reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
strasznie zajety dzien dzis mialam. dopiero jestem.
a od przyszlego tygodnia, jesli sie uda, bede chodzic codziennie na kilka godizn na francuski i potem na silownie (tak, tak zapisalam sie juz), wiec bedzie mnie jeszcze mniej na BB. :(

asionek - kciukasy za test poranny! obys zdała :D

made - wzruszylam sie kropeczką :) gratuluje jeszcze raz wariatko kochana!

kocur - owu pozytywny, ze az strach to juz po cichu, cichutenku ale gratulacje! teraz ciazowy to juz tylko formalnosc! rób go małpko wredna! :)

lazurowe - o sluzie dyskusja byla nie raz, nie dwa. na podstawie sluzu nie mozna stwierdzic czy jest sie wc iazy czy nie. Sa laski, ktore maja bardziej mokre, sa takie ktore maja susze, sa takie, ktore maja dokladnie jak przed okresem (niektore sucho, niektore mokro) a sa takie, co maja wrecz przeciwnie. Sluzem nie ma co sie sugerowac, chociaz z drugiej strony wiara czyni cuda :)


jos - piosenke znam od lat i ubostwiam. Ostatnio w szwajcarskich radiach czesto leci i ciekawa jestem skad powrot mody na te piosenke.

a psy i niemowlaki to niesamowita sprawa. Ja mialam takiego nijakiego kundla, strasznie szczekajacego, wystarczył szmer na klatce schodowej a wpadal w dziki szał. Natomiast jak sie urodzila moja siostra, to pies przez dobry rok nie wydal z siebie zadnego dzwieku (a nikt mu nic nie kazal) i lezal caly czas przy jej lozeczku i pilnowal. jak jacys goscie przychodzili i chcieli ja zobaczyc, to stawal przy lozeczku i bezglosnie szczerzyl zeby :) a byl to malusienki piesek :)

a kotow nie lubie i nie rozumiem, za to kiedys szukano u mnie przez wiele miesiecy przyczyny powiekszenia wezlow chlonnych (bylam na onkologii, laryngologii, na oddziale chorob tropikalnych) i w koncu pediatra mojej siostry przez przypadek poradzil badanie na tokso i okazalo sie, ze sa przeciwciala. BYly w ilosci nie wskazujacej na przejscie choroby ale na kontakt z chora. W ciazy sie przebadam na tokso i zobaczymy - jak mam przeciwciała już to sobie bede w ziemi grzebac i tatary jesc :)
a z kotami i tak nie mam zupelnie nic do czynienia ;-)


sciskam Was dziewczynki mocno. Postaram sie wpasc z samego ranca zobaczyc piekne dwie asionkowe krechy :)

kocurku!!!! :))))))))
 
reklama
Witajcie z rana :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Życzę wszystkim pięknego dnia :-D

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla asionka
 
hejKocurku- slyszałam że owu test wyszedł pozytywny:-), tak jak myślałam- jutrzejszy test to tylko formalność:-)

Made gratuluje kropeczki i obiecałaś suwaczek po wizycie u lekarza:-)

życzę miłego dzionka i pozdrawiam

Lazurowe- mnie na termin @ śluz zalewał dosłownie, aż sprawdzałam czy to @ nie przylazła- także nadzieja jest:-)
 
czesc dziewczyny...
asionek do cholerki ty tu dziewczynom dzieki pod postami nie wklejaj tylko pisz co i jak bo czekamy z zacisnietymi&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Asionek ja tez czekam na wiadomosc,pisz nam tutaj bo my ciekawe:tak

Gratuluje Asionku same dobre wiesci z rana:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry