reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
dzieki dziewcznyny :)

jakos to do mnie nie dociera hehe
mase objawow mialam , przeczucie mega ,kilka dni temu sen , ze test wyszedl pozytywny , dzisiaj przed zrobieniem go tez mialam sen i tez tescik pozytywny , ale jak go robilam to raczki sie trzesly i strach byl .... a teraz nie wierze w to co widze :-D
 
asionek gratulacje :-):-):-):-):-):-):-):-)
Oby ten luty był taki szczęśliwy dla innych kobietek testujących wkrótce &&&&&&&&&
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oj cos czuje ze na pazdziernika bedzie duzo wystarabych staraczek..... ale co tam listopad tez fajny bedzie:-)
pisz co M na test? widzial juz?
 
Nic tylko się cieszyć Asionek :-) cała noc kciukasy trzymałam, aż spać nie mogłam.
Śniła mi się wielka, obrzydliwa @ :|
Wstałam rano, a tu NIC :D
 
asioooooooonek ! ! ! ! ! ! ! ! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) OGROMNE GRATULACJE ! ! ! ! ! ! ! !
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Wiola S widzial , od razu polecialam do niego z lazienki z testem , bo z tego stresu zle go odczytalam ehehh
maz sie ucieszyl bardzo , szczegolnie z jego plemnikow dobrze dzialajacych :-D ale jak stwierdzil nie dociera to do niego jeszcze ( jak do mnie hehe) i czekamy teraz na wizyte u dr ,zeby zobaczyc cokolwiek :)


Pysia teraz trzeba trzymac kciuki za reszte testujacych &&&&&&&&&&&&&&
ale ja mam dobre przeczucia :)
tak wiec nie bac sie dziewczyny tylko testowac ;-)
 
Asionek-Wielkie gratulacje!!!!!!!!!

Ja też już chce takiego testu:-(

Dziewczyny powiedzcie mi ile dni od pozytywnego testu owulacyjnego można zrobić test ciązowy. Pewnie to już było ale nie doczytałam
 
reklama
Asionek-Wielkie gratulacje!!!!!!!!!

Ja też już chce takiego testu:-(

Dziewczyny powiedzcie mi ile dni od pozytywnego testu owulacyjnego można zrobić test ciązowy. Pewnie to już było ale nie doczytałam

dziekuje bardzo :)

to chyba jest zalezne od kobiety troche i jej ilosci bhcg....ale ten test co ja robilam Digital mozna chyba wczesniej skoro wykrywa juz 1 tc i wyswietla sie w jakim jestes
tylko trzeba go robic rano
dopiero po terminie @ napisali , ze obojetne kiedy :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry