reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
zapmarta u mnie testowanie to jeszcze odległy termin,narazie borykam się z obecną @ a poźniej będą próby :)
 
reklama
MARYLa, nic sie nie martw. ten ktos kto Ci mowil o kradziezy to tak jak ktoras wspomniala pewnie Ci zazdrosci sklepiku, mezulka i takich przyszlosciowych planow. I nie ma tu mowy o glupim gadaniu MOGLISCIE WCZESNIEJ :\
Jeszcze jak kolezanka jest za to super, a jak nie ona to na pewno znajdziesz kogos rownie odpowiedzialnegO. masz podobnie jak ja... jak o czyms marze to wymyslam rozne sytuacje i mysle jak to wtedy bedzie. Zamierzam isC na studia od pazdziernika ale jak bede w ciazy i urodze to mysle, ze jakos dam rade. W sumie to tylko weekendy w szkole i to np nie na wszystkie zajecia bym jezdzila o. Zobaczymy :)))
Myslalam o dwuletniej roznicy miedzy dziecmi ale z drugiej strony fajnie byloby miec rok po roku, posiedziec z dziecmi, odchowac je co nieco i dopiero wtedy wrocic do pracy :))) ta ostatnia wersja bardziej mi sie chyba podoba... A mojemu to obojetne. Powiem, ze chce rok po roku dzieci to tak bedzie, dwa lata roznicy to tez bedzie po mojemu :))) no chyba zebysmy mieli bobasa, a po paru miesiacach bym wrocila do pracy to wtedy do zlobka chyba trzeba byloby zapisac no chyba ze tesciowa nie mialaby nic przeciwko temu, by zostac z malenstwem wtedy gdy bedzie taka potrzeba...wolalabym jednak tesciowa. Wizja zlobka mnie przeraza... Dzieci na pewno tam szczesliwe nie sa. Takie male kajtki i miedzy obcymi babami i dziecmi. to musi byc koszmar dla takiego malenstwa :((((

MAMA, ja tez bym najchetniej juz chciala bobasa :))) no ale ach ten slub i anty. wlasnie skonczylam kolejne opakowanie. Jeszcze tylko miesiac i kupujemy kwasik no i trzy opakowania anty zuzyc musze i jedziemy z koksem :)))) chcialam dwa ale przerazaloby mnie to, ze gdybym skonczyla anty miesiac przed slubem to jeszcze nie daj Boze dostalabym okres na wesele wlasne taki jak zawsze mialam przed anty ze umieralam z bolu
 
Dzień dobry babeczki ;-)

mój brzusio dzisiaj znacznie lepiej :-D Mojego M dalej boli głowa, ale teraz do mnie dotarło dlaczego- przez święta jeździł quadem i nie zawsze zakładał kask i go pięknie przewiało. Z nim to normalnie jak z dzieckiem, nagadasz się, natłumaczysz a on i tak swoje wrrrrrrrr

Pogoda zapowiada się ładna i chyba zaraz pójdę do ogrodu, bo szkoda siedzieć w domku.

Pooooobuuuuudkaaaaaa :-D ;-)
 
BALBINKA- tak krzyczysz poooobuuudkaaa,ze uslyszalam i jestem:tak::rofl2::rofl2:choc nie spie od 7.15 bo tak wstaly dzieci-ubralismy sie,zawiozlam Zuze do przedszkola,my z Domisiem do piekarenki po swiezy chleb(normalnie grzech-taki miekki i cieply,ze maslo sie roztapialo-hmmmmm)i o 8.20 bylismy juz w domku.zjadlam sniadanko,Domi juz urzeduje u gory i cos dluuuugo jest tam cisze,musze isc zobazyc bo to pewnie nic dobrego:dry:u mnie slonko od rana i nie ma wiatru-zaraz wstawiam pranie i poodkurzam:tak:ZAPMARTA,BIBINKA,NIKA- jak Wasze nocki??pobudki byly,wedrówki byly???licze,ze pospalyscie;-)slonecznego dnia wszystkim. KASIAWIE-witam Cie i staraj sie kobietko razem z nami:tak:MARYLKA- jak po rozmowie z Kamilem??AGNIESZKA.kk-pewnie juz w domku po urlopie to moze wleci do nas.
 
Ostatnia edycja:
Witaj blbinko. U mnie znow szaro i buro ale przynajmniej dzis deszcz nie pada. A z facetami nieraz jak z dziecmi. to fakt
 
no a ja jak zwykle 6:30, szykowanie mężusia do pracki, psiaki na ogród, kawka...

mama, ale mi ochoty na taki cieply chlebek narobiłaś, o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa normalnie ślinotoku dostałam :-D

pysia, rozpogodzi się ;-) u mnie wczoraj tylko chwilami słonko się pojawiało i na dzisiaj zostawiłam sobie drugie pranie, które juz niebawem skończy się "kręcić" w pralce ;-)
Widzę, że krecik jakiś przeszedł i muszę sie z nim rozmówić :-/ a tak tego nie lubię robić :-(

Wiecie co, mój M nie pali już 10 dni :-D żuje nicorette i co 2 dzień nakleja plaster i stwierdził, że juz plasterków nie potrzebuje. No i od wczoraj zaczyna żuć na zmiane - raz nicorette a raz zwykłą gumę :-) jestem z niego bardzo dumna :-D no i rano pierwsze co to sięga po witaminki i w ogóle nie przypominam mu o nich :-D
 
Hej,

no to się nie wyspałam:crazy: Karol od pierwszej w nocy pojękiwał i chciał na ręce. Walczyłam godzinę, ale do łóżka go nie wzięłam. Tak to już jest, że czasem dzieciom się przypomni jak to fajnie się śpi z mamusią:-). Później ja nie mogłam usnąć, a jak trzeba było wstawać do pracy, to masakra...
 
Witajcie dziewczyny.
Ja pije kawe, czy któaś ma ochotę??????:-):-)
jeszcze godzinka i musze się szykowac do pracy, Julka urzęduje w swojej kuchni i coś mi "gotuje"
u mnie ądn apogoda, słonko świeci, choć czasem chowa sie za chmurką.
Mama05 będę będe z wai się starać ;) razem to tak raźniej, nawet jeśli chodzi o taką sprawę :-D
a ten chlebek to faktyczni grzech, ale ja też taki uwielbiam,mogę jeść z samym masłem:tak:

co do facetów to ja mam wrażenie że to zawsze takie wyrośnięte dzieci, a nic nie słuchają:-D
 
reklama
mama, ja tez bym zjadla takiegl chlebka. Uwielbiam taki mieciutki i swiezutki jak puszek. Odlot :D

balbinko, no no maz zrobil postepy i to konkretne. Na zdrowie mu to wyjdzie :))) i ile pieniedzy zostanie w kieszeni hy hy :)
Coraz wiecej osob w moim otoczeniu rzuca palenie. Ciesze sie, ze ja nie pale ani Moj. I jakos sobie nie wyobrazam, zebym mogla palic i tyle pieniedzy wydawac :)
aj, a pogoda chyba dzis sie nie poprawi br...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry