reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc :)

just - ja ten film widziałam już pół roku temu, bardzo piękny ... ale nie dla takich osób jak ja ...

czesc josephine

oliwka - jezeli masz możliwosci i czujesz się na siłach, to koniecznie wez siotrę do siebie, ja innego rozwiązania nie widzę ;)

mama - ????????????????? dalej mi się mms odbiera, nic nie dostałąm ... ja pierdziuuu !!!!

czy ktos miał dzis testować - oliwka ?????????
 
reklama
pakemka, wiolka : hej :)

palemka : oliwka miala ale jeszcze jej nie ma :)
wiolka : dzieki... jest 8 i ja juz jestem zmeczona, wiec nie wiem jak docipie do 12 :(
no ale jakos bede musiala :)

u nas tez slonce sie pokazalo od rana i mam nadzieje ze bedzie cieplo
wczoraj bylo 15 ale zdazyly sie juz cieplejsze dni w ubieglym tyg. nim znow wrocilo obrzydliwe zimno!!!!!!!! dluga ta zila w tym roku chyba juz wszyscy bez wyjatku maja jej dosc...
 
Hej hej :-)

Jos oj, mam nadzieję, że jednak na dole będzie cisza i że będzie mógł się Polduś szybciej zdrzemnąć... :tak: No to Mamie zrobił pobudkę nicpoń mały :laugh2: ;-)

Palemka całusy Kochanie :-)

Wiola tak, zgadza się :tak: W I O S N A !!!!
images.jpgimageees.jpgimagees.jpg


Oliwkakarolina czekam na wyniki teściora :tak:
 
Jasne,że się staramy:)
Jeszcze dzisiaj umówię się do mojego ginka na przyszły tydzień.
 
reklama
Ewula :-) Dzień dobry :-)

Kochane, jakby któraś chciała wczorajszy wpis o objawach ciąży, to mam go też zapisanego w dokumencie WORD :tak: Wyślijcie maila na PW to Wam prześlę :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry