reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Pysia ja już po mału o końcu pracy mysle no i o jakimś batoniku :):):):) a ty bidulko dopiero do pracki

nosz kurcze co jest z tym sówaczkiem zrobie od nowa i raz jeszcze sprubuje a jak nie to jutro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama nie no jeszcze chyba nie :):) wiecie jaka jestem świrnięta wczoraj się bałam czy wogule dziecko "robić" czy nie a dziś bym chciała bliźniaki :):):):):)
coś nie moge sie dziś z tymi sówaczkami dogadac jutro sprubuje :) w kazdym bądź razie zostało 2 tygodnie i 5 dni :):):)
 
Dziewczyny chciałam zrobić nowy temat gdzie będą same kody do emtikonem, ale niestety na tym forum się tak nie da, albo ja nie umiem, ale cały czas wchodzą same obrazki a kody znikają. Bezpośredniego linka do kodów wam nie mogę podać bo one sa na prywatnym forum, które jest zamkniete i dla tego chciałam wam to wszystko przekopiować. Może moderator forum coś wymyśli :confused:

Marylka - wszystkei swoje podpisy skróć do
 
A ja obiad zrobilam ,Domi spi -cos mnie glowa zaczela bolec...:dry:LORELAIN- weszlam na ten nowy watek ktory zalozylas z tymi buzkami ale tam nie ma tych kodow:sorry2:jak to zrobic zeby sie pojawialy w poscie jak pisze.Balbinka-jak tam humorek:-)
 
A ja obiad zrobilam ,Domi spi -cos mnie glowa zaczela bolec...:dry:LORELAIN- weszlam na ten nowy watek ktory zalozylas z tymi buzkami ale tam nie ma tych kodow:sorry2:jak to zrobic zeby sie pojawialy w poscie jak pisze.Balbinka-jak tam humorek:-)

na temat ikonek napisałam w poście wyżej... jeszcze pomyśle i może wpadnie mi coś do głowy:dry:

ja na obiad dzisiaj mam pierogi ruskie
d030.gif
 
lorelain-dobre sa te ikonki:)))ja mam cycki z kurczaka,normalnie szok jak u mnie pieknie-siedze przed kompem przy otwartym na maxa balkonie-cudownie!!!ZAPMARTA- a Ty sliczna babeczka jestes:):):):):):):):):)
 
Dziewczyny chciałam zrobić nowy temat gdzie będą same kody do emtikonem, ale niestety na tym forum się tak nie da, albo ja nie umiem, ale cały czas wchodzą same obrazki a kody znikają. Bezpośredniego linka do kodów wam nie mogę podać bo one sa na prywatnym forum, które jest zamkniete i dla tego chciałam wam to wszystko przekopiować. Może moderator forum coś wymyśli :confused:

Marylka - wszystkei swoje podpisy skróć do z jednej i drugiej strony. Wtedy wejdzie ci jeszcze jeden sówaczek.[/QUOTE]
żebym ja jeszcze wiedziała jak to zrobić ale sprubuje jeszcze coś wykombinować :):) ale robisz smaka z tymi pierogami :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry