reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam, witam i o zdrowie pytam :-D

Moje drogie Panie, dzisiaj przeżyłam :szok: jak zobaczyłam ceny i ilość malutkich ciuszków, owszem byłam przygotowana na ceny lekko kosmiczne, ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania... Na całe szczęście po akcji "lekkiej załamki" dostałam telefon od mojej Pani Psycholog i info, że u niej w domu czekają na mnie dwa "woreczki" ciuszków i, że pod żadnym pozorem mam nie kupować niczego z tego rodzaju gadżetów, bo on głowę mi urwie :-D:-D:-D
więc teraz no stres i luz blues :tak:

a piękna pogoda była i się zmyła... zimno na dworzu...
 
reklama
Sergii- KOCHANA DZIEKI ZA WYJAŚNIENIE!!! nie dość ,ze ja noga komputerowa to jeszcze mi bb utrudnia-nie długo sie wogole nie polapie;/;/

a wogóle to............... w 18d.c dostałam @.....

ale to takie krwawieie pelna geba?! a moze implantacja?
kurka, strasznie wczesnie. A mierzylas moze temp dzis?

Jest dokładnie jak sergi napisała :-)
A co do "spamu" w skrzynkach to miałyście tam pokazane wszystkie swoje posty za które wam podziękowano. Wg mnie zbędny bajer - ale cóż - taki pomysł administracji.

Mi sie osobiscie ten pomysl z jednego wzgledu nie podoba. Na facebooku mam profil z imienia i nazwiska a tu mysle, ze nie bez powodu kazda z nas ma nick i nie podaje o sobie za duzo informacji. Wydaje mi sie, ze wszystkie lubimy byc tu w pewnym stopniu anonimowe, bo w ten sposob latwiej sie rozmawia o tak intymnych i osobistych sprawach, wiec ja na penwo nie podlacze mojego konta na facebooku do BB, bo zdecydowana wiekszosc znajomych nie wie, ze od prawie 2 lat staramy sie bezowocnie o dziecko - i po co maja wiedziec? Forum i fajsbuk to nasze 2 rozne maski - nie tozsamosci ale maski wlasnie. Na FB mamy znajomych z "reala" a tu na BB przychodzimy, zeby "anonimowo" pogadac o naszych problemach i znalezc zrozumienie u osob z tymi samymi zyciowymi zagwozdkami.
Teraz nie rozumiem... jak klikne like to na moim profilu na facebooku to sie opublikuje? Bo z share na pewno nie bede korzystac... Nie chce, zeby facebook wiedzial, ze ja tu cokolwiek robie. Nie chce i juz.
Poza tym zniknal znacznik "dzieki" - bez sensu! "lubie to" i "dzieki" maja zupelnie inne znaczenie. Nie mozna bylo wprowadzic opcji FB Connect i zostawic "dzieki"?

Jestem maruda i mi sie ta zmiana nie podoba.

Kłuje mnie jajnik i mam troszkę śluzu zabarwionego na brązowo:(
Ktoś wie co to?

pewnie zaczynajacy sie okres.
Moze to byc tez implantacja, chociaz jak jestes w 12 dc to juz raczej nie implantacja a @.



sol przepraszam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
POK: nie musisz łączyć forum i FB, to tylko dla tych, którzy są tą opcją zainteresowani, ja tam też nie mam zamiaru łączyć kont, bo mam na FB znajomych z mojej miejscowości, którzy nie wiedzą, że jestem w ciąży, to mój słodki sekret... jak wciśniesz, że lubisz, to nie znajdziesz tego wpisu na FB, bo konto jest niepołączone, więc zmieniło się tylko słowo "dzięki" na "lubię to" :-)
 
just - ale wlasnie chodzi mi o to, ze sens slowa "lubie" i sens slowa "dzieki" - to diametralnie rozne sensy...
 
sergi agapa - dzięki za wyjasnienie, bo juz myślałam, ze ktos mi się na konto włamał ;)

a ja dalej tego nie kumam i to dupce :-D

Ide po wino mam chandre, kto wali ze mną sake ???? sol kaman bejbe !!!

Aha własnie mi moja pani doktor napisała, ze moge wziąć zczepionke przeciw żółtaczce, cos dwa razy w odstepach dwóch tygodni, tylko ze ja mam laparo za 29 dni i co teraz ? zdązę ? apewnie mi jeszcze każą badanie na żółtaczke zkrwi zrobic zanim podadza mi top dziadostwo - siet siet siet !!! Ponadto czuje, ze dostane @ jutro, czyli termin kolejnej wypadnie mi włąśnie na termin laparo bądz w okolicach (19.04) ja pierdziuuuuu !!!! JAk nie urok to sraczka :) dziwaczka :-p

mamita - dzięki :)
 
palma - dawaj te sake :-D Emi mi będzie słodko spała :-p
Nie musisz przed laparo robić badań na wzw - podajesz tylko daty przybliżone szczepień i podpisujesz się pod oświadczeniem że jesteś szczepiona. Jak masz za miesiąc to się wyrobisz z dwoma dawkami :tak: W szpitalu zrobią ci morfologię przed zabiegiem więc też nie musisz robić. Ja nie miałam żadnych badań robionych prócz morfologii dzień przed zabiegiem, tylko dłuższą rozmowę z anestezjologiem - zważy cię, wypyta o wszystkie uczulenia, problemy zdrowotne, wcześniejsze znieczulenia ogólne. Jemu kłamać nie wolno :tak:

Oki - to ja wyjmuję sake z piwnicy bo chyba mi jeszcze jedna butelka została :-D
 
hahah - boogie już nie długo ... ;)

zmykam dzierlaty ciaoooo :)

sol - widzisz bo to jakas klinika jednodniowa , ja mam tam przyjechac na 15 i od razu mają mnie ciąć (dziurkować znaczy )
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry