reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny mam pytanie.
Słyszałam, że podobno olej z wiesiołka poprawia jakość śluzu i wspomaga zajście w ciążę. Stosowała któraś z was? Od którego dnia cyklu się go bierze?
 
reklama
Na wkładce jest minimum śluzu...bardziej jest to ciemny beż niż brąz teraz...
 
sergi - kawal dobrej roboty! a mozesz dac link do tej strony? Juz kiedys prosilam ale pewnie moj post zginal w natloku innych :)

rurka - ja bralam wiesiolka. I w drugim cyklu poprawil moj sluz baaaardzo. pierwszy raz w zyciu mialam sluz plodny wygladajacy jak bialko jaja kurzego - ksiazkowy! choc nie bylo go bardzo duzo, jak stwierdzil gin - mogloby byc wiecej ale tragedii nie ma. Bierze sie od 1 dia cyklu do owulacji (nie dluzej, bo moze powodowac skurcze macicy!!! wiec jest grozny gdy dojdzie do zaplodnienia).
szybko masz ten plodny sluz. Ja mam cykle 31 dni i gdzies w okolicach 10 dc mam sluzu juz duzo ale taki bialawy o konsystencji mleczka do ciala bardziej a gdzies kolo 16-17 dc robi sie bardziej plodny.

oliwka - ja taki sluz mialam kilka razy w zyciu przed okresem ale kciuki trzymam! rob testa jutro rano - pamietaj, zeby koszrystac z pierwszego porannego siku.

a u mnie 5dpo. wczoraj wieczorem bardzo silne klucia jajnikow - raz jeden, raz drugi. Dzis kilka razy tez ale juz mniej. Wczoraj to sie az zgielam. No i duzy skok temperatury dzisiaj. Jak wiecie na nic nie licze w tym cyklu ale nadzieja gdzies tam zawsze drzemie.

Co do tych objawow, ktore sergi dała, to mam jedno zastrzezenie co do "spadku implantacyjnego". U niektorych kobiet implantacja objawia sie jednodniowym spadkiem temperatury, a u niektorych jednodniowym skokiem temperatury ale nalezy pamietac, ze takie spadki i skoki moga tez wystepowac w cyklach, ktore koncza sie @, a nie ciaza.
 
a ja większość tych objawów to mam zawsze w drugiej fazie cyklu ;-( i bądź tu mądra

dziś test owu pozytywny, a więc działamy;)

rurka ja biorę w pierwszej fazie cyklu, ale mimo tego jakoś spektakularnego efektu nie ma:baffled:
 
Ostatnia edycja:
ewula - tez mam w drugiej fazie cyklu zawsze bardzo duzo tych objawow - szczegolie chwiejnosc emcjonolna, zgagi, jazdy z apetytem, wrazliwe piersi i wiele innych :) miłych działan :tak:
 
Pok bo ja mam te cykle dziwne ostatnio :| Kupię wiesiołek i od następnego cyklu będę stosować.
A może to przez to, że w tym cyklu gin przepisał mi tabletki na obniżenie insuliny? Cukier miałam badany, wynik książkowy. Insulina też w normie: w laboratorium norma jest od 2.6 do 24. Ja miałam 18. Ale mój gin mi powiedział, że wysoka insulina hamuje owulację.
 
Mi na szczęście przyplątały się problemy więc nie będzie dużo czasu żeby myśleć jak w ciąży teraz nie jestem:(
Zobaczymy co będzie.
 
Ewula, Rurka - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!! :-)

Oliwka - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za teścik! :-)

Pok - stronka to chyba Countdown To Pregnancy - tak mi się kojarzy po zawartości.


Pozdrawiam was serdecznie i lecę się byczyć na kanapie, a potem spać. :-) Do jutra!
 
reklama
A ja sobie właśnie czytałam posty z ostatnich dni grudnia i pierwszych dni stycznia - czyli z mojego porodu :-D Miałam ubaw po pachy :-) Jak kocurek się stresowała :-) jak się ze mnie śmiałyście że jeszcze piszę jak mi wody odchodziły :-D a zapmarta twierdziła że jeszcze to nie to o 22.30 :-D a 4 godziny później było po krzyku :-D

super takie wspomnienia :) jak pamietnik prawie :)

Kłuje mnie jajnik i mam troszkę śluzu zabarwionego na brązowo:(
Ktoś wie co to?

kurcze ciezko stwierdzic .... za jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&& :)

Witam, witam i o zdrowie pytam :-D

Moje drogie Panie, dzisiaj przeżyłam :szok: jak zobaczyłam ceny i ilość malutkich ciuszków, owszem byłam przygotowana na ceny lekko kosmiczne, ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania... Na całe szczęście po akcji "lekkiej załamki" dostałam telefon od mojej Pani Psycholog i info, że u niej w domu czekają na mnie dwa "woreczki" ciuszków i, że pod żadnym pozorem mam nie kupować niczego z tego rodzaju gadżetów, bo on głowę mi urwie :-D:-D:-D
więc teraz no stres i luz blues :tak:

a piękna pogoda była i się zmyła... zimno na dworzu...

fajnie , ze dostaniesz ciuszki :)
a ceny w Pl faktycznie z kosmosu :/
dlatego ja mysle , ze dla takiego maluszka , ktory moze i nawet nie zdarzy nalozyc wzystkiego , ciuszki mozna kupic za male pieniadze na Allegro np. :) tam kobiety sprzedaja cale zestawy dla chlopca lub dziewczynki w 2 rozmiarach np. , albo do ktoregos miesiace zycie :) niekiedy sa boaskie te ciuszki !!! kilka razy natknelam sie na takie zestawy z UK lub USA i zakochalam sie :)
sa tez lumki i mozna kupic fajne , tanie rzeczy :)


just - ale wlasnie chodzi mi o to, ze sens slowa "lubie" i sens slowa "dzieki" - to diametralnie rozne sensy...

mi sie tez zmiany nie podobaja :/ bez sensu
a juz pomysl polaczenia z Fac... calkie do du.....
w koncu nie kazdy ma chec oglaszac rodzinie i znajomym gdzie spedza czas , o czym pisze i wywlekac brudy przed wszystkimi
tutaj jestesmy w miare anonimowe i jest ok :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry