reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sówaczek już zmieniony , kurcze musiałam coś sobie źle obliczyć bo ja myślałam że mi się dopiero zacznie okres płodny a tu już się kończy :):) czyli jak coś to będzie chłopak tak?? bo pod koniec to ponoć chłopcy się rodzą :):):)

bb77: może test był wadliwy a może dlatego że bie był rano robiony kochana ja trzymam za Ciebie kciuki :):)

normalnie wiecie co jestem warjatka :):) ale taka szczęsliwa :):):):):):)

suwaczek ustawiłam tak na 28 dni cykl ale jaki będzie teraz bez tapsów to nie wiem ale tak mniejwięcej przynajmniej wiadomo :):)

acha mam pytanie z innej beczki ostatnio zauwazyłam jakies 2-3 dni temu że muj śluz ma ciemniejszą barwe tak jakbym miała plamienia po okresie - taki kolor mniej więcej ale bardzo malutkie ilości, któras może wie co to mogło byc??

Pysia moja kochana tobie wczesniej miałam napisać ze my takie niecierpliwe i pragnące ciązy ale trzymaj się kochana oby do slubu a potem to już jazda bez trzymanki :):):)
 
reklama
ZAPMARTA- szkoda,ze Karollo znow sie budzi ,ale w sumie to ma dopiero 13 m-cy...bedzie dobrze,zacznie ladnie spac,zobaczysz-dobrze ze choc kilka nocy pospaliscie:tak:bb77- poczekaj jeszcze ze 2 dni i zrob bete z krwi-a to spoznienie to liczysz od najdluzszego cylku juz 4 dni???bo jesli tak to moze juz zrob bete...MARYLKA- ciesze sie ze juz dzialacie ale troche mi przykro bo mialysmy razem zaczac w czerwcu;-):rofl2:ale nic dzialajcie ,Zapmarta za mna "poczeka":-D:-DKASIAWIE- ja juz po kawce,milej pracy,ukochaj "kuchareczke"mala
 
Mama, a dzis w domku narazie. Pozniej praca. Z lozka nie chce mi sie zwlec cos, lenia mam po pracy eh...
Do sis nie jade chyba, ze poprosi znow, zebym jednak przyjechala
 
marylka, to może być objaw odstawienia tabsów, ja tez miałam tak w pierwszym miesiącu po odstawieniu, jakies 2-3 dni, ale plamienia byly malutkie ;-)

a jesli chodzi o te przeliczniki to tez trzeba wziąć na nie poprawkę ;-) ja chodziłam do gina na diagnostyke owulacji. W sumie przechodziłam 4 cykle (ale nie pod rząd) i za każdym razem wychodzi mi, że 18-19 dc. mam owulkę :-) No i w tym miesiącu jak USG pokarze, że pecherzyk ma taka wielkość, że zaraz może pęknąć można najbardziej sie przytulać ;-) a kalkulatory i testy... mam doze nieufności do nich ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc Przyszle Matki. Ja tez chce. Nie mam dzieci, ale od roku staramy sie o maluszka. mam nadzieje, ze nastapi to niedlugo. Jednak nie wszystko da sie zaplanowac.
Pozdrawiam
 
mama05 no wiem że miałyśmy razem no ale albo ja albo kamil - ktoś na pewno by zwarjował WYBACZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Balbinka: to mnie uspokoiłaś :):):) bo ja sie troszke bałam o co kaman ale jak tak mówisz to chyba wszystko w porządeczku :):):) no i u mnie tez bardzo malutkie te plamienia ale jednak :) więc zapytałam

Witam nową starazke :):) ja zaczełam od wczoraj :):):)

mama05: no wiesz ja teraz zaczełam ale kiedy się uda to tez nie wiadomo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witaj sowulcia :-)

mama, spoczko, ja pewnie tez od czerwca wrrrr mój M w tym miesiącu wylatuje znowu akurat wtedy kiedy mam owulke :-( zła jestem okropnie, ale on tez pracuje. Kurde, normalnie jak sobie teraz o tym przypomniałam to wściekłosć mnie dopadła. Tylko 12 razy w roku możemy zajść a to już drugi miesiąc pod rząd i kurde bele wrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrrr uhhhhhhhhhhhh
Chyba będe miała 50 lat zanim doczekam sie dziecka, o ile wcześniej menopauza mnie nie dopadnie :-(
 
reklama
bibinko, ja mam do pracy na 15ta ale narazie w lozku jeszcze jestem. Mam prace taka jaka mam i ona mnie wykancza fizycznie i sil mi brak dzis

Maryla, zazdroszcze tych staranek i zycze, aby byly owocne... :))) ja sama sie ciesze jak koncze opakowanie czy znika kolejna tabletka z opakowania hy... narazie to o slubie tak nie mysle jak o dziecku ale pewnie zaczne blizej slubu...pasuje butki kupic i welon

a ja mam brazowe plamienia po @ nie wiem co to jest, bo jak bylam u gina to ich nie mialam i badania wyszly okejos...mam pare dni tak i samo przechodzi...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry