reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama05 oj to się biedny Tom nastawił...faceci to nieraz przezywają bardziej niz my,tylko nie zawsze się do tego przyznają:tak:
 
reklama
marylka ja sie wstydzilam wyslac:-p
ale juz zaakceptowalam. a ta fryzurka na glownym zdjeciu super,bardzo mi sie podoba:tak:
pysia ja tez chcialam zeby moj pomagal a skonczylo sie na tym ze zajmuje sie mala jak ja ide sie kapac i jak on ja kapie. i czasem ja wezmie jak marudzi ale ogolnie to slysze tekst,,jaki ja jestem dzis zmeczony(po pracy) nie mam sily normalnie" albo,, kto sie lepiej zajmnie dzieckiem jak mama , tata nie ma takiego instynktu". wiec czasem pomoc by sie przydala ale i tak na jednym obcym( jak to maz marylki mowi) nie poprzestane
 
Ostatnia edycja:
DZIEWCZYNY- no tak nastawil mi sie chlopak-choc ja wcale Go nie nakrecalam bo tylko z Wami pisalam o objawach,wiec nie wiem czemu u Niego taka reakcja-a ze chce trzeciej dzidzi to wiem,chce bardzo-ja za Jego plecami nic bym nie robila-takze jest swiadomy co nas czeka:-D:-Djako rodzine wielodzietna:-D:-D:-D:-DWIOLKA- wyslalam Ci wiadomosc na PW mam nadzieje,ze dostalas:tak:
 
Ale się dziewczyny rozpisałyście! :))))
Ja chalupkę już wysprzątałam, na jutro sobie zostawie odkurzanie i mycie podlóg

Wiola, trzymam kciuki żeby mala szybko doszła do siebie

Sol - Habakuk jest super! Swego czasu chodziłam na same koncerty reggae :) Izrael, Tumbao, Bakshish... mód dla uszu i duszy ;)

A no w weekend pewnie mnie tu nie będzie :)))))) w poniedziałek będe miała dużo do nadrobienia ;) ale jutro przed wyjazdem do Wro kukne tu jeszcze :)
Idę jeszcze poszwędać sie po ogrodzie, może coś wykombinuje na godzinkę :)
 
Wiolka, aj tak mi przykro cholernie ale myslę, że często tak jest. facet to myśli że zrobi, a resztą niech się żona zajmie :wściekła/y::wściekła/y: ale czuję, że nie będzie mial wyjścia jak będziecie mieć drugie ;-);-) Musisz mu kiedyś dać Iwusię, niech się zaopiekuję nią, a później mu powiedz:"jejku, ona Kochanie przy mnie nie jest tak spokojna jak przy Tobie (oczywiście jak będzie grzeczna) albo coś w stylu ja bym nie potrafiła sie nia tak zająć
Faceta myślę tez trzeba pochwalić, żeby nabrał pewności siebie i w ogóle, mój nieraz mi mówi jaki ja to mam brzuszek piękny czy cuś.. a i się mnie pyta:"a mój brzuszek podoba Ci się?" to musze go doceniac :-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
BALBINKA- nas tylko spuscic z oka to od razu szalejemy z postami:tak:SOL- ucichla wiec pewnie wybyla na spacerek:-DWIOLKA -no mam nadzieje,ze dostaniesz wiadomosc;-)a Domi caly czas na podworku i tylko jogurty juz 2 zjadl i sok wypil a tak to wciaz sobie cos wynajduje:happy2:ja musze powoli brac sie za obiad. BIBINKA- moj Tom wlasnie mi napisal ,ze zalatwil sprawe z pitami wiec nie jestes sama:-D:-D:-D
 
reklama
pysia no niestety moj M bierze przyklad ze swojej rodziny. u nich to normalne ze dzieckiem zajmuje sie tylko matka. jak przyjechalismy na swieta to sie z niego smieli ze dziecko kapie:wściekła/y:ale nie dalam mu sie wycofac i nadal to robia. a wszystko to wna tesciowe bo on ich tak wszystkich nauczyla... sama zawsze wszystkko robila i urabiala sie pompachy.
mama jak narazie to nic nie przyszlo.to dobrze ze Domi tak biega po dorzu, bedzie lepiej ci spal.tg hhh gysguuhigcuigwsgyduyhig a to wiadomosc od Iwonki
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry