reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
OLIWIA: co się stało? wspomniałaś o problemach...

ASIONEK: sporo koleżanek proponuje mi takie ciuszki z drugiej ręki i ja zamierzam z tego korzystać, bo maluszkowi założysz rzecz raz, a potem może już z niego po miesiącu wyrosnąć, dlatego zachowuje rozsądek w tej kwestii :D bardziej martwią mnie np. wózek i wyposażenie domowe, wiesz mnóstwo pierdół często wydających się zbędnymi w domu brakuje... to jak bym całe swoje życie od początku zaczynała, niczym ślubne prezenty ;-)
 
reklama
Cześć Kobitki,
mi te zmiany też się nie podobają, ale cóż....

MERY bardzo, bardzo, bardzo Tobie Gratuluję i cieszę się razem z Tobą:happy2:

A mnie dopadła niestety @:wściekła/y: i to bardzo mocna :wściekła/y:
ale już niedługo staranka:tak:
 
Just rodzinka...hmmm..jakby to powiedzieć...jestem DDA dorosłym dzieckiem alkoholika,moja mama pije,nie utrzymuje z nią kontaktów.Miałam już dawno zamiar zabrac siorkę do siebie (ma 9 lat) ale czekałam aż się wybudujemy.Sytuacja się skomplikowała i muszę przyspieszyc to wszystko.Jutro czeka mnie rozmowa z policją,opieką itp.W e wtorek kuratorka itd...Tylko nie wiem co robić...oddawać siostrę do matki?Zostawiac w domu u siebie??? Jestem podłamana...szkoda mi małej.
 
hej
wpadlam na chwile zanim zacznie sie moj serial
jeszcze dzis mam mezowy komputer :)
widze ze spokojnie tu dzis bylo

oliwka : ciezko cos poradzic ... ciezka sytuacja... mam ochote powiedziec zebys wziela siostre do siebie, zeby nie zyla w takiej codziennosci, nie byla siwadkiem problemu waszej mamy... ale to latwo powiedziec, wiem... masz swoje zycie
a siostra w takim wieku mimo realnego problemu moze niekoniecznie chciec opuscic matke... :(((((

mama : napisz priva jak newsy z ostatniej rozmowy !
asionek : dzieki :)))))))))))))) bede jednak chyba zagladac wieczorem jak maz wroci albo powiem mu , przekonam zeby zostawil mi swijego laptopa a uzywal biurowego
ale nie wiem czy przejdzie to bo ma na nim jakies potrzebne do pracy modele itp :(
 
Sis jej u mnie i nie wiem czy ją odwieźć na czas trwania sprawy itp...jutro się dowiem.
Ona woli być z nami.
 
just jeżeli tylko będziesz chciała to pamiętaj ze twój maluszek ma również ciotki z BB. Z wyposażenia domu chętnie podzielę się drobiazgami mam kilka takich co są zupełnie nowe np. pościel albo ręczniki (mieliśmy szczęście być często obdarowywani) Jak się zdecydujesz pisz co ci trzeba. Co do rzeczy dla dzieciaczka to może inne ciocie coś wygrzebią ;)
 
just jeżeli tylko będziesz chciała to pamiętaj ze twój maluszek ma również ciotki z BB. Z wyposażenia domu chętnie podzielę się drobiazgami mam kilka takich co są zupełnie nowe np. pościel albo ręczniki (mieliśmy szczęście być często obdarowywani) Jak się zdecydujesz pisz co ci trzeba. Co do rzeczy dla dzieciaczka to może inne ciocie coś wygrzebią ;)
Jak najbardziej!!!!!! Przyłączam się:)
 
OLIWKA: rozumiem, bardzo trudna sytuacja i ciężko doradzić, zawsze patrzy się na to przez własne doświadczenia... myślę jednka, że Małej będzie lepiej u Ciebie, ale to wiąże się z wzięciem na siebie odpowiedzialności, stworzeniem jej domu i ciepła, jest na tyle duża, że to co widzi w jej głowie tworzy obraz przyszłości, taki wzór, Nie jest powiedziane, że taką drogą w swoim życiu pójdzie, ale ma już trwały ślad... Dobrze by było gdyby miała właściwe wzorce

EWULA: dziękuję Kochana, w ogóle muszę Wam wszystkim podziękować, całe szczęście mama zawsze twierdziła, że dziewczyna bez posagu, to marna kandydatka na żonę, to teraz żoną nie będę, ale nie zaczynam od zera ;-) no i mam takie dobre Duszki, ciotki BB :tak:

DZIĘKUJĘ WAM!!!!:-)
 
Jos hej :) moze maz ci da lapka ?? :)


OLIWIA: co się stało? wspomniałaś o problemach...

ASIONEK: sporo koleżanek proponuje mi takie ciuszki z drugiej ręki i ja zamierzam z tego korzystać, bo maluszkowi założysz rzecz raz, a potem może już z niego po miesiącu wyrosnąć, dlatego zachowuje rozsądek w tej kwestii :D bardziej martwią mnie np. wózek i wyposażenie domowe, wiesz mnóstwo pierdół często wydających się zbędnymi w domu brakuje... to jak bym całe swoje życie od początku zaczynała, niczym ślubne prezenty ;-)

nawet tutaj na forum jest dzial sprzedam , ale czasami dziewczyny cos oddaja tylko za koszt przesylki :) ostatnio np. byl fotelik Maxicosi za chyba 30 zl. , cena super !!
na Allegro mozna dorwac super rzeczy za grosze i na tej stronce co ci mieszkanie podawalam jest dzial w kaadym miescie , sprzeda, oddam wymienie itd. , czasami ludzie oddaja cos za darmo
no i masz nas :) napewno nie jedna dobra duszyczka bedzie mogla w czyms pomoc :)
takze glowa do gory !!!


Just rodzinka...hmmm..jakby to powiedzieć...jestem DDA dorosłym dzieckiem alkoholika,moja mama pije,nie utrzymuje z nią kontaktów.Miałam już dawno zamiar zabrac siorkę do siebie (ma 9 lat) ale czekałam aż się wybudujemy.Sytuacja się skomplikowała i muszę przyspieszyc to wszystko.Jutro czeka mnie rozmowa z policją,opieką itp.W e wtorek kuratorka itd...Tylko nie wiem co robić...oddawać siostrę do matki?Zostawiac w domu u siebie??? Jestem podłamana...szkoda mi małej.

ja bym zabrala siostre do siebie ... moj ojciec pil i pamietam do tej pory ten koszmar :/ na szczescie moja mama go wyrzucila z domu i wziela rozwod i do tej pory jestem pelna podziwu za jej dowage no i wdzieczna za to , ze njie musialysmy zyc w czyms takim ...
takze jak mozesz to zabieraj siostre , pomozesz jej bardzo ... takie rzeczy zostaja w glowie juz na zawsze i szkoda by bylo zeby sobie zlamala zycie :( ona ma 9 lat za chwile wejdzie w cizeki okres dorastania i jak zostanie z mama moze byc tak , ze ucieknie w towarzystwo nie zawsze dobre :(
trzymam kciuki za pozytywne rozwiazanie tezj sprawy !!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry