reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SOL-witam,mialam sie brac za streszczanie a TY SOBIE NADROBILAS:tak::-DMarylka zaczela starania wczoraj wiec dzis pewnie tez dzialaja wiec nie ma bata zeby napisala Ci streszczenie;-)a ode mnie niedawno wyszla kupmela po wosku i zajrzalam na chwile-zaraz ide czytac Zuzi tylko bajke dokonczy:-)a lozeczko super-moje tez lubia sie rozwalic i Zuza ma 90/200:rofl2:i niech sie rozwala ile wlezie.dobrze ze juz lepiej sie czujesz z rekami i wspolczuje z uszkami-oj dopadlo Cię biedaku...
 
reklama
P4040375..JPGP4020339..JPGP4020338..JPGDSC02858..jpgDSC02851..jpgDSC02853..jpg
 
Ostatnia edycja:
LORELAIN- dziekuje:)) NIKA-nadrabiaj,zebys byla na bierzaco:))ale fakt-troche stron sie uzbieralo!!!

BALBINKA- a jak u Ciebie z humorkiem-lepiej juz sie czujesz.:confused::confused:mam nadzieje,ze juz wszystko dobrze i licze ze jutro rano z kawka zawitasz do nas i pieknie sie przywitasz z usmiechem a nie ze lzami:sorry2:AGNIESZKA- jak tam po urlopie?????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
nika - ja też jakoś przez te 15 stron przebrnęłam :-D Chociaż kiedyś na staraczkach jak mnie dwa dni nie było to miałam ponad 60 do nadrabiania - nie szło tego przeczytać :tak: :-D

mama - super fotki :tak: Ja na razie nie mam co wklejać bo nie robimy ostatnio zdjęć :tak: ale nie wiem czemu :-p
 
SOL- A my robimy duzo tylko wszystko do kompa wrzucamy zamiast choc troche wywolac,ale to sie zmieni:tak:za tydzien siadziemy z Tomkiem i zgramy na plyte te wszystkie ktore chcemy wywolac i zaniose do empiku i kupie ladne albumy i niech bedzie klasycznie a nie tylko w kompie. NIKA- zaginelas w akcji przywalona stronami:-D:-D:-D
 
UUFFF przebrnęłam:-D:-D
MAMA - super zdjęcia:tak:
SOL - cieszę się że już lepiej z rękami ale teraz to ucho:no: a łóżeczko Karoli ekstra:tak:
 
SOL- A my robimy duzo tylko wszystko do kompa wrzucamy zamiast choc troche wywolac,ale to sie zmieni:tak:za tydzien siadziemy z Tomkiem i zgramy na plyte te wszystkie ktore chcemy wywolac i zaniose do empiku i kupie ladne albumy i niech bedzie klasycznie a nie tylko w kompie. NIKA- zaginelas w akcji przywalona stronami:-D:-D:-D


o przypomniałaś mi , że muszę iść wywołać zdjęcia bo piękna rama czeka a zdjęć jak nie było tak nie ma :dry:

Czekam na You Can Dance i muszę przygotować kostium na jutrzejszą rozmowę w sądzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Muszę wcześniej wpadać na BB ale dziś to nie było szans:no:
Najpierw M się dorwał do laptopa a potem zeszło mi z bratem na Skype:tak:
A u mnie jak nie dziecko nie daje się wyspać to mąż zaczyna szaleć;-);-):tak::tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry