reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama ciekawe... moze trzeba bybylo o niej troche poczytac.... jak ja bym schudla 9 kilo to bym wazyla mniej niz przed ciaza:-)tylko chole.... ja zbyt konsekwentna nie jestem
 
reklama
Ja to przed ciąza wazyłam równiutkie 50 kg a teraz 60kg :) według ostatniej wizyty :):-);-)
a ciekawe ile bede ważyc później ;D
 
WIOLA- no ja schudlam do 59 kg ale potem zaczelam sobie pozwalać :))) i teraz mi sie waga waha 61 a 62kg... ale 62 to mi wybija na wadze w dniach plodnych i w @ -bo wiadomo woda sie zatrzymuje..

jest tu na bb watek o Dukanie to sobie poczytaj:)
STARACZKI NA DIECIE DUKANA:) na 1-szej stronie masz przepisy :))
 
Mama mowili ze ta dieta Dukana jest bardzo niezdrowa :tak::tak::tak:


Jos dzisiaj byla na BB :-)
 
EDYTA- a ja sie na niej swietnie czulam i moj Tomi też a dziewczyny na wątku pozachodzily w ciąze wiec mysle ,ze nie jest zla a poza tym zalezy jak kto ją stosuje i co o niej wie-ja duzo poczytalam i mi sie sprawdziala..jestem zadowolona z rezultatow bo jadlam duuuzo i nie czulam sie glodna,nie cwiczylam a waga leciala :))
 
Mama mnie doszly takie sluchy,ja osobiscie nigdy nie interesowalam sie dietami,wiec nie wiem...napisalam to co mowili :-p a jak wam sluzyla to tylko sie cieszyc :tak:
 
hello

widze ze temat wagi na czasie- ja w ciazyprzytyłam bagatela 25 kg:p z 50 do 75 kg:p teraz waze 52-53 prawidlowa waga do mojego wzrostu- ciekawa jestem ile teraz przytyje mam nadzieje ze mniej!

a jesli chodzi o diete Dukana to moi rodzice byli na niej- ojciec schudł ponad 30 kg stracil brzuszek zupelnie- ale duzo sie teraz slyszy o tym ze pozniej wychodza problemy z trzustką, watroba i nerkami ...juz nikt nie wie co lepsze....
 
Ciotki moje kochane;)
ide pograć z siostra w chińczyka he ;)
bede jak ją ogram ;D :-);-):laugh2:
 
reklama
EDYTA- wiesz jak jest alkohol też niby szkodzi a pijemy-wszystko jest dla ludzi ,ale wszystko z umiarem :))
ja bylam na niej 3 m-ce ,zrzucilam co chcialam i jest git :))

MLODA- ja mam w szafce prince polo clasic,ciastka kokosowe,batoniki musli,szarlotke-pol blachy,lody w zamrażalce-co Ci wyslać :)))??

MIKUSIA- ja w ciązy z corką 12 kg przytylam a z synem 14...ale wszystko stracilam po ciązy..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry