reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
WIOLKA- no ciesze sie ,ze wiadomosc doszla-ide zaakceptowac:))milego spaceru i zeby dluuuuugo pospala!!!!MARYLKA- mi juz palce zsinialy od trzymania kciukow,ale nadal trzymam a za chwile pogoda poprawi sie na dobre i nasze kciuki juz nie beda potrzebne:))))
 
reklama
balbinka odpocznij troche bo sily nie bedziesz jutro miala... a Ci sie przyda;-):tak:

Wiola, choćbym nie wiem jak bardzo tyrała w ogrodzie, to na przytulanko z M na pewno będe miała siły :]

Kurcze tak czytam Twoje posty odnośnie Twojego M i jego rodziny i powiem Ci, że załamana jestem. Wiola! Musisz coś z tym zrobić! Przecież Ty kobieto wpędzisz się w jakąś deprechę nie daj Boże! Jeśli rozmowa z Twoim M nie pomoże uważam, że powinnaś porozmawiać z kimś kto zna się na rozwiązywaniu takich sytuacji. Mi się to w głowie nie mieści. Może dlatego, że u nas jest zupelnie inaczej. Dla mojego M to ja jestem najważniejsza i nie obchodzą go komentarze typu, że pomaga babie w domu, przy garach itp. Już teraz zapowiedział, że to on będzie kąpal bobo i usypiał i karmił (mi pewnie zostaną pieluchy ;) ).
Spytaj go kim Ty i Iwa dla niego jesteście? Jak bardzo zalezy mu na Twoim i dziecka szczęściu. Czy bardziej niz na zadowolonych minach matki i braci????
Jeśli kiedykolwiek ktoś zrobi Wam tego typu docinkę to najlepiej sie nie denerwować, nie pokazywać że Was to wkurza. Tylko z usmiechem na buzi pocałujcie się i powiedzcie np. ja uwielbiam to robić. Kocham moja córcię i będe ją kąpał i karmił i co tam jeszcze zapragnie ;)
Cos czuję, że jego rodzinka znalazła kozła ofiarnego, z którego można się pośmiać. Może tez warto na spokojnie i bez nerwów powiedzieć wprost, ze nie zyczysz sobie tego typu komentarzy. Że sprawiają Ci przykrość i sa nieuprzejmi. To im powinno być głupio i powinni sie wstydzić!
Ale... najwazniejsze żeby były dobre relacje między Toba i Twoim M. Do jego rodzinki wcale nie musisz zagladać. Musisz byc twarda!

Sorki za ten kolejny esej, ale normalnie juz nie wytrzymałam ;)

idę do wanny bo mi sie woda przelewa ;)
Buziaki!

p.s. u mnie 21 stopni w cieniu!!! normalnie upalna pogoda, w krótkim rękawku szalałam teraz z psami po ogrodzie :D
 
no u mnie taz cieplutko jak nie wiem aż drzwi do sklepu na rozciez otworzyłam żeby łatwo wózkami wjezdżali :):):):):)

Wiolka obejżałam Twoje zdjęcia super babka jesteś a mała to taki cókiereczek :):) zazdroszcze tej kruszyny :) ale już niedługo - mam nadzieje :):):)
 
WIOLKA- Wioluś-kochana ja podpisuje sie pod tym co napisala Balbinka!!!!!! M U S I S Z ta sprawe zalatwic-najpierw z mężem a potem jak juz sobie wyjasnicie i bedziecie silniejsi to razem latwiej dac "odpór"takim tekstom i zachowaniu -normalnie dla mnie to tez niezrozumiale:(moj od poczatku kapal dzieci i tak jest do dzis-a ilu nowych slow nauczyl dzieci w czasie pluskania!!! moj wstwal w nocy jak byla potrzeba i powiem Ci ,ze byl z tego dumny,ze TEZ JEST RODZICEM-a nie ze tylko zrobil dziecko i teraz ja mam sobie radzic-nie,nie.i u nas nie ma meskie-damskie zajecia-jak trzeba to ja skosze trawe na ogrodzie a jak trzeba to On zmyje garki i wcale Mu to nie uwlacza bo niby czemu....a teraz jestem na NK i ogladam .wez sie w garsc nasza kochana!!!
 
wiecie co wczoraj się wkurzyłam na mojego troche bo on nienawidzi psa mojej mamy i nadepnoł wczoraj na kość leżała na podłodze w kuchni i zaczoł klnać jak nie wiem i dzis też cos tam o psie mówi (mówiłam mu że Balbinka ma amstafy - to jego ulubione psy) i mówi tak chyba kupimy amstafa od Twojej koleżanki nich pożre tego kundla , albo nich tylko warkie na moje dziecko to go w ogródku zakopie i tak ciągle o tego psa sie czepia i ja mu mówie że jak wygram w totka to budujemy blixniaka bo ja się nie bede meczyc bo tu musze mame pilnować żeby z psem nie przeginała i kamila żeby nie był za wredny - a on do mnie żadnego bliźniaka mi dwa domy nie potrzebne :):):) czub tak to wredny dla teściówki a tak to się z nią rozstać nie może i mówi że ma dwie mamy - jak ta nie slyszy :):) ach te chłopy :)
ciekawa jestem czy dzieckiem sie będzie zajmował mam nadzieje że tak :)
 
Sol Ty szalona kobieto :) dziękuje za kartke stoi na chonorowym miejscu przy kasie :):)

nie nie widziałam jeszcze zaraz musze sie zalogować i zobaczyć :):)

mama05 juz widziałam fajnie wygladała :):) i widać że zadowolona kobieta :):) a tą światkowa widziałaś ??? fajne zdjęcie co :):):)
kurcze no gdzie ta @ sie podziała ??? cos mnie mój organizm w konia robi ostatnio :)

kurna no znowu w totka nie wygrałam :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiolka nie dołuj sie mój tez nie jest ideałem i często gęsto mnie wkurza ale szybko mi przechodzi i go kocham a jak szybko przechodzi to znaczy że to nic groxnego :) a Twój troche podobny do mojego uparciuch i wogule ale oni są nasi :) a ideałów nie ma
 
reklama
MARYLKA- widzialam swiadkowa i nawet dalam komentarz pod kazde zdjecie:tak:Moze wleci do nas na chwile...a jesli chodzi o Twoja @ to fakt cos dziwnie....juz tyle dni minelo od ostatniej tabletki a tu cisza:sorry2:ja mam tak,ze jak odstawiam np.w poniedzialek to w srode najdalej wieczorem juz mam @:tak:no nie masz wyjscia-musisz czekac,jak za kilka dni nie bedzie to znow zrob test...sa klienci???Domi spi,ja podlalam kwiaty i zaraz je spryskam bo bardzo cieplo dzis a moje kwiaty lubia zraszanie:tak:a co tam Sol przyslala Ci kartke???:cool2:szalona kobieta:-D

WIOLKA- no wlasnie nie mozesz lapac dola-zaraz wracacie do siebie i silna masz byc:) pogadaj ze swoim mężem i powiedz Mu szczerze jak Ty to odbierasz i jak sie z tym czujesz-my Cie wspieramy jak mozemy!!!mam nadzieje,ze szybko do nas wrocisz i nie masz do nas zalu...to nie bylo napisane po to zeby Ci zdolowac- NIE!! sciskam Cie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry