa przy dzieciach a jak mialam dlugie to wciaz kitke nosilam...
:-) witam kobitki moja @ nie pojawiła się jeszcze ,,, więc może będzie fasolka , albo cykl wariuje . no jedno z dwóch , wasze zdjęcia super wszystkie pięknie wyglądacie , przeprosić muszę za tą ( pracę córci ) sama się śmiałam ,jak doczytałam . no ale wybaczcie jak wczoraj pisałam to był u mnie szwagierki synek Tobiasz i ciągle coś chciał ... :-D. musicie mi powiedzieć jak powklejać w tym forum zdjęcia , to pokażę wam swoją córcie .
bb77- nadal trzymam kciuki zeby @ nie przyszla!!!!!!!!!!kiedy test??i wybaczamy pomylke-my tu czuwamy i od razu zauwazylam ze cos nie tak,ale to taka niegrozna pomylka wiec spoko;-) LORELAIN- powodzenia w sadzie i jak to mowia niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba-wiec co ma byc to bedzie:-Dale oko ladnie podmaluj i do dziela:laugh2: PYSIA- ale sie usmialam z tego kawalu:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:dobre!!!oczywiscie,ze u mnie mowi sie schudnąć,ale ja tak dla jajek napisalam schuść!!:-D MARYLKA- prosze sie ogarnąć po przytulasach i do pracy ,a najpierw zameldowac co i jak:rofl2:pozdrawiam wszystkie i slonecznego dnia!!!!!!!!!!:-)

BALBINKA- witaj i ciesze sie ze dzis juz lepiej,moze akurat owulka bedzie,albo tuz przed i.... :)) ja tez nie lubie prasowania;((smacznego :):) BIBINKA- a co tam u Ciebie taka cisza??zle sie czujesz??mam nadzieje,ze wszystko OKi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny
ja po pracy i po obiedzie, a wy tu napisałyście tyyyle ze szok :-)
mama05 szkoda żetak daleko mieszkasz sama by wpadła na jakiś "zabieg" ;)
maryla86 nie znam Twojej historii,ale Ty masz jakis sposób na te bliźniaki??tzn moze nie sposób, pewnie jakies tabletki bierzesz które zwiększają prawdopodobiieństwo tak??
Ja kiedys tez chciałam miec bliźniaki ale nie z apierwszym razem, etraz mogłyby być, ale u mnie chyba żadne szanse, a szkoda...
Lorelain widze według Twojego suwaczka że rozpoczynacie staranka wtedy kiedy my,bo mi tez tak wypada,ha!! ale by było jakby się nam udało :)))))

nie no ja na bliźniaki nie poluję i tez raczej marna szansa nic też nie biore prucz folika ale marzyc sobie moge :) więc marze o blixniakach :):)

piękne zdjątka :):)
Fotka 1 - to ja aktualnie. Bardzo mi wygodnie w krótkich włosach:-)
ślubne z 2004 roku.
świetnie wyglądałaś i w długich i w krótkich też bardzo ładnie tak podobnie troche jak mama05 :):) a wogule laska z Ciebie jak niewiem :):)

Witam się i ja :-)

Pogoda zapowiada sie znowu śliczna :-D (mama, na sobotę i niedzielę zapowiadaja deszcze :-( ).
Dziewczyny - fotki sliczne!!!!

Sol - współczuję Ci. Tak to jest, że jak coś sie wali to na maxa, ale życie to taka sinusoida, która w końcu musi piąć sie do góry ;-)

Ja wczoraj wyżyłam sie na ogrodzie, praniu i koszulach (wyprasowalam chyba 20 koszul mojego meża, a prasowac nienawidzę wrrrrr).
Zastawiłam pułapki na krety i dzisiaj zobaczę czy się złapał czy uciekł do sąsiada, bo nowych kopców nie widzę :-/

Jak mój M przyjechał, widzial że mam podły humor. powiedziałam mu co mnie gnębi. Powiedział, że postara się się wrócić na 24-25.04 na weekend i polecieć z powrotem :-/ oby akurat wtedy ouwlka przyszła ;-)

No nic, ide jakies sniadanko zjeść i będę Was tu podglądać ;-)
Widzisz moze wcale nie będzie tak xle może się uda ?? trzymam kciuki :):)

bb77 kiedy robisz bete???

Sol: no ja ci wczoraj nie napisałam streszczenia bo się ze swoim gździłam tak jak mama pisała :):) ty kobieto zacznij na siebie uważać :) w koncu będziesz podwójną mama :):)

mama05: jestem jestem ale zanim Was nadrobiłam :)

ja tam w domu nic nie mówie że się staramy ani nic bo cały czas mówiłam że najwczesniej w przyszłym roku tylko mama wie że tabsów juz nie biore żeby zaskoczenia za bardzo ni było :):):):):) no i mówie do niej ale mnie od dwuch tygodni suszy ciągle pije jabułkowa wode żywca a ona dziecko nie mów tak bo jeszcze nam co do domu zniesiesz ( w sensie że dziecko :):) ) no i opowiadam to potem dziadkowi i babci - babcia chyba nie usłyszała ale nie chciało mi sie powtarzać :):) a dziadek mówi o boże a co by się takiego stało ale wymysliła :):):) - znaczy że chce byc pradziadkiem :):) powiedziałam o tej reakcji mamie a ta sie tylko rozesmiała na cały ogród że dziadek taki chętny :):):):):) ale co ona się dziwi jak juz 3 razy mu mówiła że bedzie z wózkiem na spacery chodził :):)
no czułam potrzebe opowiedzenia tego :):):):)

mój jakiś wczoraj wymęczony był ale i tak go dopadłam ale tak jakoś szybko poszło tzn bez dłuższej gry wstępnej że dziś musze wykombinować jakieś świece super bielizne no i może to będzie ten dzień :):):):):) kurcze no ja jestem ciekawa czy coś wyjdzie za pierwszym razem - ale to raczej niemozliwe, wiecie nad czym się zastanawiam jak długo wytrzymam bez robienia testu :):):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MARYLKA- witam:tak:ja koncze sprzatanie i zaraz jade z Domisiem do sklepu ogrodniczego w poszukiwaniu bzu-musze go miec,wiec pakuje zaraz syna i w droge ku przygodzie:laugh2::laugh2:moze gdzies znajdziemy...a jak starania-trwaja??:rofl2:
 
Witam się porannie :tak:

Ja nadal chora zastanawiam się nad wizyta u lekarza ale jakoś nie bardzo mi się chce :-p Zaraz spadam na bazary poszukać Karoli pościeli jakiejś bo pod naszą jej za ciepło i jest za duża do jej łóżeczka. Może po południu się zbiorę pomęczyć lekarza o antybiotyk. Niby lepiej się czuję ale z uchem trzeba uważać bo to pieroństwo niedoleczone lubi wracać :-(
 
czesc dziewczyny mije kochane sorki ze nie zaglądałam ale byłam w szpitalu ciąze mi usuneli bo była pozamaciczna i do tego usuneli mi jajowód :( strasznie mi smutno :( a co u was
 
czesc dziewczyny mije kochane sorki ze nie zaglądałam ale byłam w szpitalu ciąze mi usuneli bo była pozamaciczna i do tego usuneli mi jajowód :( strasznie mi smutno :( a co u was

pyzunia my tu ciągle się martwiłyśmy o Ciebie,ale skoro się nie odzywałaś,to miałyśmy nienajlepsze przeczucia:-(.bardzo,bardzo mi przykro,ściskam i tulę Cię mocno...
 
PYZUNA- Slonko-my tu o Tobie pamietamy i myslimy i wciaz wspominamy i Marylka i Bibinka i Wiolka i ja... zagladaj do nas choc wiem ze bardzo Ci ciezko ja po poronieniu zostalam ze wszystkim sama-maż musial wrocic do pracy....takze polecam towarzystwo chocby wirtualne...tule Cie z calych sil:-(smutno mi -bardzo...ale dobrze,ze juz jestes kochana:)
 
reklama
czesc dziewczyny mije kochane sorki ze nie zaglądałam ale byłam w szpitalu ciąze mi usuneli bo była pozamaciczna i do tego usuneli mi jajowód :( strasznie mi smutno :( a co u was

witaj kochana już się bałam że do nas nie wrócisz ale jednak jesteś ciesze się z tego bardzo mocno, przykro mi że musiałaś lezeć w szpitalu i że stało się jak się stało :(:(:( tule mocno mocno podsyłam swoje bółki z dżemem truskawkowym :) i dużo uśmiechu i chochle optymizmu duży tależ walki i nadzieji na lepsze jutro

Sol a ty lepiej idź do lekarza kobito :)

mam no szybko do nas wracja z tym bzem :):)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry