reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
LORELAIN- gdzie Ty te buzki znalazlas????????????????????????????super sa:tak: zdrowka Wam zycze i trzymajcie sie dzielnie-teraz taki okres ze duzo bedzie chorob:dry:witaj bb77-corcie wyslalas do pracy...chyba do szlkoly;-) MARYLKA- wcale sie nie dziwie,ze tak pedzilas do kompa jak masz dla nas takie wiesci:-D:-D:-D:-Dtylko, zebys za 3 dni nie miala juz objawow ciazowych bo oszalejemy z Toba:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:masz jakis test zakupiony??zrob suwaczka coby Ci do testu odliczal:tak:
 
reklama
bb77 tzn po raz drugi mamuska :):):)

mama jeszcze 2 testy :):) bo kiedyś kupiłam 3 i jeden przedwczesnie zużyłam :):) dobra zaraz wykombinuje jakiś sówaczek do testu ale to jeszcze tyle czasu do testowanie :) :(

przesyłam pozdrowienie od wiolki która już zaczeła remont i strasznie za wszystkimi tęskini :):);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bylam na ogrodzie wystawic pranie-normalnie WIOSNA pelna gębą:):)pewnie Balbinka tez tak napisze jak wroci z ogrodu:)zaraz wyjme nasz meeega przedluzacz i jak poloze Domisia na drzemke to biore laptopa na ogrod:)))))MARYLKA- i co tam,malo klientow???ludzie po swietach wycykani a wiekszosc ma wyplaty 10...

MARYLKA- a ja dzis do Wiolki pisalam i nadal nie dorecza:dry:ale dziekujemy za pozdrowienia i niech remontuje kobietka,my tez tesknimy i myslimy:tak:gdzie tam do testowania kupa czasu......kupe czasu ta ja mam z moimi hormonami;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama05 no ludzi dzis jakoś mało :(:(:( mam nadziej że jutro będzie wiecej i że w piątek będzie dużo no taka mam własnie nadzieje
dziś to mi tylko rachunki przynoszą do zapłaty za czynsz za światło za zus i niedługo za księgową :(:( no ale co

a sówaczek juz dodałam @ powinna przyjść 24 w sobote ale testowac będe w poniedziałek 26 bo to nie wiadomo jak z tym cyklem kurcze jeszcze tyle dni zostało do testowania :(:(

o nie wyszedł mi sówacze musze raz jeszcze zrobić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama - u mnie pogoda do bani, wczoraj myślałam, że łeb mi urwie, a dzisiaj nosa z domu nawet nie wystawiam.Za to słyszałam , że pod koniec miesiąca ma być już 28 stopni
c006.gif
f010.gif
d020.gif


Marylka - dokładnie, na pewno wszyscy wparują do sklepu po pierwszej po świątecznej wypłacie, teraz wszyscy są spłukani
c014.gif

Jaki sklep prowadzisz? ... bo wiesz ja jeszcze nie do końca w temacie, ale powoli się odnajduje :-)

bb - biedna ta twója córa... taka mloda a do roboty już wysyłasz
201.gif
c045.gif
 
mama - u mnie pogoda do bani, wczoraj myślałam, że łeb mi urwie, a dzisiaj nosa z domu nawet nie wystawiam.Za to słyszałam , że pod koniec miesiąca ma być już 28 stopni
c006.gif
f010.gif
d020.gif


Marylka - dokładnie, na pewno wszyscy wparują do sklepu po pierwszej po świątecznej wypłacie, teraz wszyscy są spłukani
c014.gif

Jaki sklep prowadzisz? ... bo wiesz ja jeszcze nie do końca w temacie, ale powoli się odnajduje :-)

bb - biedna ta twója córa... taka mloda a do roboty już wysyłasz
201.gif
c045.gif
zajrzyj na bloga mam linka przy sówaczkach obejrzysz sobie mój sklepik dla noworodków i i dzieci do 2 lat puki co :):) od smoka przez łużeczko do śpiochów mówisz i masz :):)
 
Marylka Ty masz malo dni do testowania w porownaniu do anty ja szczegolnie dlugl, mamie tez pozostalo troche

ja sie chyba nie doczekam tych staranek.Pozdro dla Wiolki. tesknimy
 
kurcze coś nie moge wstawić tego sówaczka, może już za dużo ich po prostu no nie wiem
 
Marylka - zakochałam się w tych sukienusiach dla dziewczynek
a025.gif



Dziewczyny chcecie mieć dostęp do takich śmiesznych ikonek?
 
reklama
Maryla, na pewno Ci sie uda wstawic. A ja nie wiem kiedy bede miec tego kompa sprawnego. nie chce mi sie robic w sobote formata z moim podczas gdy mozna wczesniej do niego pojechac a nie siedziec i formatowac. chyba, ze mi pozyczy plytke to moze sama jakos dam rade. e sama nie dam rady hehe.
Ja musze pomalu sie szykowac do pracki...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry