reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A ja zamarzam wrecz i zapalilam wlasnie w centralnym, bo tragedia. w pracy goraco, w domu zimno
 
Pysia, tak - to ja wstawiałam wyniki mojego Małża. Wizytę u gina mam tak jak na suwaczku - za tydzień i 3 dni. Mam nadzieje, że mój pojedzie ze mną. tzn. jak bedzie w PL to na pewno pojedzie, bo specjalnie na sobotę nas umówiłam.
Wiem, ze musi byc dobrze. tylko wkurza mnie to, że ostatnio np. miałam diagnostykę owulki i co do godziny moja lekarka wyliczyła wszystko - tylko męża brak - sama sobie nie zrobię dziecka, niestety...
Echhhh jakis podly mam dzisiaj nastrój :-/

kret nie bardzo zrył. Z pewnościa jest jeden, bo widzę jego trasę od skalniaka do wierzby płaczącej. Zastawie dwie łapki i jutro pewnie go wyciagnę. Kurcze, nawet moje sierściuchy przytuptały do mnie i mi łezki z policzków wylizały. Pluto lezy mi na stopach i przewraca tymi swoimi wielkimi ślepiami, "dziewczyny" leżą obok mnie i mają takie miny, jakby kumały wszystko. Kochane psiaki. zapomniałam, że im jeszcze poswięconego smaczka nie dałam ;-)
Napije sie jeszcze jednej kawki, zjem jakies świąteczne ciacho i pójde do ogrodu.
Buziaki dziewczyny i dzieki za ciepłe słówka.

maryla - przyjda ludziki, przyjdą ;-)

Sol - odezwij sie babeczko!!!
 
Balbinko, psy to sa madrzejsze od ludzi :))) ile macie tych pieskow? :) gdybym ja miala wlasny dom to tez pewnie bez pieska by sie nie obeszlo :)))
wybacz ale nie widzialam tego suwaczka i mam nadzieje, ze maz bedzie w Pl i ze razem pojedziecie do gina hyhy :)))
Ciezko ma z ta praca skoro caly czas wyjazdy jakies aj aj, a Ty biedna masz plodne a tu nie ma jak skoro go wtedy zwykle nie ma oj.
 
BALBINKA- wytrzyj lezki i nosek,wypij kawke(ja tez zaraz wstawiam) i faktycznie moze jak troszke popracujesz sobie w ogrodzie to Ci dobrze zrobi i smutne mysli pojda won!!!ja tez mam wierzbe placzaca i juz od kilku dni sie zazielenila-jak to cieszy moje oczy:)))))))))))))a w piatek Tom ma wyplate to juz nie moge sie doczekac wizyty w centrum ogrodniczym-musze przesadzic kilka duzych kwiatow w wieksze doniczki i bardzo czekam do soboty bo uwielbiam ten sklep -TAAAAAKI WYBOR!!! a pozniej w domu to grzebanie w ziemi-super-sobota bedzie moja i kwiatow a Tom z dziecmi:))ale podzielilam:):):)
 
Pysia, ja mam 4 najukochańsze pod słońcem amstaffy :-) (TABOO- domowa hodowla American Staffordshire Terrier ;-) )

ja juz powiedziałam mojemu M - święta fizycznie i psychicznie mnie wykończyły - tłum ludzi, skakanie, bieganie - następne swięta zamawiamy pizze i nic nie robimy - ODPOCZYWAMY SAMI ZE SOBĄ :rofl2: ta sobota równiez nalezy do nas. a w niedzielę na wystawe psów do Drezna z Magią i Pyzą + moja matka i jej jamnik Talent (charakternie w ogóle nie jamnik - nie szczeka, nie gryzie, spokojny mimo, że ma dopiero 15 miesięcy :szok:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Balbinka, a te amstaffy to faktycznie takie grozne jak ludzie mowia? znajomy mial amstaffa pare lat temu, on trzymal smycz w gorze a pies tak skakal bardzo wysoko, lapal w pysk i darl. fajnie bylo ale balam sie tego psa bez kaganca hehe... a pozniej ze znajoma szlam na spacer z tym psem, bo ona czasem go pilnowala i mial kaganiec... ja trzymalam smycz i bylo naprawde ciezko, taki byk :))) a ludzie to mnie omijali szerokim lukiem... a czulam sie wtedy taka dumna, ze hej :))) balbinko Sloneczko glowka do gory, porob cos na ogrodzie to na pewno smutki przejda :))) mi na wszelkie zlosci najlepiej praca moja wplywa...wtedy kazdy kg wydaje sie taki lekki ;D

mama, a to bedziesz w swoim zywiole... ja po rozmowie z siostra... myslala,ze wpadne dzis na kawee tez mialam chec jechac ale z drugiej strony nie chcialo mi sie hyhy...no ale jestesmy umowione na jutro, a ja mam jej napisac eski co sie u mnie dzieje hy hy... no i przed praca sie zobaczymy na chwilunie... jejku... uwielbiam ja

Ja mam upatrzona sliczna donice z kokarda, jest taka gustowna, ze hej a sama w sobie cudo i chyba ja jutro kupie
 
Witam się
47ki6.gif


Coś nie zadzwonili z tej firmy,więc ja się bardzo cieszę hihihi z pełna premedytacją można starać się o potomstwo
a077.gif


Ewentualnie zostaje jeszcze sąd, ale tam wiem, że mogę zajść w ciąże i kaska była by do dnia porodu i raczej od początku na l4 by mnie wysłali bo tam się nosi ciężkie akta no i stres
c007.gif


Dzisiaj rano wszyscy obudzili się chorzy, Mati ma katar po pas a ja totalnie osłabiona.Wszyscy z gorączką, mąż wybył do pracy a młody spać do łóżka i to jeszcze sam się kazał położyć.Mi też się chce strasznie spać, chyba zabieram kompa do wyrka i wskakuje pod kołderkę
a227.gif
n040.gif



W klimatach ogrodniczych to zakupiłam sobie wczoraj storczyka, taki piękny okaz się trafił... cała happy byłam
g005.gif
... nie mogę się już lata doczekać, w ogrodzie pięknie się zrobi i na tarasie jak mi pokwitną kszaczory
h074.gif

Marzy mi sie urodzić dziecko na przyszłą wiosnę , tak żeby później móc karmić cycusiem na kocyku pod drzewkiem
s010.gif


oooo doczytałam, że MArylka ostro daje czadu hihi
a130.gif
 
Ostatnia edycja:
:happy: ufff , nadrobiłam was babeczki ... , biedne te wasze dzieci będą , bo mamy takie gaduły hihi :-D:-D.. wysłałam męża na zakupy , córa w pracy a ja wreszcie mam luz ,,,
 
reklama
ja juz z grubsza ogarnełam sklepik :) zamiotłam (bo rano weny nie miałam i przed kompa pędziłam :) ) kurze pościerane na zapleczu dwa łóżeczka przestawiłam a klientów jak nie było tak nie ma :(:(:(:(:( buuuuuuuuuuuuuuuuu

Lorelain- : no szaleje sobie szaleje a co :):):):):):):):) no kto jak nie ja :):):) a tak sobie myślałam że bez pośpiechu że spokojnie jak będzie to będzie ale to sie tak chyba nie da bo ja już myśle czy mi się uda :):):) dziś rano chciałam wskoczyć na mojego ale zaspałam i nie zdazyłam ale ja to sobie odbije :):):):):) oj odbije :):):):):)

bb77: ty tez może juz mamuśka jesteś :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry