reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
nie no ja nie wyrobię z naszą Marylą !!!!!!!!!!!!!!!!!!
już działacie:szok::-D nieźle. Mama ja na ciebie czekam, może tylko w maju zacznę podchody do córci, ale musze poczytać co i jak. Podobno na dziewczynkę trzeba celować przed owulką ????
a od czerwca niech się dzieje wola nieba !
 
reklama
MARYLKA- tez mysle jak Bibinka,ze moze to po odstawieniu tabl.a jesli chodzi o plec to nie patrz na dni czy poczatek plodnych czy koncowka bo i tak nie wiadomo jak u Ciebie z owulka po tych tabsach czy bedzie wczesniej czy pozniej-DZIALAJ a potem testuj.lykaj kwas foliwoy a plemniczki dotra tam gdzie maja dotrzec-syn czy corka to juz sie okaze-chlopcy sa najwspanialsi-taki facet mamy to nie ma nic lepszego,coreczki sa najcudowniejsze...nie ma co wybierac tylko brac co daja:-D:-D:rofl2::rofl2:chyba,ze sobie od razu parke strzelicie!!
 
Balbinko, doczekasz sie w koncu i Ty :))) ja musze czekac do lipca, a juz wariuje. Jejku... gdybyscie mnie widzialy w akcji jak truje mojemu cztery literki o tym jak bardzo chce bobasa i w ogole to sama siebie nie poznaje :))) ale faktycznie... moja chec posiadania dziecka jest wielka. I trzyma mnie to tak juz pare ladnych miesiecy i tak odliczam tylko dni, patrze na suwaczek i wariuje...
 
Czesc Przyszle Matki. Ja tez chce. Nie mam dzieci, ale od roku staramy sie o maluszka. mam nadzieje, ze nastapi to niedlugo. Jednak nie wszystko da sie zaplanowac.
Pozdrawiam
SOWULCIA- witam Cie przyszla matko-pisz kiedy masz ochote:tak:
mama05 no wiem że miałyśmy razem no ale albo ja albo kamil - ktoś na pewno by zwarjował WYBACZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MARYLA- wybaczam!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::rofl2::tak:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko nie warjuj-chyba,ze ze szczescia;-)
nie no ja nie wyrobię z naszą Marylą !!!!!!!!!!!!!!!!!!
już działacie:szok::-D nieźle. Mama ja na ciebie czekam, może tylko w maju zacznę podchody do córci, ale musze poczytać co i jak. Podobno na dziewczynkę trzeba celować przed owulką ????
a od czerwca niech się dzieje wola nieba !
ZAPMARTA- dziekuje,ze poczekasz;-)my zaczynamy od 7 czerwca bo juz bede po @.. BALBINKA- nie doczekasz sie menopauzy:no:;-)bedzie dzidzia bo my chcemy byc ciociami dla Twojego maluszka i bedziemy Go/Ją rozpieszczec i kochac i czekamy na Maluszka jak nie wiem co!!!bedzie dobrze-wszystkie sie doczekamy a potem zawalimy wątek fotkami naszych fasolek,groszkow,okruszków i naszych brzuszków:tak::tak::tak::tak::tak:
 
mama05 nie no ja nie celuje tak się tylko pytałam byle nie konik a dziś mam ochote najlepiej na parke :):):):) no ogulnie na bliźniaki albo jedno obojetnie byle było :):):):):)

Zapmarta: no ja lubie Was zaskakiwać (choć podejżewam że większość to przewidziała ) :):):)

Balbinka: nie pozwolimy żebyś tak długo czekała :):):):)
 
a ja już nic nie wiem, czasem mam takiego powera a czasem mam wrażenie, że stoimy w miejscu :-( juz przestałam sie przejmować ludźmi co nam wytykaja, że jeszcze dziecka nie mamy i pytania - A DLACZEEEGOOO????? Po prostu my chcemy, ja marzę o tych nocach nieprzespanych, karmieniu etc. Przecież jak moja psica miała szczeniaki, to ja na podlodze przy jej wyrku lezałam i czuwałam nad jej dziecmi, uczyłam jeść stalych pokarmów, wstawałam w nocy co 20min, zabawiałam etc. suka miała chyba mnie dosyć, ale ona miała 6 dzieciaków i musiała sie ze mna podzielić ;-)
Czasem tez się tak zdarza, że trzeba sie pogodzic z tym, że nie wszystkim jest dane mieć dzieci. I zaczynam powoli oswajać się z ta myślą, ale narazie cięzko jest... :-(
 
Ja kiedys tak myslalam, zeby celowac na plec przeciwna drugiego dziecka ale odpada. Dla mnie najwazniejsze jest to, aby bylo zdrowe i tyle no ale milo byloby miec parke
 
Balbinko, doczekasz sie w koncu i Ty :))) ja musze czekac do lipca, a juz wariuje. Jejku... gdybyscie mnie widzialy w akcji jak truje mojemu cztery literki o tym jak bardzo chce bobasa i w ogole to sama siebie nie poznaje :))) ale faktycznie... moja chec posiadania dziecka jest wielka. I trzyma mnie to tak juz pare ladnych miesiecy i tak odliczam tylko dni, patrze na suwaczek i wariuje...
no ja miałam tak samo mnie złapało w tamtym roku w wakacje więc i tak rok juz wytrzymałam i pewno jakbym miała ślub tak jak Ty to tez bym czekała ale tak to mnie już nie powstrzymuje - no strach mnie troche ostatnio powstrzymywał ale poza tym to nic :) no przeciez mnie nie zwolnia :):):):):):):)


kurcze ja niewiem Ci ludzie myślą że jak chcem dziecko to już wszystko do domu zabiore??? na napewno nie chyba otworze drzwi na roścież to może szybciej się ktoś npatoczy :):):):)

mama05 ja tez niedawno do wiolki napisałam ale nic nie doszło :(:( a wcześniej jak napisałam jak była jeszcze za granica to raport mi po 3 dniach doszedł:szok:

Balbinka ty się kobieto nie oswajaj z takimi myślami bo my tu cuda działamy widzisz tak tu dziewczyny wysyłają fluidy że ja szybciej zaczełam starania bibinka zafasolkowała i Ty tez napewno niebawem z brzusiem będzies chodzić na pewno juz my tu odprawimy jakiś rytuał żeby się udało :):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Balbinko, tule. Mam nadzieje, ze w koncu Wam sie uda.A ludzie niech czasem mysla zanim o cos zapytaja. Czy tak trudno sie nieraz domyslic, jak para jest sporo po slubie i nie ma dziecka. widocznie trudno :\

MARYLA, jakbym juz byla po slubie to bylabym mega szczesliwa hehe
 
reklama
balbinko-masz niedlugo wizyte u swietnego lekarza i prosze byc dobrej mysli!!!!!sama pisalas ze pomogl wielu parom-Wam tez pomoze-my tu kciuki trzymamy i nie puscimy dopoki ostatnia z nas nie bedzie miala fasoleczki pod sercem.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry