reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
NIKA- dzieki;-)no a Sol biedna zbiera wszystkie choroby po drodze...a wiem,ze ucho to ponoc silny bol wiec szczerze wspolczuje...NIKA a jak dzis Pati-przydreptala rano czy dala pospac:confused:LORALAIN- ja tez mam ramki i 1 pusty album...trzeba sie brac do wywolywania-tylko tyle tego sie nazbieralo-ciezko bedzie wybrac...
 
reklama
SOL- A my robimy duzo tylko wszystko do kompa wrzucamy zamiast choc troche wywolac,ale to sie zmieni:tak:za tydzien siadziemy z Tomkiem i zgramy na plyte te wszystkie ktore chcemy wywolac i zaniose do empiku i kupie ladne albumy i niech bedzie klasycznie a nie tylko w kompie.
Jak kupowałam lustrzankę dla M to w prezencie dostałam kupon na Fotoksiążkę i powiem Wam że fajna sprawa:tak: Właśnie sobie jedną zrobilismy a drugą w prezencie dla rodziców ze zdjęciami Pati

MAMA - Pati dziś nie kombinowala i przespała całą noc:tak: ale jak napisalam wcześniej jej tatuś mi nie dał się wyspać;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
LORELAIN- dzwonili z sadu????super-powodzenia i czekam jutro na wiesci-kciuki zacisniete:tak:NIKA- mowisz,ze mąż szalal:szok:;-)my tez wolimy rano choc ostatnio Zuza nas nakryla:sorry2:
 
LORELAIN- powodzenia:tak: Ty też wstawiłaś super fotki;-)
My też nacykaliśmy tyle zdjęć i jak przyszło wybierać to było wielkie zamieszanie:rofl2::rofl2: Najwięcej zdjęć ma oczywiście Patka:-):-)
 
NIKA- a jak u nas 2 dzieci to nie musze mowic jaki wybor.....i juz dzwonilam do laski krora robi sesje zdjeciowe kobiet w ciazy i nie ma problemu -moge byc sama lub z cala rodzinka;to bedzie ostatnie dziecko i chcialabym miec taka "profesjonalna"sesje-a co:):):)
 
NIKA- pewnie ze super,dlatego na bank ide jesli tylko uda mi sie zajsc w ciaze a licze ze sie uda:))a doczytalas,ze Marylka wczoraj zaczela starania o malucha i teraz tez pewnie urzeduja:))))))))))));))))))))))))a miala zaczac w listopadzie-aha:))
 
Tak doczytalam:tak: Ja cos w kościach czułam że to się tak skończy:tak::-D:-D
I super:tak: Pewnie teraz działają;-)
 
NIKA- a Wy juz dzialacie nad dzidzia czy tak "rekreacyjnie":confused::-D:-Dmy zaczynamy 7 czerwca bo wtedy bede juz po @ ,najchetniej juz zostawilabym te hormony,ale wiem ze nawet po nich moze byc kiepsko z zajsciem wiec co dopiero be nich...dobrze ze to tylko 3 opakowania:tak:

Niestety musze oddac laptopa -mąż rozwiązal bratu jakies zadania i bedzie mu wysylal:sorry2:takwiec pewnie mu troche zejdzie bo zadan jest 5:baffled:mowie wszystkim DOBRANOC i jutro witamy sie z poranna kawka i cieplutkim chlebkiem:-Dpa lejdis jak to pisze Zapmarta:rofl2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Na razie dla przyjemności;-)Jakby się teraz się "coś" przydarzyło termin wypadłby na święta Bożego Narodzenia więc jak moge sobie wybrać to wolę miesiąc pózniej:-p Więc prawdziwe staranka zaczynamy w następnym cyklu i wtedy będzie się działo:-D:-D:-D:rofl2::rofl2:
Mąż już zaciera rece bo mu zapowiedziałam że go dopadać będę jak tylko będzie okazja:-D:-D

:-)MAMA - do jutra

No i co ? Zostałam sama:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry