reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama05 to ja nadal w tyle,bo mąż nie miał czasu w kolejce stać:baffled:.pisałam wcześniej,że chyba jako ciężarna pójdę bez kolejki,he he:tak::-D
 
reklama
WIOLKA- no tak czytam ta koncowke wiadomosci i az oczy zmrozylam co chcialas napisac-a tu patrze,ze od Iwy ta wiadomosc-ukochaj krasnala:-Da ja sprobuje jeszcze raz napisac.

mama05 to ja nadal w tyle,bo mąż nie miał czasu w kolejce stać:baffled:.pisałam wcześniej,że chyba jako ciężarna pójdę bez kolejki,he he:tak::-D
BIBINKA-pewnie,korzystaj z Twojego stanu skoro takie kolejki-nie ma co sie szczypac:)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiolka, teściowa niech lepiej siedzi cicho i niech się nie wtrąca. To bez sensu jak nieraz ktoś coś wyniesie z domu i takie nawyki zostają, tak jak piszesz o tej teściowej i Twoim M. To on jakiś gorszy jest wg niej jak dziecko wykąpie? :confused::confused::confused: Buziak dla Iwusi. Podobnie jak mama zastanawiałam się co Ty chcesz nam napisać :szok::szok::-D:-D:-D
 
zmykam kochane,dam Ali kisiel,a potem szykujemy się do lekarza.
zajrzę później:tak::-)
 
maryla - ja Karolę szczepiłam na rota-wirusa (całość 600 zł), pneumokoki i meningokoki miała darmowe od prezydenta miasta a zamiast normalnych szczepień miała 5w1 160 każda. Jak dotąd wydaliśmy na wszystko 1240 zł. Ale my mieliśmy szczęście załapać się na darmowe pneumokoki i meningokoki.

wiola - mi z Karolą wstyd iść na bilans bo cała w siniakach :sorry2: To mały szaleniec więc całe nogi w siniakach. :-p

mama - nie wybyłam - musiałam tego pierona uśpić. Od 9 siedziała u mnie na rękach albo malowała kredkami - chyba do niej dotarło ze mama jest zła o śniadanie. Po za tym oglądałyśmy Shreka z Karolą do snu :-p

bibinka - a wiesz że można złożyć pity za pomocą internetu :-) :tak:
 
Bibinka, biedna Ala..., daj znać po wizycie.
mama, piękny suwaczek. Nie napisałam ci wczoraj, ale mnie też się przykro zrobiło, że dostałaś @. Kurczę, liczyłam jednak że dziś powita mnie piękna wiadomość jak dotrę do pracy. No ale nie ma tego złego. Zaczynamy mniej więcej w tym samym miesiącu, więc może udamnam się zaciążyć w tym samym czasie.
Balbinka spokojnej podróży ci życzę i wracaj do nas.
Sol, super że Karolcia sama śpi. Ja jeszcze usypiam Karola w wózku i przenoszę do łóżka. Ale po kolei i dojdę do tego, że będzie sam usypiał.
Wiola, piękne fotki. Widzę pakowanie na całego. Zostałabyś jeszcze czy już przebierasz nogami żeby wrócić do kraju ?
Maryla, jak utarg, spacerówki się sprzedają przy takiej pogodzie ?
Sergeevna, piękne kolczyki, lubię nosić tylko jestem uczulona na Nikiel i mam problem bo nie wszystko mogę nosić, a raczej oprócz srebra i złota to mało jest takich...

Ale u nas cieplutko i tak wiosennie. Tylko muszę męża przeprosić i będzie git, a ciężko mi to idzie...
 
SOL- rozumiem-dobrze,ze Mala juz spi-odsapniesz a moj jeszcze lata po ogrodzie,ale za pol godz.Go wolam ,obejrzy bajke ,kakao i drzemka-i 3 godzinki luzu:-Dchoc i tak duzo sie soba sam zajmuje i wymysla zajecia:tak: ZAPMARTA- widze,ze humorek troche wraca bo sie rozpisalas;-):-Dmi tez bylo przez moment smutno,ale nie ma tego zlego jak to sie mowi-bedziemy w kilka zaczynac w czerwcu to sie bedzie dzialo na watku z testowaniem i wogole z objawami:-):-):-):-)a 29 testuj LOVELY... WIOLKA- no jak tam dostalas wiadomosc bo ja ciemna masa jestem i moze cos zle robie....:dry: ZAPMARTA- mi tez ciezko idzie przepraszanie,ale jak narozrabialas...:)
 
pysia to nie tak tesciowa ani slowa nie mowi na to nawet jest zadowolona ale jego bracia sie nabijaja .gnidy wredne.
zapmarta a ja bym chetnie jeszcze tu zostala... zdala od rodziny mojego M i duzo spokoju
mama 05 dostalam wiadomosc i juz nawet zaproszenie ci wyslalam . a zdjecia super kochana
idziemy na sopacer bo mala mi daje popalic moze zasnie
 
reklama
kurcze spuścić was na chwile z oka :) i puxniej nadrabiać trzeba :):) no spacerówki jakoś nie ida narazie :(:( ale za to sprzedałam 2w1 głęboko spacerowy i zamówili fotelik w poniedziałek ma przyjść i odrazu mają odebrać :):) no kobitki wiosna idzie trzymajcie kciuki za rekordowy utarg :):)

kurcze mi od wczoraj sie zdjae że @ przyszła a to nie ona tylko tak jakby większe upławy troche miała:confused: no nic pewno weźmie mnie z zaskoczenia :-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry