reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mam nadzieję a jak nie to napiszę do kobitki że pieniądze wpłacę po 3 kwietnia bo wtedy Karola dostanie kasę na urodziny to może jakoś uda mi się to zatuszować i M się nie dowie wcześniej niż paczka przyjdzie a wtedy to już będzie pozamiatane i nie będzie się miał o co złościć :-p A zabawki naprawdę fajne - w zestawie jest 18 zabawek - wszystkie firmówki i jak widać na zdjęciach nic nie uszkodzone - tyle że anglojęzyczne :-p Ale jakbym chciała jej kilka z tego zestawu kupić w Polsce to bym zapłaciła więcej niż zalicytowałam :-p
 
no hej kobitki kurier był czapki juz wiszą i czekają na małych klientów :):)

Sol myśle że babka nie powinna zrobic problemu , no zdarza się :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heh - niepotrzebnie się bałam - już mnie przelicytowali i to 3 osoby - zabiją się o te zabawki :-D

Ale tego nie odpuszczę
ŚLICZNE BMW + PILOT DLA RODZICA !!! HIT 2010 !!! (975931119) - Aukcje internetowe Allegro
Karola uwielbia samochody a M miałby frajdę z nią wychodząc :-D - nie wiem jak ale postaram się wygrać którąś z aukcji tego gościa bo ma kilka modeli - quadów i samochodów :tak:

Maryla - ja u ciebie zamówię czapeczkę tylko muszę znaleźć centymetr i zmierzyć jej łebek bo ta co jej kupiliśmy zsuwa jej się z łepka i ma ciągle uszy odsłonięte :dry: Tylko żebym jeszcze wiedziała gdzie mi Karola mój metr krawiecki posiała to fajnie by było :-p


Kurde wyszłabym z nią na dwór ale konsekwencja musi być - wczoraj dała taki popis na placyku ze nie wiedziałam gdzie się chować i jej zapowiedziałam ze za takie zachowanie dzisiaj nigdzie nie wyjdzie

Małż dzwonił że skończą między 17.30 a 19 więc max będzie przed 20 w domu :-( Nóż się w kieszeni otwiera :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol masz racje konsekwencja musi być :):)

mama05 jak tam kawa postawiła cie na nogi ???
 
SOL- masz racje choc to ciezkie konsekwencja musi byc-a autko super:tak::tak::tak:MARYLKA- nie pilam kewy bo juz 2 dzis byly-wzielam magnez i od razu oczy jak 5 zl:-Ddzieci koncza jogurty i zaraz idziemy na rowery-Tom bedzie po 19 to musze ich troche przegonic jeszcze po podworku bo jutro...:baffled:ach nawet nie chce o tym myslec,ze ma jutro padac:dry:Domi spal 3 godziny-jak zawsze i teraz znow -niech moc bedzie z nim:tak::-D:-D:-Dnowa dawka energii wstapila.a Josephine robila test i na szczescie 1 kreska bo przy tych lekach co bierze to nie halo byla by ciaza:no:ogolnie wszystko u Niej gra-jutro mąż przyjezdza do Pl na week.:cool2:
 
pozdrów Josephine odemnie
Wiolka co jest??? odezwij się kobieto?? Trza byc twardym a nie miękkim :):) bo zaczne śpiewać :):) - tak terroryzuje mojego meza :):)
 
Hej kobietki!

Ja wróciłam od lekarza... Z dobrych wiadomości, że mój cykl przebiega podręcznikowo. Gin była zachwycona ;)
A zła wiadomość, że juz po owulce :( Powiedziała, że musiała nastąpić kilka godzin temu. Na monitorze pokazywała mi jakis plyn i coś tam jeszcze i ogólnie się zachwycała, a ja dobrze, ze leżałam :-/ Jakoś smutno mi się zrobilo :( M codziennie po kilka razy wypytywał o moje jajeczka, a te się "rozpadły" :-/
Ale... I tak mnie tu nie będzie przez weekend ;) Najgorsze w tym wszystkim, że w przyszłym miesiącu znowu wylatuje, tym razem do Monachium :-/ Jeżeli akurat w moje płodne dni, to zapakuje sie do jego walizki!
W przyszłym tygodniu chcę umówić konsultacje w invimedzie i dowiedzieć się co jeszcze powinnam zrobić, tzn. jakie badania a potem decyzja czy inseminacja czy in vitro :-/

Wiola!!!!! Kurcze! Ty nie miałaś złapać doła tylko dostać powera do działania :)))) Pamietaj! Najwazniejsze jest to, ze sie kochacie! a jak dwoje ludzi sie bardzo kocha to są w stanie każdy problem rozwiązać ;) Może po prostu nie dałaś jasno do zrozumienia Twojemu M, ze jest Ci przykro w takich sytuacjach, hę?

Idę zaraz do kuchni... Jeszcze 22h ;) :)))))))))))))))))))
 
Balbinka to super że wszystko pięknie u Ciebie przebiega :):) troche szkoda tego jajeczka ale to nic napewno niedługo się uda trzymam kciuki
 
reklama
balbinka-b.sie ciesze,ze wszystko przebiega ksiazkowo:tak:no fakt szkoda,ze owulka juz byla,ale i tak warto sie przytulic-tyle czasu sie nie widzieliscie...i wiesz co -mam nadzieje,ze nieurazilysmy czyms Wioli bo po poludniu sie rozlaczyla i nie ma Jej i jest mi przykro bo nie chcialam zle:no:mam nadzieje,ze jutro sie odezwie i powie,ze rozmawiala z mężem i jest lepiej:sorry2:ja dopiero wrocilam z dziecmi z rowerow i wlasnie jedza kolacje-za pol godziny bedzie Tom:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry