reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
zapmarta, no ja wierzę w mojego mężusia :-) Pewnie będzie mial gorsze dni i chęć zapalenia, ale będe stała na straży i nie pozwolę. przypomnę mu wtedy dlaczego rzucił fajki i jeśli nadal mu zalezy na dzidzi to nie sięgnie po papierocha. Jestem pewna, że zadziała :-D
 
reklama
BALBINKA- ja mimo, ze zjadlam na sniadanie ten chlebek to jak czytalam Twojego posta to mi tez slinka leciala:-D:-Dpiekarnie mamy super i wyroby rewela-zawsze rano jak odwioze Zunie to jade po swiezy chlebuś i bulki. a pączki jakie maja,a drozdzówki.........mowie Wam trzeba cwiczyc silna wole jak tam sie wchodzi!!!:-p gratuluje mężowi- to duzt wyczyn-niech sie chlopak dzielnie trzyma:tak:czuje Twoje wsparcie i daje rade:-DPYSIA-witaj.jak tam dzis praca czy siostra??
 
Jeeej nie spodziewałam sie takiego ciepłego przyjęcia i że tyle osób będzie pamiętało jeszcze o mnie ;) Nie zaglądam już tu tak często i mi smutno z tego powodu, ale na prawdę nie mam kiedy :( jak mam wolny czas to szkoda mi go na komputer - wolę z moim K gdzieś wyjść czy spędzić romantyczny wieczór :)

Marylka - na pewno sobie jakoś poradzisz!! jesteś mądra i sprytna - dasz radę :)

mama05
- ja też często sobie myslę co tam u Was, czy któraś nie zaciążyła juz przypadkiem ;)

zapmarta - postaram się choć raz na kilka dni wpaść i dać znać co tam u mnie :) ale nie dam rady wszystkim odpisywać i wszystkiego przeczytać, bo produkujecie tyle postów że szok hihi :D

bibinka
- dziękuje za fluidki :D oby do mnie dotarły ;) życz e Ci wszystkiego dobrego! oby ciąża przebiegała prawidłowo :*

my tu o nikim nie zapominamy kochana :) a juz napewno nie o Tobie :):) i wiadomo że wolisz sowjego przyszłego mezulka od kompa :):)

kochane jesteście wszystkie moje skarby i dziękuje za wsparcie wszystkim razem i każdej z osobna DZIĘKUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sol: jak się czujesz kobieto??

Balbinka: no to super że mężulek tak się stara widać że mu bardzo zależy :):):)

No ja wczoraj sobie porozmawiałam ze swoim powiedział że będzie dobrze i sobie poradzimy a jak nikogo nie znajde do pracy to on weźmie urlop tacierzyński i będzie się dzieckiem opiekował (no ale tego byśmy chcieli uniknąc a le w ostateczności ) ale mówi ze napewno nie będzie takiej potrzeby i że korek (tak w szkole mówilismy na koleżanke :):) ) jest spoko i ma dziecko to tez obcykana już jest :) i że bardzo chce obcego i musimy miec aljena bo on kiedyś zwarjuje no i już odrzuciliśmy gumki i najwyżej będą bliźniaki :):) i odrazu jak sie zgodziłam na odrzucenie gumek to zapytał "jak mnie dziś weźmiesz" :):):):):) warjat :):) no co wam powiem to Wam powiem ale nie spodziewałam się że tak przyśpieszymy :):)

kurcze coś miałam wam jeszcze odpisać ale nie pamietam co dokładnie :(:(
zapmarta no mam nadzieje że Karol dziś wstał najwcześniej z rybką zmini mini i reszta dzieciaków tak samo i że obyło się bez wędrówek i nocnego karmienia :):)
 
Balbinka, musi sie udac. Wlasnie. zalecane jest rzucenie palenia przez faceta na pol roku przed
 
Pysia, a no nałóg okropny :baffled:
Ja kiedyś paliłam, tzn. popalałam bardziej, bo jedna paczka starczała mi na tydzień. Chyba, że jakiegoś nerwa mialam to nie starczała :sorry2:
Ale teraz... teściu mój pali takie smierdziuchy najtańsze i słabo mi się robi :baffled::crazy:. Mimo, że ma obowiązek wychodzić do ogrodu na papierosa, to jak przychodzi to i tak czuć ten smród i dom trzeba wietrzyć:no:
Ja mojemu powiedziałam - palisz paczkę dziennie = 10zł czyli 300zł miesięcznie idzie w dym :szok: Teraz jak nie pali, niech zrobi sobie jakąs przyjemność za te 300zł, że nie wspomnę już o zdrowiu, pachnącym salonie w domu i świezym oddechu :-D

maryla, buahahaha :-D to trzeba suwaczek zmienić :tak::-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:-) witam się z ranka pogoda u mnie okropna , szaro jakby deszcz chciał spaść ,
:tak:a mojej @ nadal nie ma to już 4 dzień po terminie , tylko dlaczego test był negatywny . żadnych objawów na @ i na fasolkę . :szok::szok:.
 
Balbinko domyslam sie, ze czuc roznice. To jest jakas masakra wydawanie pieniedzy i niszczenie sobie zdrowia. Ja w zyciu mialam taka chwile, ze mialam ochote kupic sobie paczke fajek. Dobrze, ze szybko mi ta mysl uciekla z glowy, bo pewnie od tego by sie zaczelo

maryla,no no to teraz wywal ten suwaczek o gumkach ;D ja mojego dopadlam w sobote dwa razy - raz po raz biedak ;) musial sie szybko zregenerowac hi hi
 
bb77 no to super, że @ nie przyszła! Leć na hcg, bo może będzie co świętować ;-) Testy są różne. Np. owulacyjne - jedna firma miała takie, że pokazywały mi, że w całym cyklu miałam owulacje :-/ nawet jak miałam @ 8-)
Były takie, które nic nie pokazywały, mimo, że u gina byłam i USG robione co 2 dzień i owulka prawidłowa. Także test testem, a hcg zrób ;-)

marylka - suwaczek bombowy :tak::-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej hej:-)witam się i ja:tak:
rano zawiozłam Alę do przedszkola i pojechałam badania zrobić(krew,mocz itd).wyniki odbiorę sobie we wtorek przed wizytą,bo laboratorium jest na tym smaym piętrze co ginek:tak:
mama05 chlebek mniam:tak::-).ja teraz to tylko taki chlebek bym mogła jeść,do tego twarożek i pomidorek,albo z smaym masłem.przez te mdłości nie mam na nic ochoty:no:.co do nocki,to oczywiście Ala zrobiła pobudkę krzycząc:nie nie nie x 1000....pewnie jakiś sen:baffled:.do łóżka jej nie wzięłam,dopiero przed 6 przydreptała,żeby się przytulić:tak:.mój M juz tracie cierpliwość przez te wrzaski nocne:baffled:
balbinka,zapmarta super,że mężowie się tak zaparli z tym paleniem:tak:,oby tak dalej:tak:
marylka,he he,zmieniaj suwaczek kobitko:tak::-D.będzie się działo:-D
pysia na którą dzis do pracki?
bb77 może Ci się cykle rozregulowały?ja bym na Twoim miejscu betkę poszła zrobić:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry