reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
synka też masz superowego :):):):):)

ja tak o tych bliżniakach mówie i właśnie sobie pomyślałam że strasznie zachłanna sie zrobiłam - jednak męzuś miał racje :):):):):):)
 
reklama
a ja dostalam telefon od kumpeli,ze chcialaby woskowanie nog i henne dzis i za 2 tygodnie wiec troszke kaski wpadnie:):)MARYLKA- a tam zachlanna;))jak klienci??u mnie takie slonko i mam nadieje,ze takie bedzie w sobote jak Tom bedzie hustawke sktecal(cala drewniana)a potem trzeba ja bejcowac bo to jasne drewno a ja kupilam juz ciemna bejce i slonko jest wskaane:))
 
a ja dostalam telefon od kumpeli,ze chcialaby woskowanie nog i henne dzis i za 2 tygodnie wiec troszke kaski wpadnie:):)MARYLKA- a tam zachlanna;))jak klienci??u mnie takie slonko i mam nadieje,ze takie bedzie w sobote jak Tom bedzie hustawke sktecal(cala drewniana)a potem trzeba ja bejcowac bo to jasne drewno a ja kupilam juz ciemna bejce i slonko jest wskaane:))

Super, że trafiła się fucha na dorobienie kaski!..... taka drewniana huśtawka mi się marzy, ale pewnie u mnie by po nocy gwizdnęli :crazy:
 
widzisz mama05 klienci sami przychodzą :):) do ciebie jakbyś bliżej mieszkała to sama bym sie do Ciebie wybrała :) a tak to troche daleko bo ja nie mam kiedy u mnie w mieście iść a co dopiero do Poznania jechac :):):)
a u mnie tak średnio dziś :)
 
hej dziewczyny
ja po pracy i po obiedzie, a wy tu napisałyście tyyyle ze szok :-)
mama05 szkoda żetak daleko mieszkasz sama by wpadła na jakiś "zabieg" ;)
maryla86 nie znam Twojej historii,ale Ty masz jakis sposób na te bliźniaki??tzn moze nie sposób, pewnie jakies tabletki bierzesz które zwiększają prawdopodobiieństwo tak??
Ja kiedys tez chciałam miec bliźniaki ale nie z apierwszym razem, etraz mogłyby być, ale u mnie chyba żadne szanse, a szkoda...
Lorelain widze według Twojego suwaczka że rozpoczynacie staranka wtedy kiedy my,bo mi tez tak wypada,ha!! ale by było jakby się nam udało :)))))
 
hej dziewczyny
ja po pracy i po obiedzie, a wy tu napisałyście tyyyle ze szok :-)
mama05 szkoda żetak daleko mieszkasz sama by wpadła na jakiś "zabieg" ;)
maryla86 nie znam Twojej historii,ale Ty masz jakis sposób na te bliźniaki??tzn moze nie sposób, pewnie jakies tabletki bierzesz które zwiększają prawdopodobiieństwo tak??
Ja kiedys tez chciałam miec bliźniaki ale nie z apierwszym razem, etraz mogłyby być, ale u mnie chyba żadne szanse, a szkoda...
Lorelain widze według Twojego suwaczka że rozpoczynacie staranka wtedy kiedy my,bo mi tez tak wypada,ha!! ale by było jakby się nam udało :)))))

KasiaWie - pierwsze parę cyklów będziemy się starać na dziewczynkę, więc chyba mniejsze szanse zaciążenia. Najgorzej, ze to będzie pierwszy cykl po anty i nie wiem kiedy wypadnie mi owulacja, więc nie wiem kiedy zaprzestać staranek aby to wypadło na 3 dni przed owulacją
:confused:
 
Witam się wieczornie ;-)

15 stron? :szok::szok::szok: nudzi wam się :-p:-D

A ja mam zapalenie ucha środkowego i boli jak pieron. Ja to mam jakiegoś pecha ostatnio :-(

Bardzo proszę kogoś np Marylkę która wczoraj marudziła bo tyle doczytałam:-p o streszczenie bo łepetyna mi pęka :no:

Przyszło dzisiaj łóżeczko Karoli - już ma złożone i już w nim spała - wyglądała super śmiesznie ale wreszcie ma się gdzie rozwalić bo ona uwielbia mieć miejsce :-p co prawda planowaliśmy inne jej kupić ale tamta firma na allegro padła i na szczęście nie zdążyliśmy od nich zamówić. Może lepiej bo to zamówiłam w piątek wieczorem i dopiero wczoraj rano wpłaciłam pieniądze do siebie na konto żeby przelew zrobić i o 13 zrobiłam przelew a dzisiaj z rana kurier dzwoni czy będzie ktoś za godzinę - ja szok, sprawdziłam a przelew poszedł dopiero dzisiaj o 10 :szok: a paczka już wczoraj nadana :szok::-D Tak więc w super tempie moja córcia dostała własne nowe wyrko.

Maryla - czekam na streszczenie :tak:
 
Witam się wieczornie ;-)

15 stron? :szok::szok::szok: nudzi wam się :-p:-D

A ja mam zapalenie ucha środkowego i boli jak pieron. Ja to mam jakiegoś pecha ostatnio :-(

Bardzo proszę kogoś np Marylkę która wczoraj marudziła bo tyle doczytałam:-p o streszczenie bo łepetyna mi pęka :no:

Przyszło dzisiaj łóżeczko Karoli - już ma złożone i już w nim spała - wyglądała super śmiesznie ale wreszcie ma się gdzie rozwalić bo ona uwielbia mieć miejsce :-p co prawda planowaliśmy inne jej kupić ale tamta firma na allegro padła i na szczęście nie zdążyliśmy od nich zamówić. Może lepiej bo to zamówiłam w piątek wieczorem i dopiero wczoraj rano wpłaciłam pieniądze do siebie na konto żeby przelew zrobić i o 13 zrobiłam przelew a dzisiaj z rana kurier dzwoni czy będzie ktoś za godzinę - ja szok, sprawdziłam a przelew poszedł dopiero dzisiaj o 10 :szok: a paczka już wczoraj nadana :szok::-D Tak więc w super tempie moja córcia dostała własne nowe wyrko.

Maryla - czekam na streszczenie :tak:

Sol - super łóżeczko :-):-):-).......bardzo ci współczuje z powodu zapalenia ucha :-(


ja lecę wywiesić pranie,wyprasować zaległe, poczytać Mateuszkowi książeczki i zabieram go do kąpieli. Będę wieczorkiem
:-)
 
reklama
mama, nika - dziękuję już łapki lepiej - teraz zaczynają swędzieć bo się strupki goją :tak:

mama - ja też czekam do czerwca więc spokojnie sobie czekamy :tak: a do Krakowa nie pojechałam :-( jak znajdę jakieś info odnośnie tych emotek to dam znać - niestety ja tu nie mam moda więc nic nie poradzę więcej :sorry2:

pysia - do rok po roku trzeba mieć nerwy ze stali i kupę kasy chwilami niestety.

maryla - żyję - już nie musisz streszczać - jakoś nadrobiłam :-p A my razem z tymi bliźniakami będziemy chodzić - zobaczysz :tak::-D

kasia - ja mam patent ale działa 5/10 razy na bliźniaki - taka podobno jest statystyka - ale ja biorę tabletki na wywołanie owulacji żeby w ogóle zajść a nie żeby bliźniaki były. No Karola jest wynikiem tych tabletek - już kiedyś o nich pisałam - i bliźniaka nie ma :-p

Coś wam miałam jeszcze napisać ale ... kurde - zapomniałam :-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry