reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama zdjęcia świetne,a taka sesja to musi być cos fajnego,ja z pierwszej ciąży mam moze ze 2 zdjęcia,jakos nie lubilam sie fotografować,choc teraz tego żaluję, przy drugiej już nie będę tego unikać,bo to piękna pamiątka,no ale trudno nie mam to nie mam :( mam tylko zdjęcia samego brzuszka-choc tyle...

Sol ja tam niekoniecznie chce próbowac na bliżniaki,jak maja byc to będa a jak nie to będzie jedno :) ale słyszałam ze wiele dziewczyn by chciało i choćby przez to biorą hormony

nika32 ja tez jakos nie chcialabym na świeta trafic,jakby mi si eudalo w tym cyklu to termin wypada na około 10stycznia,tez troszkę ryzykowne,ale liczę ze nie przyśpieszy mi się aż tak żeby jeszcze o grudzień zahaczyć,bo jak mam wybierac końcowke grudnia a początek stycznia to wolę to drugie,ale już nie chcę czekać nastenego miesiąca bo i tak to już odwlekam, a to jescze przez miesiąc wiele rzeczy może się wydarzyć i potem się okaże że jeszcze muszę przekładać.

Zbieram się już po mału spać, bo jutro rano do pracy.
Dobrej nocy wszystkich zyczę,a ym którzy już dzis próbują życzę powodzenia :)))))))
 
reklama
Nika - miłego maltretowania męża :-p

kasia - wiem ale dla mnie to głupota - ja się tylko cieszę że istnieją leki które zrobiły mnie mamą że się wreszcie udało utrzymać :tak:

mama - ja mam dwóch kolegów którzy są profesjonalnymi fotografami i chyba ich w ciąży zamęczę o zdjęcia i Photoshopa żeby ukryć paski na brzuchu :-D A zbieram zbieram - niech je szlag trafi, na dodatek gardło mi siada i ciągle mam katar :-( Już mi się wszystkiego odechciewa :-(
 
SOL - maltretować męża to ja będę dopiero pod koniec kwietnia:-p na razie to on mnie dopada:-D:-D
ZAPMARTA - wyobrażam sobie jak bolało :no: No i wklejaj te fotki:tak:
 
nika - hehe - tylko głodny głodnemu wypomni :-D

zapmatra - ja też wolę krótkie i teraz nie umiem zapuścić :-( A ładnie Ci w długich było :tak: Też kiedyś sobie przytrzasnęłam tak palca - bolało... oj bolało - czarny palec, paznokieć zszedł a koledzy którzy mieli mnie pilnować bledsi od ściany na taki widok :-D:-D:-D

A ja się zaraz zadrapię - mam setki maleńkich strupków na łapach i się pięknie goi - swędzi jak pieron. Chyba z rana Karola pójdzie na bilans a ja do lekarza po antybiotyk bo już mam dość, jak nie gardło i katar to ucho:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A do tego głowa mnie boli, błędnik mi się skopał i się schylić nie mogę i mam wrażenie jakby mi ktoś sztachetą przez głowę zdzielił :no::zawstydzona/y:

Dobranoc - mam nadzieję że jutro utrzymam się na nogach :-(
 
ZAPMARTA - ładne zdjęcia:tak: ładna z ciebie kobietka;-)
Ja już teraz naprawde spadam DOBRANOC :-)
 
:-) witam kobitki moja @ nie pojawiła się jeszcze ,,, więc może będzie fasolka , albo cykl wariuje . no jedno z dwóch , wasze zdjęcia super wszystkie pięknie wyglądacie , przeprosić muszę za tą ( pracę córci ) sama się śmiałam ,jak doczytałam . no ale wybaczcie jak wczoraj pisałam to był u mnie szwagierki synek Tobiasz i ciągle coś chciał ... :-D. musicie mi powiedzieć jak powklejać w tym forum zdjęcia , to pokażę wam swoją córcie .
 
:-) witam kobitki moja @ nie pojawiła się jeszcze ,,, więc może będzie fasolka , albo cykl wariuje . no jedno z dwóch , wasze zdjęcia super wszystkie pięknie wyglądacie , przeprosić muszę za tą ( pracę córci ) sama się śmiałam ,jak doczytałam . no ale wybaczcie jak wczoraj pisałam to był u mnie szwagierki synek Tobiasz i ciągle coś chciał ... :-D. musicie mi powiedzieć jak powklejać w tym forum zdjęcia , to pokażę wam swoją córcie .

Witam :-)

bb - wejdź na tą stronkę TinyPic - bezpłatny hosting obraz , wgraj zdjęcie, zmniejsz do 640x480 i skopiuj tutaj adres [url ........ oby @ juz nie przylazła.

Zapmarta - śliczne zdjęcia! .... nie widać już pierwszego zdjęcia, ale w długich włoskach było Ci ładnie :-)

Sol - kurde porządnie się kobito załatwiłaś .... trzymam kciuki żeby to paskudztwo szybko sobie poszło ;-)

Nika
- ja dokładnie z tego samego powodu czekam na starania jeden cykl dłużej, bo inaczej termin wypadał mi centralnie na 24 grudnia :eek:

mama - super sprawa z taką sesją zdjęciowa, ja w prawdzie nie mam profesjonalnej, ale w ciąży dużo zdjęć sobie cykałam i fajna pamiątka została
:-)


ja już mam włoski umyte, pojedzona, pranie włączone, muszę umyć naczynia, wysuszyć włosy, szybko odkurzyć i będę sie szykować. Rozmowa na 10:30. wyniki dopiero 16 kwietnia czyli centralnie wtedy kiedy kończy mi się ten cykl. Będe w porę wiedziala na czym stoję.
 
Ostatnia edycja:
witam sie wiosennie-ja wlasnie wcinam cieple tosty z maselkiem,szynka i serem+ kawa i przylecialam sie przywitac:tak::-Dwczoraj mąż pożno skonczyl z tymi zadaniami i juz padnieta bylam. ide nadrobic co tam sie wydarzylo i zaraz wracam:rofl2:milego dnia wszystkim!!!!!!!
 
reklama
ZAPMARTA, super kochana wygladasz :)))
NIKA, ja widzialam jedna z fotoksiazek i bede miec ze zdjeciami slubnymi. Super sprawa, to fakt :)))
LORELAIN, super zdjecia. Sliczny synek, z Was tez piekna para
SOL, wiem ze lekko nie jest miec rok po roku ale jakby sie udalo to pomecze sie troche z brzdacami i etap pieluch bede miec z glowy przynajmniej
MAMA, super taka sesyja zdjeciowa w ciazy. Mi sie nie marzy profesjonalny fotograf ale marza mi sie takie zdjecia moje w ciazy. Moj mi napstryka jakby cos :)))
W Twoich stronach sie mowi "schusc" czy "schudnac", bo Ty pisalas o tym ze chcesz schusc i tak mi sie przypomnial pewien kawal
TRZY BLONDYNKI NA PLAZY. JEDNA MOWI:"JA PRZYJECHALAM TUTAJ, BY SCHUSC". DRUGA NA TO:"A JA, ZEBY ZGRUBSC". A TRZECIA SIE ODZYWA:"OD TEGO WASZEGO GADANIA MOZE GLOWA PęC" :D

Mama domyslam sie, ze chcesz schudnac. Wiadomo dwoje dzieci i figurka i tak niezla ale my kobietki juz tak mamy, ze chcemy dobrze wygladac :)))
Super zdjecia.

MARYLA, to Ty juz wariatko spodnie ciazowe zamowilas? Aj, no tak. Ja do pracy a Ty juz bylas blizej konca

No ale wczoraj bylo mi nadzwyczaj wesolo w pracy. szok po prostu. Usmialam sie za wszystkie czasy ;D

A teraz otworzylam swe niebieskie oczeta, zaraz wstaje i jade do sis na kawusie rowerkiem.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry