reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiolcia jak nie przyjdzie @ to tym dniem bedzie czwartek :-):-):-):-)


Mama to chyba zajada nalesnika bo nic nie pisze :-D
 
reklama
EDYTA- nie wiem czy Geslerowa takiego kuraka robila-widzialam jeden jej program i szalu nie ma;/
ja mam przepis z Dukana -robie tego kuraka od sierpnia :))

MARY-BETH- wiem ,ze masz nową prace ...w takim razie mam nadzieje,ze niedlugo wszystko sie ulozy i bedziecie na nowo myslec o dzidzi :))

LIL,WIOLKA- wiem ,ze trening czyni mistrza,ale przy @ nic nie zdzialam ...tak czy tak trza czekać az sie skonczy.....

LIL- no nieznosze czekać -wrrr :))

ASIONEK- papśki :)
MLODAMAMUSIA- czesc i nie denerwuj sie...chlopy tak mają ..
 
mamita no tak ... awiec po malenkim, bo tylko to nam zostalo. ale mam dzis chec na drinka jakiegos ... ale co z tego mama nadal przyssawke przy cycu :-) a co do diety dukana to schudlas po niej?
asionek slodkich snow
 
Ostatnia edycja:
Babeczki, ja zmykam na dziś. Teraz mały seansik, a potem palulu. Dobranoc! :-)
 
MARY-BETH- papśki :)
MLODA- tak ,smakowal i do tego kakao-super...a teraz popijam winko :)
WIOLA- no tak Ty jeszcze masz ssaka :)))ja dzieki diecie pozbylam sie na dobre 9kg wiec na mnie podzialala:))
 
MLODA- poleje Ci jak przestaniesz karmić....czyli jeszcze troche :)

Ciekawe jak tam sie czuje Josephin-coś sie dziś nie odzywala....


O Sergii tez myslalam i nie wiem co tam u Niej ,gdzie sie podziewa??????
 
reklama
A to ja nie bede inna i też sie teraz napije ;D ale soczku ;D he :-);-)...
no ciekaw jak sie JOS czuje ? hmm
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry