reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki:)
Ja ją już zabierałam,teraz też zabrałam ale na mysli mam zabranie jej całkowite.Łącznie z odebraniem praw rodzicielskich.
Jestem na to gotowa,w końcu po tylu latach.Jestem też świadoma,że czeka mnie walka i będzie to trwało ale nie poddam się:)
Dziewczyny,ja jestem święcie przekonana,że jestem w ciąży,muszę być!Trzymajcie &&& za test rano.W 12 dpo powinien wyjść pozytywny?
 
reklama
Just rodzinka...hmmm..jakby to powiedzieć...jestem DDA dorosłym dzieckiem alkoholika,moja mama pije,nie utrzymuje z nią kontaktów.Miałam już dawno zamiar zabrac siorkę do siebie (ma 9 lat) ale czekałam aż się wybudujemy.Sytuacja się skomplikowała i muszę przyspieszyc to wszystko.Jutro czeka mnie rozmowa z policją,opieką itp.W e wtorek kuratorka itd...Tylko nie wiem co robić...oddawać siostrę do matki?Zostawiac w domu u siebie??? Jestem podłamana...szkoda mi małej.

dla mnie jasne - zabieraj siostre do siebie! ja jestem bardzo konkretnie skonstruowana i dla mnie nie ma tu zadnego dylematu.

just jeżeli tylko będziesz chciała to pamiętaj ze twój maluszek ma również ciotki z BB. Z wyposażenia domu chętnie podzielę się drobiazgami mam kilka takich co są zupełnie nowe np. pościel albo ręczniki (mieliśmy szczęście być często obdarowywani) Jak się zdecydujesz pisz co ci trzeba. Co do rzeczy dla dzieciaczka to może inne ciocie coś wygrzebią ;)

dolaczam sie! dzieciowych rzeczy nie mam ale just napisz co Ci domowego potrzeba, to chetnie wysle Ci paczke!

Dzięki:)
Ja ją już zabierałam,teraz też zabrałam ale na mysli mam zabranie jej całkowite.Łącznie z odebraniem praw rodzicielskich.
Jestem na to gotowa,w końcu po tylu latach.Jestem też świadoma,że czeka mnie walka i będzie to trwało ale nie poddam się:)
Dziewczyny,ja jestem święcie przekonana,że jestem w ciąży,muszę być!Trzymajcie &&& za test rano.W 12 dpo powinien wyjść pozytywny?

oprocz pozbawienia praw rodzicielskich jest jeszcze kwestia przyznania Tobie najpierw tymczasowej wladzy nad dzieckiem a potem przysposobienia. Czy Twoja mama i siostra sa objete pomoca opieki spolecznej i czy mała ma np. kuratora? Jestem pewna, ze w opiece społ wyjasnia Ci te problemy. Poza tym przy Uniwerku i w Dzienniku Bałtyckim sa udzielane bezpłatne porady prawne - te na uniwerku nie wiem ale te w Dzienniku sa super!
 
Dziękuję:) Wiem,że muszę mieć przyznaną opiekę:)
Mama miała kuratorkę i czasowo ograniczone prawa,niedawno jej przywrócili... :( Nie wiem po co.Mam kontakt z ta Panią kurator,we wtorek do niej pójdę,oni pomogą.
Mam nadzieję,że wszystko pójdzie ok.
 
KAROLINA: trzymam kciuki &&&&&&&&& :-):-):-)
a co do siostry, to wiesz moi rodzice rozwiedli się kiedy ja miałam 8 lat, wydawałoby się, że co ja mogę pamiętać, ale niestety w głowie dziecka, takie wydarzenia bardzo głęboki ślad zostawiają, więc walcz o siostrę!!! Spróbuj na razie polubownej drogi, bo to zawsze ułatwia drogę, ale jesli będzie trzeba, to nie wachaj się użyć mocnych środków, tak jak wspomniała ASIONEK, ona niedługo wkroczy w trudny dla niej czas i będzie potrzebowała wsparcia i zrozumienia, dobrze, że ma Ciebie :tak:
 
Wiem:)
Ja sama pamiętam swoje dzieciństwo.Teraz chodzę na terapię dla DDA.I długa droga przede mną.Na szczęście mamy swojego Pana mecenasa,jakby co to pomoże:)Mój biedny mąż na szczęście wspiera mnie w 100%.
Zmykam kobietki oglądać tv i spać.Rano test,praca i dużoooooooo spraw.Trzymajcie &&&
Dobranoc.
 
Dziewczyny mam pytanie.
Słyszałam, że podobno olej z wiesiołka poprawia jakość śluzu i wspomaga zajście w ciążę. Stosowała któraś z was? Od którego dnia cyklu się go bierze?
Tak, to prawda :tak: Ja też stosuję wiesiołek i jest to super sprawa. Miałam problemy, żeby W OGÓLE pojawił się u mnie śluz jakikolwiek :sorry: Ale wiesiołek pomaga! Bierze się go od 1 dnia cyklu do owulacji - później trzeba odstawić, bo może utrudnić zarodkowi zagnieżdżanie się i utrzymanie w macicy (wywołuje lekkie skurcze).
sergi - kawal dobrej roboty! a mozesz dac link do tej strony? Juz kiedys prosilam ale pewnie moj post zginal w natloku innych :)
Kochana, kliknij w suwaczek mój z tą rączką ;-) - przekieruje Cię automatycznie na tę stronę z której tłumaczyłam :tak:
Wiem:)
Ja sama pamiętam swoje dzieciństwo.Teraz chodzę na terapię dla DDA.I długa droga przede mną.Na szczęście mamy swojego Pana mecenasa,jakby co to pomoże:)Mój biedny mąż na szczęście wspiera mnie w 100%.
Słońce, u mnie w rodzinie (dalszej) też są alkoholicy, ale nawet obserwując ich z daleka mam niemiłe wspomnienia i uraz do ludzi, którzy codziennie choćby i jedno piwo wypiją... :sad: Kochanie, to bardzo ważna decyzja a Twoja Siostra na pewno jest też dojrzalsza niż wskazuje to jej metryka... Myślę, że ja zaopiekowałabym się swoją siostrą. Zrobiłabym wszystko, żeby oszczędzić Jej TEGO WSZYSTKIEGO co Ty przeszłaś... Tulę Cię kochanie i wspieram! :-)
 
Ostatnia edycja:
hej
witam sie dzis pierwsza :) u nas szok, maly wstal o 6h30!
jako ze na codzien wstaje 8-8h30 a nawet 9 i po... nawet 7 nam sie nie zdarza jetsem kompletnie zszokowana :)
nie wiem co sie dzieje i na 9h30 mam zlobek (godzine tylko ale i tak nie wiem jak on wytrzyma!!!!! bo po ok. 3 godzinach, moze 3,5 max; wraca na drzemke)....
kompletna dezorganizacja
jak wuypadnie na dodatek ze facet na dole bedzie stukal (wykonczenie remontu) to bede musiala poczekac do 12 na przerwe obiadowa az pojdzie spac
nie wiem jak my wyrobimy do takiej godziny
o ile nie bedzie halasu poloze go o 11 ale troche watpie bo wiem ze wykanczaja mieszkanie na szybko (firma) bo za tydzien wlasciciele sie wprowadzaja "na gotowe"... szok.... juz mam stresa
na dodatek nie spoidziewajac sie tak wczesnej pobudki jak glab ogladalam serial do 1... przebudzilam sie o 4 do tego... nie no ogolnie SZOK i juz czuje ze dzien bedzie do doopy :)

oliwka : zobaczysz jak sie potoczy sytuacja, 3mam kciuki zeby wszystko sie ulozylo!!!
12dc test powinien wyjsc !!! testuj :!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
 
reklama
witam sie pierwszy raz wiosennie w tym roku.
dziewczyny wiosna przyszla wiec glowy do gory.
jos nie wierzylam wlasnym oczom jak zobaczylam twoj post jako pierwszy:-)
nie zazdrosze sytuacji bo wiem jak mozna sie umeczyc ze zmeczonym dzieckiem...pozwodzenia.
ide czytac zaleglosci
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry